Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібні бетонні стовпчики під шпалеру

kitaysvet

Рекомендовані повідомлення

Потрібні бетонні стовпчики під шпалеру. Київ та область. Потрібно +- 20 штук  0686858980

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж під малину собі шукаю. На сайті - наче роблять там де я брав європаркани собі, але ще не був у них. З досвіду минулого року - робили все під замовлення, в наявності не було. Заїду дізнаюсь до кінця тижня, якщо працюють - відпишусь. Територіально біля Скандії...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому бетонні ? Я собі на металобрухті металеві труби викупав, дуже дешево вийшло, чи є якісь переваги бетону, крім того, що фарбувати не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Offroad сказал:

Теж під малину собі шукаю. На сайті - наче роблять там де я брав європаркани собі, але ще не був у них. З досвіду минулого року - робили все під замовлення, в наявності не було. Заїду дізнаюсь до кінця тижня, якщо працюють - відпишусь. Територіально біля Скандії...

Дякую. Буду чекати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Enot123h сказал:

А чому бетонні ? Я собі на металобрухті металеві труби викупав, дуже дешево вийшло, чи є якісь переваги бетону, крім того, що фарбувати не потрібно?

Я зараз на етапі створення інтенсивного саду, трохи із своїми заморочками. От для мене оптимально бетонні стовпчики

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж за бетонні. Там же секційний бетонний паркан від сусідів - буде органічно поєднуватись. Метал думав, але з початку війни пару раз здавав металолом - майже нічого ділового купити не вдалось, хіба торгові стелажі взяв. А тут ціна на сайті (не думаю, що актуальна, але ж не в рази подорожчає) 200 грн за 2500х80х70. І якість я знаю - плитка в батьків більше 20 років, плитка/паркани/бордюри/парканні коньки в мене більше 10 років...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був в пн. у БВС Бровари. В наявності стовпів нема, ціна актуальна (200 грн), роботу почнуть за пару тижнів (коли буде стабільний + по температурі для гідратації). Якщо що - стовпи з пазом для парканів в наявності є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...