Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Толщина "фундамента" под бурсчатку

inline

Рекомендовані повідомлення

Купили брусчатку старый город в начале лета. Просто были деньги и чтобы не спустить решили вложить в что-то по делу.

Решили вложить ее в этом же году.

Пригласил нескольких мастеров предварительно посмотреть участок.

Один сказал нужно около 50 см "фундамента" под брусчатку.

Фундамент - это слой щебня разных фракций + слов евроотсева, на который и будет уложена костка.

Еще один заявил, что 20 см. + 6 см. костка будем вполне достаточно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті Ковальської (Авеню):

Цитата

Для несучого шару використовують дрібний гравій або щебінь фракцією 5—20 чи 5—40 мм. Його товщину для місць постійного руху автотранспорту обов’язково визначає проєкт. Залежно від класу дороги він може бути завтовшки від 30 до 90 см, для пішохідних зон — 15—20 см, для паркінгів або ділянок, призначених для проїзду автотранспорту, — 20—30 см. Для забезпечення належної витривалості й міцності основу ущільнюють на 20% від початкової товщини.

В каталозі Золотого Мандарина:

image.thumb.jpg.97929bfd4bd14859b5c0d09a2d339181.jpg

Я б не економив - в мене навіть при укладці по правилах з трамбовкою під авто вагою 2,3 т. за 3 роки утворились колії десь в 1 см в місці парковки (візуально не кидається в очі, видно коли вода стікає)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Offroad сказал:

в мене навіть при укладці по правилах з трамбовкою під авто вагою 2,3 т. за 3 роки утворились колії десь в 1 см в місці парковки (візуально не кидається в очі, видно коли вода стікає)

какая высота фундамента (щебня и отсева)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже точно не пам'ятаю, відштовхувались від рекомендацій цих двох виробників для суглинків, обирали там де більший шар. Ще в мене 2 шари геотекстилю (знизу і між шарами), і знизу майже всюди замість фракції 20-40 (такої тільки 2 машини завіз) за порадою майстрів клали дорожню суміш (в неї різна фракція). Трамбували пошарово відроблитою 60 кг. (хоча по технології наче важчу треба). Зверху на відсів ФЕМ 60 мм (вирішив не економити копійки і доріжки також нею) і просипали шви піском (без гарцовки/цемента).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Offroad сказал:

і просипали шви піском

Только нужно брать кварцевый песок...обычный очень быстро вымоет...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...