Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ламинирование окна в сауне

Ivan Sherstyuk

Рекомендовані повідомлення

Добрый день,

посоветуйте, как зазеркалить окно в сауне?  Внутри или снаружи? 
Про законы физики знаю, интересует максимально возможная приватность.



 

Змінено користувачем Ivan Sherstyuk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, дзеркальна плівка наноситься в процесі виготовлення склопакетів і розташована всередині пакету. Тобто або замовляєте вікна з плівкою в пакетах, або самостійно купуєте плівку і наклеюєте (або шукаєте, хто з цим допоможе) на внутрішнє скло. Ясна річ, служити вона буде менше, але, враховуючи відносно невелику вартість, таке рішення є цілком  прийнятним.

Також, залежно в який зоні сауни розташовані вікна, може виникнути потреба в термозміцненому склі. Це вже тільки при замовленні вирішується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Алік сказал:

Взагалі, дзеркальна плівка наноситься в процесі виготовлення склопакетів і розташована всередині пакету. Тобто або замовляєте вікна з плівкою в пакетах, або самостійно купуєте плівку і наклеюєте (або шукаєте, хто з цим допоможе) на внутрішнє скло. Ясна річ, служити вона буде менше, але, враховуючи відносно невелику вартість, таке рішення є цілком  прийнятним.

Також, залежно в який зоні сауни розташовані вікна, може виникнути потреба в термозміцненому склі. Це вже тільки при замовленні вирішується.

тобто плівка лише з середини наноситься? Можете порадити термозахищену плівку, вікно прямо в сауні.
Коли роблять тонування авто, теж зсередини приклеюють плівку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спеціалізовані віконні плівки тільки всередині пакету. Автомобільні - на скло з середини автомобілю чи приміщення, як у даному випадку. Ще існують декоративні (можна пошукати в Епіцентрі) - теж з середини приміщення. Є ще плівки, які використовують виробники зовнішньої реклами - вони стійкі до атмосферних впливів. При якісь спеціальні термостійкі я не чув, можливо існують, але не думаю, що їх легко буде знайти, враховуючи воєнну ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.06.2022 в 22:45, Ivan Sherstyuk сказал:

Добрый день,

посоветуйте, как зазеркалить окно в сауне?  Внутри или снаружи? 
Про законы физики знаю, интересует максимально возможная приватность.



 

Если внутри сауны будет светлее чем снаружи, ни одна плёнка не поможет приватности. Только матовое стекло (сатин) спасёт от посторонних глаз приватность внутри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...