Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подключениеь участка к электричеству

Максим2021

Рекомендовані повідомлення

Это поболее чем 17кВт )

 

Кстати, вопрос.. Сейчас у меня есть 10 кВт мощности на этапе строительства, сейчас введу в эксплуатацию, и буду докупать мощность, хочу 25 кВт общей мощности. Узнал, что у нас не проводят параметризацию счетчиков, собственно, если я докуплю так, чтобы общая мощность была 22 кВт (ну или 23 кВт), то автомат мне должны поставить 40 ампер? (судя по информации с интернета это 26.3)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть , будьласка, контакти - зробити проект внутрішнього електропостачання, для під'єднання... Давали в 2018 році, не можу знайти. Бориспіль.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть , будьласка, контакти - зробити проект внутрішнього електропостачання, для під'єднання... Давали в 2018 році, не можу знайти. Бориспіль.

 

Ну загалом цікавить питання. Є стовп з лічильником, є договір на приєднання з ту, термін дії закінчився в середині минулого року, сплачений рахунок на проектування і під'єднана. І в 2018, щоб вони "почали" щось робити вимагали підписати акт, про виконані роботи не пам'ятаю чи підписали... Що буде , якщо приєднатися до лічильника самостійно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Вы уже подключились?и вообще в каком городе?(думаю тоже ж разница в цене есть)

Мы уже подключены ,так что могу расписать за что и сколько платили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
щоб підключитьсь до ресурсів за які ви будете платити (відповідно хтось заробляти)ви ще повинні платити 2000уо ...Добре що заїзжаючи на заправку не просять кошти за шланг і насос.Не було б монополії все було б поіншому а так Ахметові бідують,скиньтесь по 2тис
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...