Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розподіл приватного будинку без приватизованої землі

Maryna2208

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, підскажіть будь ласка, можливо хтось зіштовхувався з такою ситуацією:

Є приватний будинок та неприватизована земельна ділянка в 20 соток на якій знаходиться цей будинок. Хочу розділити цей будинок на 2, але для присвоєння адреси другій частині будинку потрібна приватизована земля.

Питання такого плану: приватизувавши 10 соток землі під будинком, розділивши цей будинок на 2 будинки, чи можу я залишити ті 10 соток людині яка приватизовувала землю? Тобто відмовитись якось від них? А собі приватизувати під мою частину будинку свої 10 соток землі? Тобто при поділі дому ділиться так само і земля, але тоді у мене і у іншого власника буде по 5 соток під будинками, а 10 наших же соток буде просто гуляти. Нічого схожого такого плану в Інтернеті я не знайшла, землевпоряднику задала питання але відповіді від нього не має вже другий день

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Maryna2208 сказав:

Доброго дня

І вам доброго

Без приватизації ділянки щось зробити з будинком буде складно.

Якщо будинок увесь ваш - приватизовуєте всю ділянку на підставі наявних документів, залежно від НП може бути наприклад 10 соток під забудову, і 10 осг (город), або 15+5 або варіації

Після того виділяєте площу будинку в натурі і ділите, по землі залежно від конфігурації там покаже.

Інша особа, яка не має прав (документів) на ділянку приватизовує її на загальних підставах.

Якщо ви хочете якось оплатити її роботу то краще укласти договір, вказавши суму, еквівалентну вартості 10 соткам, а потім ними ж і розрахуватись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок мій, іншу частину будинку віддати хочу батькам. Під будинком можливо лише 10 соток, це Київ. При поділі будинку ділиться і земля, тобто по 5 соток буде у мене і у батьків, а інші 10? Чи можливо якось відмовитись від землі батькові, що б у мене залишились до мого будинку 10 а він собі тий залишок 10-ти приватизував? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб поділити будинок потрібно розібратись із землею на якій він стоїть.

Якщо ділянку приватизувати то при поділі будинку її не обов’язково ділити навпіл.

Якщо у вас є документи на користування ділянкою у 20 соток то правильно, під будинком не більше 10 соток, але ж у вас 20 - залишок у 10 соток можна приватизувати з іншим цільовим - осг, садівництво, дачне і т.п.

Теоретично можна поділити будинок без поділу ділянки, але тоді буде утричі складніше бо буде 2 господаря, а виділяти в натурі неприватизовану землю квест ще той, через суд, а документи на вас, купа нюансів - гибла справа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...