Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як називається деталь в лобзікі?

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

треба на запас зробити ще одного. підскажіть, як ця деталь технічно правильно звучить і чи реально її замінити?

я так розумію, міняється ціляком десь в середині корпусу

изображение_viber_2022-01-05_19-26-15-107.jpg

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, bigsphinx2010 сказав:

Шток называется.

дякую, бо вже голову зламав)

не находить впродажі для матрікс. 

якісь універсмальні є?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он одноразовый , найдите лобзик годов так 80-90, разобрать ,поменять смазку и хватит его ещё на долго .  Ну или как вариант из профессиональных линеек, но они по качеству уступают древним бошам, макитам. 

По штоку Вашего, надо снять и отправится на поиски запчасти, если киев то на рынок юность. 

Змінено користувачем aladik
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektrolobzik-bosh-bosch-gst-85-p-IDIayTv.html?isPreviewActive=1 

Как вариант. У меня есть и свежий бош , один из лобзиков, но он ,,пластмассовый,, и есть штуки три или четыре варианта старых и качественных лобзиков. Этот что кинул ссылку начала 90, тогда ещё делали или в Германии или в швейцарии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, aladik сказав:

Он одноразовый , найдите лобзик годов так 80-90, разобрать ,поменять смазку и хватит его ещё на долго .  Ну или как вариант из профессиональных линеек, но они по качеству уступают древним бошам, макитам. 

По штоку Вашего, надо снять и отправится на поиски запчасти, если киев то на рынок юность. 

дякую, основний в мене є. тут саме спортивний інтерес, руками..але тратити пів дня в 2022 році на поїздку аж на юність немає часу. хочеться получити детальку,да поколупатися з годинку)
поки накопав таке. 

треба не весь шток,а пилкодержач. я за життя бачив тільки більш сучасні. тут таке чудо, поки що не дотямив ,як те що продається в неті кріпиться на шток, але вже на вірному путі:)

найшов бу лобзики, зверху видно який він, але в запчастинах видає тільки такий пилкодержач . не пойму взагалі як він держить?:sorry:

 

3057871648_w640_h640_bu-elektrolobzik-matrix.jpg

elektrolobziki-b-u-matrix-ejs-610-60_ad74c1b875a79fa_1024x3000.jpg

c29yAAGhBEzsrYRqZ.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене зараз така хрень, щось не сильно ліпиться ця деталька сюди)

 

изображение_viber_2022-01-07_19-29-36-176.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zapchasti.dostavka.net.ua/katalog/dla-elektrolobzika/pilkoderzatel 

Штангель в помощ, шток померять чтоб нужный заказать. Одевается на шток, вставляется пилка и зажимается 

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, aladik сказав:

zapchasti.dostavka.net.ua/katalog/dla-elektrolobzika/pilkoderzatel 

Штангель в помощ, шток померять чтоб нужный заказать. Одевается на шток, вставляется пилка и зажимается 

 

 

:) я тільки з цього сайту))

дякую. там ще бачив на два болти. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если есть дрель , мечик и ножовка по металлу, отпилить кусок как вариант арматуры 20 мм, квадрат , ну или что найдется, перпендикулярно в куске 2 отверстия, одно под шток, другое под болт + нарезка резьбы. Делов на 15 минут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, aladik сказав:

Если есть дрель , мечик и ножовка по металлу, отпилить кусок как вариант арматуры 20 мм, квадрат , ну или что найдется, перпендикулярно в куске 2 отверстия, одно под шток, другое под болт + нарезка резьбы. Делов на 15 минут

ны, ну я "спортсмен", але не настільки:)

40 грн не гроші,  мечика немає такого.

тим більше там ще направляючі знутрі..

куплю з двома болтами мабуть. 

image.png.6120c8bc82dcd7b476e753aadbe1d39c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...