Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як знайти спеціаліста для огляду та консультацій по будинку?

Thatsaboot

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, форумчани, 

 

Потрохи дивлюсь будинки на OLX, і хочу прикупити вже готовий, але на "тут красіво" і подобається, зручне планування яке мені підходить, мої знання в будинках закінчуються.

Хочу знайти людину/компанію якій можна було б довірити огляд будинку з коментарями що "так" а що "не так". З попередніх тем про тріщини в фасаді знаходив контакт форумчанина wertexan, але він поки не відповідає, все ж свята. Можливо є іще хтось кого можете порадити для цього?

Прямо повне та документальне заключення не є обов'язковим, загального було б достатньо. 

Дякую та гарних свят! 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Thatsaboot сказав:

Доброго дня, форумчани

І вам всього в новому році! :beer:

Вам потрібний хтось на кшталт спеціаліста з тех нагляду. Напишіть сюди https://www.stroimdom.com.ua/forum/74-tendery-ischem-postavschikov-uslug-tovarov/ і напевно там більше шансів хтось відгукнеться. wertexan до речі цілком пристойний варіант 👍

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупать готовое это правильно. Желательно с ремонтом.В этом году строиться будет дорого, а делать ремонт тоже не намного дешевле. Но купить нормальный дом - это выиграть в лотерею (как повезет). Специально обученные люди  на сто процентов от покупки говностроя не защитят, но кругозор расширят. При продаже моего первого дома (стыдно вспомнить) тоже был эксперт , который рекомендовал покупать. Хотя там я провтыкал всё- по работам от фундамента до крыши. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Sot сказал:

Покупать готовое это правильно. Желательно с ремонтом.

Но простоявшее хотя бы года 3))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.01.2022 в 13:58, Татьяна5 сказал:

После 15го числа можете со мной пообщаться, делаю такое

Добрый день, Татьяна. У меня такой же вопрос как у автора. Ищу дом на ОЛХ. При подборе подходящего варианта могу обратиться к Вам для осмотра дома и получения информации о его слабых местах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Roman_78 сказал:

Добрый день, Татьяна. У меня такой же вопрос как у автора. Ищу дом на ОЛХ. При подборе подходящего варианта могу обратиться к Вам для осмотра дома и получения информации о его слабых местах?

Как правило, ко мне имеет смысл обращаться, когда вы уже решили, что хотите именно этот дом. По каждому дому смысла нет :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...