Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие солнечные панели лучше Axioma Energy и Victron Energy?

Саймоныч

Рекомендовані повідомлення

Народ, кто в теме помогите с выбором солнечных панелей небольшой мощности 90-180 вт. 
Хочется взять панели нормального качества, чтобы долго служили, а не ширпотреб какой-то.

Из выбора такой мощности в Украине есть панели от двух производителей, от Axioma Energy и Victron Energy. 

ВОТ СПИСОК: 

Axioma Energy 100w
Axioma Energy 150w

Victron Energy 90w
Victron Energy 115w
Victron Energy 175w

По фото на сайтах продавцов, Axioma сделаны по технологии 9BB, а Victron 2BB (если это не устаревшие фото).

Отзывов по одним и другим не смог найти в Интернете. 
У Axioma нет своего сайта, а у Victron на сайте не нашел вообще никаких панелей ихнего производства.

И у одних и у других есть монокристаллические и поликристаллические.

Может кто-то работал с этими панелями и поделится своими отзывами о них, или сам ними пользуется. Короче кто "в теме", отзовитесь пожалуйста. 

Соответствуют ли они своим заявленным характеристикам и как вообще по качеству исполнения и материалам.

Змінено користувачем Саймоныч
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я знаю - чем больше ББ тем лучше - это количество токопроводящих шин. Поли дешевле, моно - больше КПД но дороже. Это в двух словах, без претензии на гонор профессионала. Гугл нашел доходчивый ролик 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про ВВ в курсе, но там может быть что фото от Victron Energy устарелые и они делают уже больше 2ВВ. Про моно и поли я в курсе, уже давно разобрался. 

Меня волнует вопрос качества между Axioma Energy и Victron Energy, может одни нормального качества делают, а вторые плохого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Саймоныч сказав:

Axioma сделаны по технологии 9BВ

Там 6ВВ, а може й 5ВВ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, sanyas15 сказал:

Там 6ВВ, а може й 5ВВ

Вот фото "Axioma Energy 150w". Возможно я не правильно понимаю, но по моему там 9ВВ.

Screenshot_2023-02-01-17-26-43.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Саймоныч сказав:

вопрос качества между Axioma Energy и Victron Energy

Якщо інвертори Axioma и Victron майже близнюки (тільки наліпки різні на корпусах),

то може й панелі цих виробників також одної якості? Це так, припущення...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Визивали?

по перше, я з такими малими не працював. по друге, такі розміри виготовляють у малих маштабах. тому то скоріш за все буде якесь третьосортне виробництво. по третє. Аксіома то є виключно наклейка і до заводу ніякого відношення не має, де домовились, де ціна підійшла, то і поїхало. Віктрон звісно імя гарне, але боюсь що вони до того ніякого відношення не мають і то теж використання наклейки. Хоча може вікторон щось і замовив для себе, як так то якість має буди, бо їмя все ж таки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.02.2023 в 18:40, sanyas15 сказал:

Якщо інвертори Axioma и Victron майже близнюки (тільки наліпки різні на корпусах),

то може й панелі цих виробників також одної якості? Це так, припущення...

Я не раз читав в інтернеті коментарі від різних спеціалістів і простих користувачів, що у Віктрон інвертори дуже високої якості, а от про Аксіому навпаки багато нарікань. Від Вас вперше почув, що вони однакової якості. 

Може Ви Віктрон з якимся іншим зплутали?

 

19 часов назад, Dalet сказал:

Визивали?

по перше, я з такими малими не працював. по друге, такі розміри виготовляють у малих маштабах. тому то скоріш за все буде якесь третьосортне виробництво. по третє. Аксіома то є виключно наклейка і до заводу ніякого відношення не має, де домовились, де ціна підійшла, то і поїхало. Віктрон звісно імя гарне, але боюсь що вони до того ніякого відношення не мають і то теж використання наклейки. Хоча може вікторон щось і замовив для себе, як так то якість має буди, бо їмя все ж таки.

Ага, дякую що прийшли :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Саймоныч сказав:

про Аксіому навпаки багато нарікань

Про будь-якого виробника можна написати будь що, коли немає змоги або бажання розібратися з налаштуваннями. Особисто в мене майже три роки працював Axioma BF-5000, тепер вже місяць Axioma BFP-8000. То за весь час нарікань не було. То й же самий шум вентиляторів, як у деяких теперішніх з Китаю (не буду називати марки), зовсім не напрягає, підміс працює правильно, якщо правильно вибрати режим. Може й немає якихось тонких налаштувань, але для рядового споживача (не експериментатора) все належним чином достатньо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Саймоныч сказал:

Може Ви Віктрон з якимся іншим зплутали?

Мабуть там все ж таки сплутано з іншим Віктором. Бо Віктрон для декого = ікона.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sanyas15 сказал:

Про будь-якого виробника можна написати будь що,

Так. Коли ви маєте в арсеналі лиш один- два апарати. І інша справа сотні в місяць. От тут є різниця вибірки....

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dalet сказав:

інша справа сотні в місяць. От тут є різниця вибірки...

Це справа поставщиків, інсталяторів, ремонтників.

Тому я й уточнив - для рядового споживача цього достатньо: один раз поставив-підключив-налаштував-користуєшся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 01.02.2023 в 18:40, sanyas15 сказал:

Якщо інвертори Axioma и Victron майже близнюки (тільки наліпки різні на корпусах),

то може й панелі цих виробників також одної якості? Це так, припущення...

Де панелі , а де інвертори.Це різні виробництва.У час глобалізації це повинен бути монстр типу Mitsubishi

 Тож панелі це тільки розширення продуктової лінійки за рахунок наліпки.

Ніяких RD , лабораторій , перевірок.Ось вам прайс . Ціна на контейнер , ціна на 10 контейнерів.Grade A чи подешевше...от і вся історія

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...