Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам живці (черенки) мого винограду.

мастерок

Рекомендовані повідомлення

Вечір добрий,шановні форумчани!Як усі знають я вже багато років займаюсь виноградарством,ось і вирішив спробувати на нашому форумі продати трохи побочного продукту,живці (черенки) вирощуваних особисто мною сортів та форм.Вони мають 2 варіанта застосовуння,по перше,з них можно самостійно виростити саджанці,по друге,ними можно перепривити любий не влаштовуваючий Вас чим либо кущ винограду на новий сорт.

Живці можуть чекати свого часу у погрібі,холодильнику, або просто прикопанними у землю.Головне щоб не було тепло  і сухо.Саджанці починають вирощувати  у лютому,а прививки роблять у травні-червні.Лозу я ріжу прямо зараз і вона буде в мене в наявності до травня.

Зазвичай для пересилки лози ріжуться на 3-4 почки,вартість одної почки 5 грн.Мінімальний заказ 100 гривень.

В наявності зараз маю наступні сорти та форми

Алвіка

Аркадія

Байконур

Вальок,кишмиш Велес,Вікторія

Граф Монте Крісто

Дашуня,Дубовській Рожевий,Дружба

Красавчик

Лора

Маліновий звон

Преображеніє, Пам'яті Вчителя,Посланник,Подарок Несветая,

Слава України (Ранній Палича),Супер Экстра (Цитрон)

Талісман (Кеша),Талдун,Тимур

Хамеліон

Єверест

Ювілей Новочеркаська,Кишмиш Юпітер .

Детальний опис цих форм можно подивитися на виноградному форумі або в Ютубі.Також я можу в цій темі відповісти на любі питання.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
  • 3 тижні потому...

Вот і я вирішив посадити віноград для себе. Поки 3-4 куща. Планую Алвіка, Пам'яті Вчителя, Слава України. Якщо є в наявності пишіть. Або заказ на осінь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я в цій темі тільки лозу продавав,Вам її зараз купляти запізно.Саджанцями на продаж не займаюся,хоча особисто для себе вирощую,але не має сенсу пересилати 3-4 вегетуючих саджанця,купіть та висадити у травні у когось з місцевих виноградарів,шкода втрачати рік якщо садити восени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...