Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підлога на лоджіі з мінімумом мокрих робіт.

Sanya_KOV

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Планую на лоджії зробити невеличку робочу зону і не можу вирішити як робити підлогу. Зараз стан лоджії - "після забудовника", голе з-б перекриття + замінені склопакети на двохкамерні і вже зроблені стіни
З основного ремонту залишився керамограніт 900х900. Спочатку планував знизу покласти ЕППС 20мм, потім стяжку 20-30мм (в цьому основна проблема), а далі мати теплої підлоги і керамограніт.
Але це все довго, важко реалізувати своїми силами і є питання чи потім не потріскається. Також сумарна висота виходить близько 70мм, що небажано бо буде десь 3 см перепад висоти з кімнатою.

Як альтернативу вирішив що своїми силами зможу зробити щось таке: ГВЛ на плиточний клей чи клей для ЕППС щоб вирівняти нерівності залізобетонної плити. Потім ізолон (10мм) і далі інфрачервоні мати теплої підлоги та ламінат.
 

Основне питання як покласти ГВЛ так щоб вирівняти основу (перепад до 10мм). ГВЛ можу покласти в 2 шари в розбіжку якщо потрібно для надійності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Sanya_KOV сказал:

Але це все довго, важко реалізувати своїми силами і є питання чи потім не потріскається.

Мне кажется вы сами себе усложняете задачу.

И что за площадь лоджии что вы собрались её обкладывать метровыми листами керамогранита?? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@DimaF, з керамогранітом відбій по різних причинах. Я його закупив ще на етапі основного ремонту, але чомусь тоді ремонт на лоджіі не зробив силами майстрів. А зараз вирішив доробити, але вже сам, бо в квартирі вже живемо і розводити купу брудної роботи не хочеться. 

Тому і вирішив що самий простий спосіб - це вирівняти основу приклеївши на неї ГВЛ, а далі вже ламінат з інфрачервоними матами. Це все буде швидко і зроблю сам. 
Основне питання - як вирівняти підлогу не заливаючи стяжку? ГВЛ на клей під гребінку я ж зможу трохи підрівняти по висоті по лазерному рівню?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Sanya_KOV сказал:

@DimaF, з керамогранітом відбій по різних причинах. Я його закупив ще на етапі основного ремонту, але чомусь тоді ремонт на лоджіі не зробив силами майстрів. А зараз вирішив доробити, але вже сам, бо в квартирі вже живемо і розводити купу брудної роботи не хочеться. 

Тому і вирішив що самий простий спосіб - це вирівняти основу приклеївши на неї ГВЛ, а далі вже ламінат з інфрачервоними матами. Це все буде швидко і зроблю сам. 
Основне питання - як вирівняти підлогу не заливаючи стяжку? ГВЛ на клей під гребінку я ж зможу трохи підрівняти по висоті по лазерному рівню?

Якщо вже живете і треба зробити швидко, то вирівнювати існуючу поверхню за 15 хвилин можна РЕМОНТНИМИ СУМІШАМИ. 

Вони тверднуть за 15 хвилин, набирають міцність та сохнуть за 45-60 хвилин, і можете одразу укладати далі хоч паркет. Кінцева міцність таких сумішів М350-М450.

Не буду вам писати тут конкретні марки сумішів, але у брендів BONA та KIILTO вони є. Вони дорогі, але вам їх багато і не потрібно буде. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Sanya_KOV сказал:

Основне питання - як вирівняти підлогу не заливаючи стяжку? ГВЛ на клей під гребінку я ж зможу трохи підрівняти по висоті по лазерному рівню?

Ниже ответили, только самовыравнивающими смесями, остальное не даст результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...