Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

що робити з утепленою дерев'яною підлогою після заливу?

Ирида

Рекомендуемые сообщения

Ситуація наступна: років 10 тому в багатоповерховому будинку серії Т4, в квартирі на першому поверсі, було зроблено деревяну підлогу, з прокладанням 10см шару мінвати. Таке рішення було викликане необхідністю якнайшвидше виконати ремонт після глобального потопу всередині квартири: не було часу чекати технологічно обумовленого часу на затвердіння бетону, зате знайшовся виконавець на укладання такої підлоги.

В цьому році,  в звязку з масовою евакуацією мешканців Києва з міста, розбор води різко зменшився, в водогоні піднявся тиск, у сусіда нагорі не витримала рушникосушарка - як результат, квартиру залило вже згори. Відразу займатися наслідками було не до того, та й не було кому ( з членів родини на місці була тільки 1особа), відновили тільки електрику, все інше почали тільки з цього місяця.

Поки звільнили площі, поки провели демонтаж підлоги на кухні - приміщенні, що найбільш постраждало, виявилось, що грибок уразив навіть перегородку між кухнею та частиною міжпокою. А коли цю перегородку виламали, переконались, що  по ній під підлогу міжпокою таки проникла вода, тож

Спойлер

 

мінвата трохи відволожилась,  а торець лаг ушкоджено грибком.

Чи можливо залишити все, як є для просушки, обробити ушкоджену частину лаги спецзасобами та замінити крайні мати мінвати на нові? Наскільки це критично? 

В мирний час, зрозуміло, проводили б демонтаж далі. Але наразі...  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
×
×
  • Создать...