Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

porterlv

Пользователи
 • Постов

  3 696
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент porterlv

 1. Нажаль НІ. таки бидло в генах і відсутність розуму, регулярно бачу як скидають з автомобіля, при дорозі. В організованих місцях тре оплатити, або дальше їхати. Навіщо, як можна скинути в рів чи в тупіку... Аналогічно, палінням пластику і сміття в мангалах чи кострищах у лісі чи бережно зібране після пікніка сміття в кульок і залишене у полі. З одним таким навіть бився. Зробив зауваження - а воно хамити почало, прийшлось поставити на місце. Зустрічав його повторно, розуму не добавилось, урок не засвоїв, видно мало йому навішав...
 2. Нахіба нам котел? Якщо 12 кВт стане, то беремо ТН. навіть при СОР 3,5 нам 3,5 кВт з розетки стане. Всеодно страшно? Ну докупить 1 - 3 квт але ж не надцять! Маю 9 кВт, 16 А автомат (чесний!). Це 3,5 кВт на фазу. По будинку розведена одна однісінька. Постійно працює купа побутової техніки. Періодично і короткотривало купа пржорливої (чайник, мікрохвильовка, поротяг, праска, духовка, фен. Інколи 2 - 3 пристрої одночасно) - за 5 років ще ніразу автомат не вибило від перевантаження. Автомати мають добру інерцію і не ловлять пікових струмів відносно малої протяжності. От як обмеження на лічильнику - то хз, поки не стикався. Ба, більше. Флеш кажуть, 5 кВт по договору це 23 А +-. Автомат ставиться ближній більший. Вангую, стоїть 25 А що дасть 5,5 кВт довгограючих. Тобто, з грамотним споживанням мо і без докупляння потужності влізе. Але, поки нічого про тепловтрати будинку не знаємо Як і про систему опалення... Рано сперичатись. А то виявиться, система з малюсінькими і гарячущими батареяками - тоді про ТН нема чого думати. Чи навпаки, Будинок теплий, половину опалювати не тре а опалення підлогами і стінами теплими Короче, мало даних.
 3. это треба знати потрібну мінімальну потужність ТН, бо на 32 кВт він може бути вдвіччі триччі дорожчий... Ваш газовий ж не працює на максималці постійно. Ото ра***те тепловтрати а тоді стане зрозуміло скільки чого потрібно і що воно коштує. Якщо будинок теплий, вам мо і 12 - 16 кВт з запасом. А як холодний то ой...
 4. Це людський фактор. Стикався уже пару раз з подібним. Коли влада в одних руках - нюх губиться. А ще буває, що окремій людині з віком шпаківня текти починає. Спираючись на попередні заслуги та авторитет цього відразу не помічають. Те, що спригнули від москалів - дуже вірно. Напишіть в підтримку скайлоту, мо створять окремий розділ під ваші задачі, типу "металообробка". Вони реагують на подібні звернення, а якщо побачать інтерес (в обороті нових продавців/покупців) то тим більше. А далі лише питання наповнення. Ну а так, уже розділів є в досталь та критеріїв для пошуку.
 5. А чим Вас (усіх) не влаштовує той же скайлот? Багато років на ринку, правила прозорі, адміністрація адекватна. Як і система оцінок/відгуків/пошуку/фільтрації потрібного по купі параметрів. Так, є комісія з продавця за успішну продажу. Її формула відома заздалегідь, можна врахувати. Така система дозволяє тримати тисячі лотів і платити комісію лише у випадку реальної продажі. Є як аукціон так і "купити зараз". Чим особливий той чудернацький чіпмейкер?
 6. alabay111, для початку подивіться історію операцій/руху коштів. Тоді робіть висновки.
 7. Gitan, у чавака там заїзд буде. Нахіба йому спупеньки? А от підняти якрас намагаємось тільки плавно, шоб дном не черкати і щоб пішоходи не шпортались.
