Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление одноэтажного дома.

Александр Николаевич

Рекомендовані повідомлення

Дом 130м2. Одноэтажный в 1 полнотелый кирпич. Площадь стен 180м2 перепад по плоскости в приделах 1см.

 

1. Утеплять думаю ППС 10см - 15см (35 плотности). Финиш или барашек с мелкой фракцией или мраморная крошка (цвет молочный). Что долговечней и надежней подскажите.

У знакомого мраморная крошка по пенопласту, мне как-то она надежней короеда и барашка кажется.

 

2. Мин ватой утеплять думал но не уверен в целесообразности. +3-4 тысячи а что я получу взамен не совсем понятно. 

 

3. Термо панели типа Роял Фасад с уже приклеенной плиткой керамикой. На вид мне нравиться. Может кто-то прокомментировать. 

Отзывов много про терм панели хороших а вот нюансов и недостатков подозрительно нет.

 

1 и 3 вариант по бюджету не особо различаються. При условии что мокрый фасад делать по технологии и качествиним материалом.

 

Штукатурки смущают, 5-10 лет и вид печалька. Может я конечно не прав тут.

 

4. Сайдинг под кирпич из пластика. Ну это вент фасад. Что-то меня интуитивно смущает. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 Доброго дня!
По фінішному оздобленню у вашому випадку краще використовувати баранець акриловий (можна і силікон звичайно, але він по вартості має суттєву різницю), а от мармурова крихта не найкращий варіант для повного покриття стін, бо це оптимальна річ для цоколя, або декоративних елементів.
На рахунок вати  – застосовувати можна, але у вашому випадку – гострої потреби немає.

Вент фасад це окрема історія - якщо зробити якісно і по технології, то за грошима точно дешевше не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...