Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обсадна труба: сталева чи нПВХ???

Ромаш

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь ласка, яка краща обсадна труба? Я хотів би з нПВХ, а буровики кажуть, що краще сталева! Мовляв в моєму районі "пісочок" і може замулюватись, а сталеву вони зможуть загнати у крейду і буде герметично
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, яка краща обсадна труба? Я хотів би з нПВХ, а буровики кажуть, що краще сталева! Мовляв в моєму районі "пісочок" і може замулюватись, а сталеву вони зможуть загнати у крейду і буде герметично

 

Они и пвх могут загнать на мел. Вы смотрите, если в воде присутствует сероводород (вода имеет специфический запах), то трубу использовать только пвх.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яку ж тоді краще трубу вибрати? Яка довше і якісніше буде служити сталева чи нПВХ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка краща обсадна труба?

 

Хто сильніше слон чи кит?

 

Це залежить від геологічних та гідрогеологічних умов її експлуатації.

 

Ну, і від оснащенності бурової інструментом та рівня кваліфікації виконавців теж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто виконавцям простіше працювати сталевою трубою, тому вони наполегливо її радять? Я правильно розумію? Аргумент у них лише "пісочок", який з часом замулить скважину якщо обсадна буде нПВХ

Сталева дорожча і ржавіє з часом, а пластикова, мені здається вічна + вода чистіша, без іржі! Чи може я не правильно думаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто виконавцям простіше працювати сталевою трубою, тому вони наполегливо її радять? Я правильно розумію? Аргумент у них лише "пісочок", який з часом замулить скважину якщо обсадна буде нПВХ

Сталева дорожча і ржавіє з часом, а пластикова, мені здається вічна + вода чистіша, без іржі! Чи може я не правильно думаю?

 

Наоборот, с ПВХ работают в основном "ручники", со стальной необходима соответствующая техника и квалификация. Если совсем хорошо - обсадная стальная, в неё вставляется пвх.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...