 8. Не встидайтесь гуглити depol.com.ua/GSM-signalizatsiya-ajax-gc-101-minikit.html Лінки на софт і прошивку живі. Зверніть увагу, ці централі є різних версій заліза. Під кожну свій софт/прошивка. Як УСБ адаптер можна використати любий кабель з перетворювачем від старих дибільних телефонів. Для УСб кабеля живлення з централі брати НЕ ПОТРІБНО, використовуєте лише три лінії.
 9. Атмега працює з TTL рівнями, конвертор потрібен. Якщо дивитись на ваше фото, верхній (перший) пін земля, другий живлення, 3 і 4 прийом передача або передача прийом.
 10. Подібна техніка ніколи не працювала напряму з СОМ портом. Хіба якщо на платі є свій конвертор. Це явно видно на платі, що між конектором і процом є мікросхема перетворювача. Покажіть фото плати централі крупним планом Розпіновка СОМ порта не таємниця. Зі сторони централі земля і + живлення шукається без проблем, далі два варіанти. Важко випробувати оба?
 11. Кабель там - класичний конвертор рівнів RS232 - TTL RX/TX/GND. Не стикався саме з ним але впевнений на 99,9% Воно древнє... Пробуйте листом в підтримку або питати по фірмах, що монтажем займаються.
 12. Так, він пливе при нагріві, як мінімум перший рік - два. і сильно липне (посипав піском). В цей же час на холоді його фіг вкладеш і втрамбуєш. Я трамбовку брав в оренду, стоїть уже пару років. Головне без точкових навантажень в жару. Ну і розуміння, що асфайльт - це фінішне покриття. його має бути пару см. а основа втрамбована.
 13. У мене аналогічно було. Тільки схитрив, заклав легкий ухил бетону. Пару тачок щебеню + пару мішків холодного асфальту і проблеми нема. Або бетоном підлити.
 14. Нащо реле напруги, якщо є стабілізатор??? Він уже в собі містить функціонал такого реле. Ви ж не ставите по два однакових автомати послідовно?
 15. Вічно я за3,143давший Не знав, це багато пояснює... А треба? Чай в гуглі не забанили 😉
 16. Натрапив на останній випуск "Масяні", вразило. Він про війну. Автор уже покинув територію режиму? Інакше сильно ризикує. * Дивіться до кінця. Эпизод 127.
 17. Гарно, чудово! То ж скільки людей, шкіл, будинків воно б покалічило, якби літало по одинці? Добре, що за раз і в логові ворога.
 18. Бля... Котел ДВОКОНТУРНИЙ. Переходить НА ГВС - насос то працює, але клапан зупиняє циркуляцію СО і ганяє воду по малому колу. Можна і цей момент передбачити. Однак ні один сертивікований чи просто адекватний майстер не буде вносити такі зміни в схемотехніку котла. Бо це кримінальна відповідальність у випадку ЧП. А сам ТС, враховуючи повну відсутність розуміння принципів роботи... навіть не буду завершувати думку...
 19. А якщо аварія, А якщо трьохходовий переключить магістральльна ГВ? Вже вдруге вас макаю в трьохходовий клапан... Хоч гляньте схему котла.
 20. Підігріта електрокотлом зворотка попаде на газовий. А він такий висить і думає: "я їм тепло а вони його взад. Значить забагато тепла. Зупиню насос, віддихну". Або коли газовий трьохходовим на ГВС крутитиме, електричний шипітиме парою обурюючись на простій. Короче, є ризики по безпеці, нюанси в алгоритмах роботи. І навряд чи ви всі врахуєте...
 21. Воно на вигляд вдавлене а не випукле. І, очевидно, є пустоти чи який відносно м'який матеріал в стіні, раз продавилось без викрошування і легко (нема сліду удару). Як таке організувати перфоратором ззаду?! Добре би по чути про будову тої стіни.
 22. Та пес з ним, аби помиї не волочив з рунету. А от за "Розпрягайте хлопці коней" - дякую. Не знав...
 23. А маю? Я тут Залужно недавно тільки впізнавати почав... Я більше по електриці
 24. Хз хто на фото. Назвав би "Підготовка до сафарі".
×
×
 • Создать...