Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Самостійна заміна лічильника води

akaDemik_ua

Рекомендовані повідомлення

Вітаю! В інтернеті багато компаній, які пропонують заміну лічильника гарячої/холодної води, але як на мене там нічого складного не має, тому хочу самостійно замінити, але виникає питання з пломбами, як відбувається процедура у Києві під час червоної зони карантину?

Потрібно з початку визвати когось, щоб зняв показники старого лічильника?

Після встановлення нового лічильника, необхідно поставити пломбу, це так само потрібно визвати представника київтеплоенерго/київводоканал, щоб вони встановили пломби, але прочитав про якісь тимчасові пломби, які ставлять компанії по заміні цих лічильників, навіщо вони?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайті центру комунального сервісу замовляєте розпломбування, чекаєте фахівців. Розпломбовують, знімають показники. Після чого ви замінюєте лічильники самостійно і на тому ж сайті замовляєте пломбування. Чекаєте фахівців. Крайній раз це було безкоштовно, на все про все йде десь місяць часу. Можливо щось змінилося. Я вже не пам'ятаю точно чи ЦКС пломбує й гарячу воду (розпломбовує - так), можливо доведеться ще й Київенерго викликати. Потім документи відніс до ЖЕКу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaksymS сказал:

на все про все йде десь місяць часу.

Якось довго.

Зайшов на сайт цкс, там є послуга по заміні лічильника

Спойлер

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ :

Приїзд фахівця для здійснення робіт - від 1 до 3-х днів з моменту замовлення.

Ваш лічильник буде опломбовано тимчасовою пломбою для забезпечення підтвердження гарантії на виконану роботу та факту відсутності втручання сторонніх осіб.

Документи щодо Вашого лічильника(ів) будуть передані до комунального концерну «Центр комунального сервісу», згідно яких протягом місяця від дати зазначеної у акті монтажу/встановлення пломб лічильника будуть внесені дані в програмний комплекс ПрАТ "АК Київводоканал"/КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО".

Звертаємо увагу, що за Вашою адресою буде оформлено заявку виконавцю послуг (ПрАТ "АК Київводоканал"/
КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО") щодо встановлення постійної пломби (відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення).

У разі Вашої відмови від встановлення постійної пломби виконавцем послуг (ПрАТ "АК Київводоканал"/КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО") лічильник буде знято з обліку.

Вам не потрібно додатково звертатись до відділень виконавців послуг для актуалізації інформації та постановки "нового" лічильника на облік. Ми це зробимо за Вас!

Є проблема що в мене вчасно не пройшли повірку лічильники, тому їх відключили від обліку і хочеться це зробити швидше, щоб не платити по загальних тарифах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послуга по заміні хіба безкоштовна? Вона платна. А пломбування безкоштовне. 

Якщо хочеться швидше - звертайтеся по платну заміну. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідкіля безкоштовне пломбування? Дріт, пломба, інструмент, час роботи  фахівця, його доїзд безкоштовні? У Львові точно ні.

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, porterlv сказав:

Дріт, пломба, інструмент, час роботи  фахівця, його доїзд безкоштовні?

Входять до тарифу на воду. Для споживача додатково це все сплачувати не потрібно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, MaksymS сказал:

Послуга по заміні хіба безкоштовна? Вона платна. А пломбування безкоштовне. 

Послуга не безкоштовна, але час поки буду чекати розплобування/пломбування лічильників може вийте дорожче, тому що нарахування по середньому помножена на кількість зареєстрованих людей 3*3=9куб.м, у той час коли я більше 3 куб.м. не використовую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...