Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Водоснабжение без счётчика возможно?

Joe

Рекомендовані повідомлення

Собственно, весь вопрос в заголовке.

У нас в поселке очередная смена поставщика воды (холодной, горячей нет). Опять идти перезаключать договор. У меня давно срок поверки прошел. Начнут наседать с поверкой или, скорее, с "купите новый счётчик". По опыту общения знаю, что часто снабжают неправдивой информацией. Поэтому хочу знать - имею ли право платить без счётчика, по норме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, за простроченої перевірки лічильника будуть нараховувати по нормі, але норма буде така що певно дешевше купити новий лічильник

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Так, за простроченої перевірки лічильника будуть нараховувати по нормі, але норма буде така що певно дешевше купити новий лічильник

Ну за просроченное понятно, что насчитают по норме. Я имел в виду, что если заключать договор с новой организацией - они могут поставить условие, что заключат договор только при условии наличия счётчика? Точнее, имеют ли право ставить условие, потому что уверен, что они его будут ставить.

Змінено користувачем Joe
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плачу по нормі, регулярно звертаюсь з бажанням поставити лічильник - їм не подобається моє місце (шахта), я проти їх місця (в будинку). Норми теж цікаві - прописаних нема, довго платив за 1, потім перевіряюча сказала, що нас живе аж 3 (сусідка сказала, але реально з ким спілкуюсь знають скільки нас проживає), зараз плачу за 3 людей 165 грн. на місяць.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Joe сказав:

Точнее, имеют ли право ставить условие, потому что уверен, что они его будут ставить

Так, і можуть відмовити у наданні послуг у випадку відмови від лічильника 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.10.2021 в 23:02, Дощ сказал:

Так, і можуть відмовити у наданні послуг у випадку відмови від лічильника 

На основании чего, какого нормативного акта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Joe сказав:

На основании чего, какого нормативного акта?

Невідповідність проектній документації і ЗУ Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...