Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

БС - МаТраС

Offroad

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Мышка сказал:

Пить воду из-под крана я могу и на даче - тут хорошая мягкая вода. Или минералку дома. Тройничек получается так себе - остается установка с обратным осмосом. Что можно поставить домой не за все деньги мира, ему нужно менять картриджи раз в полгода?

не за всі гроші світу від 2600 до 9000. так .картриджі бажано раз в пів року,але це все умовно. якщо користуєтесь мало,то термін більше..мембрана десь раз в 2 роки. нюансів багато. якість платику, клапанів,трую і тп, тип мембрани, об єм баку, мінерізатор... пишіть бюджет, підберем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Привет! Заказал матрас чемпион кокос 1. Значит ли это что он односторонний? Или одна сторона твёрже,  другая мягче? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Хочу сказать свое Дякую в этой теме. Понадобился матрас. Ехать смотреть, выбирать, слушать кучу текста при такой жаре - хлопотно! Написала два дня назад  МаТрасу свои хотелки! Сегодня доставили, все быстро и легко. На первую улежку -отлично, надеюсь так будет и дальше! Большое спасибо!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.08.2021 в 19:34, lis57 сказав:

Хочу сказать свое Дякую в этой теме. Понадобился матрас. Ехать смотреть, выбирать, слушать кучу текста при такой жаре - хлопотно! Написала два дня назад  МаТрасу свои хотелки! Сегодня доставили, все быстро и легко. На первую улежку -отлично, надеюсь так будет и дальше! Большое спасибо!!!!

Дякую Катя. Радий, що вгодили Вам

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...