Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не можу оформити новобудову через альтанку/сарай на подвірї..

rulllesss

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня..

Маю досить неприємну ситуацію і не дуже зрозуміло як її правильно вирішити.

 

В 2014 році запланував будівництво. Будинок (180 м. кв) та альтанку (з цегли на фундаменті, 24м кв). Альтанка у мене з двох частин: невелика кімната для інструментів а також відкрита площадка під дахом із збудованим мангалом.

 

Архітектор підготував проект та ескіз намірів забудови, де вказав будинок та господарську споруду (альтанку).

В 2014 році, я подав повідомлення про початок будівництва. Заповнював під диктовку архітектора ДАБІ. В повідомленні написано “будівництво індивідуального житлового будинку ”

 

В 2016 році, коли коробки вже були готові – я замовив Технічний паспорт. В технічному паспорті, проектант записала три споруди

1. Будинок

2. Сарай (це та невелика кімната для інструментів)

3. Альтанка (це відкрита площадка під дахом з збудованим мангалом)

 

В 2020, коли вже все завершено, я пішов в ЦНАП писати декларацію про готовність. Консультант з ДАБІ підказав писати будівництво індивідуального житлового будинку та господарських споруд.

Через два тижні я отримав відмову. Причина, що назва об’єкту “будівництво індивідуального житлового будинку та господарських споруд” не відповідає назві об’єкту в повідомленні “будівництво індивідуального житлового будинку ”

OK. В тому ж ЦНАПі вже з іншим консультантом. Вона каже, здавай тільки будинок. Я подумав, що мені не принципово володіти альтанкою . Відповідно написав в декларації “будівництво індивідуального житлового будинку”

Через 2 тижні – отримав витяг з реєстру – все ок.

 

Іду до державного реєстратора – реєструвати право власності.

І тут – сорі, в декларації про готовність обєкту не вказано Сарай а в Технічному паспорті він є. Тому кажуть не зареєструємо..

 

Гаряча лінія ДАБІ може ввічливо сказати що вони не знають чим допомогти . Ну і крайнього я звичайно не знайду, чи то повідомлення заповнювали не вірно, чи то тех паспорт невірно зробили.

 

Відповідно, маю питання

1. Виходить треба подавати повідомлення про початок будівництва сараю (тільки сараю чи і альтанки) ?

2. Чи оформляти сарай як самобуд? Якщо так – то скільки штраф ?

3. Чи переробляти техпаспорт ? якщо так то що це за собою тягне ?

4. І чи справді не можна оформити право власності на будинок якщо в техпаспорті є ще будівлі ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...