Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво+ОСГ - разделение участка

VitalyK_

Рекомендовані повідомлення

Добрый вечер,

Ситуация такая - ищу участок под дачу, нашел вариант в месте, которое нравится - это бывший огород 11 сот., уже переведенный в Будівництво (B.02.01). Сам по себе участок не очень хороший - длинный и узкий, но есть возможность купить еще смежный - 8 сот. ОСГ

Но 19 сот. мне для дачи много, думаю над вариантом чтобы после покупки разделить оба участка пополам (см.схему) и половину продать.

Подскажите, по таким вопросам, чтобы понять или стоит в это ввязываться:

 

1.Правда ли, что если я собственник двух смежных участков с разным назначением, я могу (в рамках общего периметра и площадей отдельных участком) без решения сельсовета изменить расположение огорода?

2. Есть ли ограничения по минимальной площади участка под строительство (пополам получается по 5,5 ст.)?

3. Если оба участка мои, возможно ли строительство дома прямо по границе участка ОСГ или все равно отступы должны быть?

4. для половины участка под продажу, нужно будет выделить часть земли под проезд, есть ли какая-то минимально требуемая ширина проезда, или метра 3 достаточно?

Буду благодарен за ответы!

IMG_.thumb.jpg.d3e5c5864dee3c28dd53afaeb10267d6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Не правда, не можете. Вірніше город можете садити де завгодно, але цільове - ні.

2. Не менше 5 сот, але можливі варіанти

3. Згідно ДБН, у даному випадку по межі можна.

4. Мінімальна ширина проїзду за ДБН 2,75м.

 

З.І. проїзд довжиною 45м займе 1,5 сотки мінімум, його потрібно узаконювати згідно з генпланом, вносити зміни у тех документацію

з.і.з.і там класно сядуть таунхауси

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

Можете трохи детальніше розповісти про узаконення проїзду?

Чому не можна просто виділити окремий шматочок ОСГ 3х45м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось це виділення називається узаконення зі зміною цільового призначення - під проїзд.

Можна не узаконювати, але

а) не дадуть буд паспорт бо має бути проїзд по генплану

б) одного чудового ранку господар ділянки, на якій буде влаштований неузаконений проїзд, скаже "ну вас нафіг з вашим проїздом"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно я думав продавати цей вузенький шматочок разом з половиною великої ділянки (щоб власник був один і мав доступ з вулиці по своїй землі).

Правильно я розумію, що навіть у цьому випадку, формально ОСГне може використовуватись для проїзду і будпаспорт не отримати без зміни призначення?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно я думав продавати цей вузенький шматочок разом з половиною великої ділянки (щоб власник був один і мав доступ з вулиці по своїй землі).

Правильно я розумію, що навіть у цьому випадку, формально ОСГне може використовуватись для проїзду і будпаспорт не отримати без зміни призначення?

Дякую!

Тут справа не в осг, а в тому, що немає проїзду.

Для буд паспорта потрібен генплан забудови ділянки, в якому має бути проїзд, формально без зміни цільового призначення проїзд відсутній.

 

Добавлено через 9 минут

я думав продавати цей вузенький шматочок разом з половиною великої ділянки

якщо так тоді справа інша - доступ з вулиці є, в принципі можна пробувати.

 

 

з.і.але я б таку ділянку не купив, хіба що майже задарма, 45м проїзду - по землі гроші на вітер + облаштувати, якусь плитку кинути, комунікації... і все одно десь на задвірках жити. Це якщо у великому місті то варіантів не особо, а якщо деінде то буде важко продати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з.і.але я б таку ділянку не купив, хіба що майже задарма, 45м проїзду - по землі гроші на вітер + облаштувати, якусь плитку кинути, комунікації... і все одно десь на задвірках жити. Це якщо у великому місті то варіантів не особо, а якщо деінде то буде важко продати

Це завжди питання ціни ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...