Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 554
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. Палився чи не ховався? Мо навпаки свідомо робив "добру справу"...
  2. Бетононасос для сараю - то трохи жирно по ціні питання вийде. Питання зустрічне - а сараю треба аж такий фундамент? Мо простіше на бурозаливних "сваях"?
  3. porterlv

    Улыбнуло

    Хто знає правильну відповідь?
  4. Хто комфорту хоче - то не багато. А хто економить - то тре задуматись. Бо в місцяці 30 днів і 60 кВт лєтрики - то уже відчутно може бути.
  5. Так то ж не зле, чи не так?
  6. Зараз теж думаю за рециркуляцію і болер. Система змонтована давно, не використовувалась. Сумарна довжина петлі 18 метрів утепленої труби. Зараз появилась дармова електрика від сонця, ото подумав про великий "кипятильник" і включити рециркуляцію. Яка періодичність роботи насосу потрібна, щоб з того був сенс? кожних 15 хв чи щопівгодини прокачувати петлю рециркуляції?
  7. А є варіанти? Кільцюєте магістраль ГВС на вхід бойлера через насос рециркуляції. Тай все. Тобто, від самої дальнньої точку відбору ГВС має бути петля на вхід бойлера.
  8. Та по суті уже озвучили усі варіанти... Хіба ще засипати і мати город на підвищенні. У мене перша думка - зрізати бетон 10 - 20 см над землею. Далі або під басейн для відпочинку (підняти дно), або засипати і город... Це якщо варіант погребу не розглядається.
  9. У мене в Сансинку є такий пункт, а вони близнюки. Тому або від версії прошивки або погано шукаєте. До речі, а чим цей режим кращий гірший? Був би добрим - би позамовчуванню активували... Чи є з ним якийсь "вихлоп" і за яких умов?
  10. Ні, по сонцю там по штуці плівкових. На 600 то DC шина. Воно так відразу не гепне. Їм треба буде довго грітися. Тобто 600 короткотривало пройдуть скоріше непомічено.
  11. Свій. Так склалося через обставини. А що є "точка МП" і де вона є? Якщо напруга стрінгу завищена і рівна або перевищує напругу DC шини інвертора, то повишаючий перетворювач навіть не вмикається. Струм з панелей через діод і дросель повишайки валить на DC шину. І ось тут не зрозуміло, то добре чи зле і чому.
  12. Тут варто оприділитись чи ми підганяємо АКБ під старий інвертор чи збираємо для нового. Бо чим вища напруга - тим менший струм і більша сумарна енергоємкість. А то є добре.
  13. Файне у вас джерело Сенс в цьому суто спортивний. Знати програмну межу. Особисто мені це допоможе зрозуміти чи залишати як є чи заморочуватись з переробками... Окремо стоїть питання зручності. До прикладу, при підвищеній напрузі повишаючий перетворювач сонця навіть не запускається - нагрів інвертора сильно менший. А от чи оптимально це для синусорізки - питання.
  14. Ганяю Сансинк/Дею на перенапрузі по сонцю. 500 В. по інструкції, казали при 520 піде в аварію. Хапав максимум 527,5 Вольт без аварії при недавніх морозах. Чи знає хтось при якій фактичній напрузі він піде в аварію по перенапрузі сонця /ДЦ шини?
  15. "якийсь" не не пройде, Треба знати точно. Там десяті вольта роль критичну грають... Ніразу не факт, що збалансовані і після першого розряду/заряду точно перестануть такими бути. Чудес не буває, тимбільше з АКБ де знос 50+% Варто зазначити, що з тими навантаженнями які будуть з Вашим інвертором, їм буде сильно легше ніж в автівці.
  16. Так тим і займаємось. Нагадайте маркування своїх елементів. По маркуванню гугліть їх пороги напруг заряд розряд, Прописуйте такі в інвертор, дивіться, чи він з тими значеннями працює. Далі рубаєте свої пляцки на куски потрібної інвертору напруги (12 чи 24 вольт грубо). У вас вийде 3 чи 4 комірки послідовно. Тоді шукаєте підходящу по хімії/напругах/потужності БМС і мондуєте її до новоспеченого АКБ. Все, далі залишилось підключити два дроти, плюс і мінус. Оскільки пляцки втомлені - в ідеалі їх треба протестувати і посортувати по внутрішньому опору/залишковій ємності. Але то окрема історія... У вашому випадку простіше купити БМС з потужнім активним балансиром.
  17. Для початку вивчіть меню інвертора, чи знає він щось про літієві АКБ (чи можна змінити пороги напруг заряд/розряд). Далі тре зрозуміти, чи просто буде подробити АКБ на блоки з підходящою напругою. Якщо так, наступним кроком тре відкинути трупаків, організувати БМС. Короче, судячи по питаннях, єдино що ви зробите самі - то є пожежа...
  18. Лимони в комплекті чи то окрема позиція?
  19. З відкатною брамою аналогічно - доступ лише з подвір'я. І тут приходить розуміння, що китайські механізми з своїм резервним АКБ, або інвертор на весь дім і брама до нього підключена то уже не так дорого і зле.
  20. Любий механізм для воріт має можливість розблокування. Де ключем, де кнопкою/шнурком. Далі руками.
  21. 1) 99,9% приладів працюватимуть без проблем. За рахунок вищої частоти, на трансформаторних не стабілізованих БЖ буде чуть вища напруга виходу. Пихунці крутитимуться чуть швидше. Імпульсникам - пофіг. Все. З ексклюживного - старі буржуйські годинники-радейка з синхронізацією від мережі будуть поспішати. 2) багато яких інверторів з синусом дозволяють перемикати частоту кнопкою на субмодулі синуса чи технологічною перемичкою (EG*** серія контролерів ).
×
×
  • Створити...