Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
 • Публікації

  4 300
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача porterlv

 1. Якщо робити "ми так 10 років робимо і все добре" то може не хватнути. В мене котловий наос прокачує три поверхи і 1,5 км труб у сумі.
 2. Domikv, недолік - треба дуже добре рахувати гідравліку. Регулювати температуру окремо по контурах не можливо чи дуже важко (хіба протоком)
 3. irina1969, раз така п`янка :) хепіздую ту ю.mp4
 4. Так відповів Вам - ні. Навіть лічильник не обов'язковий в теорії - інвертор сам веде облік.
 5. Чи зможете ви з коперативом домовитись - звідки нам знати... Окремої лінії не потрібно, воно собі по Кіргофу перетікає туди/сюди. Принагідно поцікавлюсь про варіант аналогічний у місті. Тобто, коли обсяги генерації не великі, щоб без ЗТ. а взаємозаліком 1 до 1. Типу згенерував 100 квт в мережу, спожив 120. оплатив 20. Щось прийняли по тому питанню чи ні?
 6. Це ж буде тотальна депедовагінізація! От, правда, хз якими методами.
 7. Ну а чим там займатись? Вранці ВЛК для ушилянтів а по обіді пусто... Щоб в стаж йшов весь робочий день треба ж чимось займатись А з другого боку, вони повнолітні, дайте їм спокій, їм можна. Ендорфіни в той важкий час усім потрібні!
 8. Довго спить, падлюка. Горя не знає.
 9. Напівшишечки не рахується...
 10. Щоб відволіктись після важкої ночі ворожих обстрілів Лижний сезон закрився, майже не відбувшись. Матеріал старий, домонтував смачні залишки:
 11. - А у вас є роутери з чотирма антенами, щоб битонні стіни добре пробивало? - Ні, нема. Спитайте далі праворуч у відділі перфораторів.
 12. То як зі снарядами на нулі - не завжди є достатньо, не завжди підвозять вчасно...
 13. А чого ви зразу не казали, що ви з іншої секти Тутка 99+% форточники
 14. Фрай, почніть з блокування вспливаючих вікон і установки плагіну "Adblock". І Ваше життя уже ніколи не буде як раніше
 15. Млядь, забув, що на вихідні сюди краще не заходити...
 16. Та все нормально, просто ви мені не сподобались Ви би № шаськи підказали - щоб схемотехніку конкретно того цуда подивитись. Бо по факту з такими ще не стикався. В однофазних аналогах онлайників нема прямого перетворення на низьку напругу. При роботі від мережі у них АПФЦшка формує +-400 а тоді ШІМ на синус півмостом. А у цьому мало би бути ще простіше, бо вхідна напруга вища.
 17. А ось і секрет того неймовірного УПСа 😁 тільки про рівномірність навантаження по фазах там не ідеться...
 18. Подейкують, що в Китаю там нові кордони давно. Огорожа, своя поліція китайська в поселеннях і місцевих до лісу уже не пускають.
 19. А можете пояснити яким боком класичний УПС відноситься до того, що зараз робить Іголкін (квант АБЦ)? Чукча пісатєль, чукча нє чітатель? І що дивного, що старі моделі звільняють місце аналогічним сучаснішим?
 20. Ну а костянич не може разом з наблюдателем звідти наблюдать?
 21. Воно зрозумуло, що то шавка гавкає. Але навіщо його тут тримати? Яка з нього користь? Перетворення теми в рулон туалетної бумаги? Розстріляти два рази і хай собі дизлайки ставить без права голосу, як інші опущені чорти форуму. До речі, а куди подівся наш вічно відпочиваючий інвалід sergio?
 22. 1) На нього є інструкція, Там би мало бути написано допуски виробником. 2) треба пробувати по факту, тоді будемо знати. Чи ви думаєте що хтось пробував і звіряв потім покази. 3) думаю, ніц йому не буду (короткотривало) хіба трохи пахнути буде паленим, а що до обліку - див п. 2)
 23. ми чекаємо замірів/відгуків по факту. Реально цікаво! Ну і мо Іголкіну буде стимул Квант ABC скоріше допиляти. А підчистити зайве не завадить.
×
×
 • Створити...