Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Насосна станція при слабкому тиску у централізованому водопостачанні

MegaMaks

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, шановне панство! 

Потрібна ваша допомога та порада. 

Маю будинок. Через слабкий тиск у централізованому водопостачанні було вирішено під сходами встановити бак на 0,5м3 та насосну станцію. Це відбувалося ще 13 років тому. Була придбана насосна станція Pedrollo PKm 60 з реле тиску з захистом від сухого ходу Square D FSG2. За ці роки декілька раз робив профілактику насосу, раз ремонтував реле, більше разів міняв груші/фланці. 
Зараз підійшов час подумати... Думаю потрібна буде капітальна профілактика (якщо взагалі вийде відпрофілактити). Хочу придбати новий насос і автоматику, а старий (якщо вдасться відновити) залишити як резервний/запасний. 
Pedrollo PKm 60 нам вистачало на санвузол + душ + кухня. А от для нового насоса підвищуємо планку, потрібно буде додати ванну на другому поверху. 
Тепер питання - порадьте який насос та автоматику краще зараз взяти? Насос можливо Pedrollo PKm 65, чи вистачить, чи може краще ще потужніше, чи взагалі краще щось інше? Автоматика - тут взагалі цікаве питання, можливо систему управління електронасосом з вбудованим частотним перетворювачем і датчиком тиску, тільки не за всі кошти світу? 
Заздалегідь вдячний за Ваші поради! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, MegaMaks сказал:

Хочу придбати новий насос

А чем старый не устраивает?

 

8 часов назад, MegaMaks сказал:

Pedrollo PKm 60 нам вистачало на санвузол + душ + кухня. А от для нового насоса підвищуємо планку, потрібно буде додати ванну на другому поверху. 

Ну вы же не будите включать все одновременно и надолго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

Ну вы же не будите включать все одновременно и надолго.

В тому й справа, що короткочасно але ж навіть зараз в рамках одного поверха трапляється одночасне коротке використання трьох точок відбору і в такому випадку комфорт втрачається, особливо під час прийому душа.
 

2 часа назад, DimaF сказал:

А чем старый не устраивает?

Як я й писав, що треба буде здати/відвезти на капітельне ТО майстру, а в цьому випадку сім'я залишається без нормального водопостачання на певний період... Тому і є бажання придбати новий, як основний, а старий відновити і тримати в резерві. 

Але питання було комплексне. Судячи по зовнішньому стану реле (корпус зі сторони з'єднання досить дуже побитий корозією), підозрюю що його треба вже замінити. Так от чи брати таке ж реле, чи можливо є інша досить не погана автоматика з захистом не за всі гроші світу (так пишу, бо натрапляв на цікаві автоматики, але з цінниками 15-25К грн).

Заздалегідь вдячний.

Змінено користувачем MegaMaks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.02.2023 в 12:03, MegaMaks сказал:

В тому й справа, що короткочасно але ж навіть зараз в рамках одного поверха трапляється одночасне коротке використання трьох точок відбору і в такому випадку комфорт втрачається, особливо під час прийому душа.
 

Ну вы наверное не будите кардинально менять систему водоснабжения, с установкой намного более мощного насоса чем сейчас стоит!?

А установка нового насоса +- с такими же параметрами навряд  ли изменит кардинально картину.

Как по мне, посетите  сантехническую лавку (не эпицентр) где есть толковые продавцы, они вам подберут оборудование на ваш вкус и кошелек. 

Старое почините и в резерв поставить.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, shneider_vova сказал:

Рекомендую Grundfoss Scala2. працюэ навіть при 0 тиску в мережі

В смысле, пиво гонит вместо воды?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

В смысле, пиво гонит вместо воды?)

ні, вона піднімає з висоти 8 метрів. Тобто якщо насоси на водоканалі вимкнуті, але вода в трубі фізично є - в мене теж є (на вводному манометрі покази 0, тиск в домі - 3 атм)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, shneider_vova сказал:

ні, вона піднімає з висоти 8 метрів. Тобто якщо насоси на водоканалі вимкнуті, але вода в трубі фізично є - в мене теж є (на вводному манометрі покази 0, тиск в домі - 3 атм)

У ТС накопительный бак есть.

Цитата

  було вирішено під сходами встановити бак на 0,5м3 та насосну станцію.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, DimaF сказал:

У ТС накопительный бак есть.

 

вона може і з баку тянути, їй байдуже. про в моєму випадку я зекономив на баку, то в трубі вода в мене не зникає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, shneider_vova сказал:

вона може і з баку тянути, їй байдуже. про в моєму випадку я зекономив на баку, то в трубі вода в мене не зникає

Так с баку нема сенсу щось захмарне по грошам куплять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...