Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Товщина фасадного утеплювача каркасного будинку. Мокрий фасад по OSB.

klegionk

Рекомендовані повідомлення

Будинок збудовано п'ять років тому. Одноповерховий. На фасад який хотіли грошей не вистачало, тому Osb було погрунтовано, просиліконено стики і пофарбовано фасадною акриловою фарбою. Пиріг каркасу з середини на зовні: паробар'єр, osb 10 мм, каркас 150 мм з базальтом 30 кг\куб.м, вітрозахисна мембрана, вентзазор 20-30 мм, osb 12 мм. Недорогий сайдинг не подобається, на дорогий нема коштів. Утеплювач в фасаді розглядаю як суто матеріал що дозволить триматися штукатурному фасаду на каркасному будинку. Вважаю шумо і теплоізоляцію будинку достатньою, і тому шукаю інформацію стосовно того чи буде достатньо 30мм базальту для наступних шарів фасаду. Базальт дивлюсь Izovat 135\145 30мм. Місцями планую наклеїти гнучку цеглу на сітці. Роботи планую виконувати своїми силами. Базальт подобається через негорючість і відносну екологічність. У властивостях базальту деяких виробників бачив що 30 мм листи призначені для откосів дверей та вікон, а для утеплення фасадів за технологією "мокрий фасад" призначені листи від 50 мм. Тож може порадите чи можна використовувати 30 мм саме на фасад.

Також розглядаю й використання 50 мм пінополістирола. Але вартість нормального 50 мм пінопласту доходить до вартості 30 мм базальту. Тож і думаю. Розуміння того що працювати з базальтом дорожче і складніше присутнє.

OSB вже зовні лущиться, з північно-західної сторони трохи напухли, тому відкладати більше не можна бо доведеться ще й osb міняти.

 

Змінено користувачем klegionk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • klegionk змінив заголовок на Товщина фасадного утеплювача каркасного будинку. Мокрий фасад по OSB.

Возьмите ППС Столит толщиной 30 мм. У меня такой почти 12 лет на мокром фасаде, фасад как новый. Главное, силиконовая  штукатурка, у меня КАБЕ. Но там, где ОСБ вздулась, выровняйте поверхность ляпухами  перед наклеиванием ППС. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яку щільність використовували, якщо пам'ятаєте? І яким грунтом, зважаючи на те що поверхня дещо лущиться, порадите скористатися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Надежда сказав:

Но там, где ОСБ вздулась, выровняйте поверхность ляпухами  перед наклеиванием ППС. 

Доречі, планував використовувати клей піну для приклеювання через кращу адгезію, зважаючи не на кращий вигляд osb. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, klegionk сказал:

Доречі, планував використовувати клей піну для приклеювання через кращу адгезію, зважаючи не на кращий вигляд osb. 

Если ОСБ пошла пузырями, клей пена не поможет. Мои строители после наклеивания еще и терками долго выравнивали ППС. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, klegionk сказал:

Яку щільність використовували, якщо пам'ятаєте? І яким грунтом, зважаючи на те що поверхня дещо лущиться, порадите скористатися?

Брала самый плотный ППС Столит, который почти как ЭППС. Все, что лущится, потрите терками перед грунтовкой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вообще клеила ППС не на ОСБ, а на магнезитовую плиту, которая простояла на фасаде ничем не закрытая  4 года и качество у нее было уже плохое. Но благодаря хорошему ППС и качеству материалов и работ по фасаду, дом сегодня выглядит вот так .Сетку и клей тоже брала Столит.

20230505_122207.jpg

20230505_122343.jpg

Змінено користувачем Надежда
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Надежда сказал:

Я вообще клеила ППС не на ОСБ, а на магнезитовую плиту, которая простояла на фасаде ничем не закрытая  4 года и качество у нее было уже плохое. Но благодаря хорошему ППС и качеству материалов и работ по фасаду, дом сегодня выглядит вот так .Сетку и клей тоже брала Столит.

20230505_122207.jpg

20230505_122343.jpg

Доброго дня. Це силіконова штукатурка Кабе у вас тут Armasil ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Алеся ДПГ сказал:

Доброго дня. Це силіконова штукатурка Кабе у вас тут Armasil ?

КАБЕ силиконовая, больше не помню. Где-то на форуме писала много лет назад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, klegionk сказал:

 

Може хто ще порадить, який грунт краще використати?

Берите любую  глубокопроникающую грунтовку для ОСБ. Не заморачивайтесь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС з самого початку не вірно поставив задачу,"утеплювач як матеріал щоб трималася штукатурка фасаду",це дурня повна,якщо хочете штукатурити фасад,то нафіга Вам той утеплювач,беріть та й штукатурте.Абсолютно усі каркасні будинки в Америці та Канаді так зроблені,або сайдінг,або штукатурка,частіше комбіновано,ще й з каменем,мільйони будинків,і тількі українці видумують щось своє.

На фото особисто моя робота в Канаді.

20220317_124438.jpg

20220317_124447.jpg

20220317_124556.jpg

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, мастерок сказал:

ТС з самого початку не вірно поставив задачу,"утеплювач як матеріал щоб трималася штукатурка фасаду",це дурня повна,якщо хочете штукатурити фасад,то нафіга Вам той утеплювач,беріть та й штукатурте.Абсолютно усі каркасні будинки в Америці та Канаді так зроблені,або сайдінг,або штукатурка,частіше комбіновано,ще й з каменем,мільйони будинків,і тількі українці видумують щось своє.

На фото особисто моя робота в Канаді.

20220317_124438.jpg

20220317_124447.jpg

20220317_124556.jpg

Если бы я не наклеила ППС на магнезитовую плиту, а просто как в Канаде поштукатурила свой дом, то сейчас бы имела фасад с треснувшей штукатуркой. Особенно после того, как на соседнюю улицу прилетела ракета, а в 700 метрах от дома стояла наша артиллерия. А наклеила я ППС после того, как имела возможность каждый день смотреть каркасный домик на нашей улице,  который поштукатурили по ОСБ " как в Канаде" и штукатурка треснула, разорвав сетку.  Одно дело выкладывать фотки фасада каркасника, построенного в Канаде из качественного сухого бруса,  через 10 дней после штукатурки, а я выложила фотки своего фасада через 12 лет после штукатурки по ППС.

Змінено користувачем Надежда
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Надежда сказав:

Если бы я не наклеила ППС на магнезитовую плиту, а просто как в Канаде поштукатурила свой дом, то сейчас бы имела фасад с треснувшей штукатуркой. Особенно после того, как на соседнюю улицу прилетела ракета, а в 700 метрах от дома стояла наша артиллерия. А наклеила я ППС после того, как имела возможность каждый день смотреть каркасный домик на нашей улице,  который поштукатурили по ОСБ " как в Канаде" и штукатурка треснула, разорвав сетку.  Одно дело выкладывать фотки фасада каркасника, построенного в Канаде из качественного сухого бруса,  через 10 дней после штукатурки, а я выложила фотки своего фасада через 12 лет после штукатурки по ППС.

Думаю що не все так однозначно. Подивіться, будинок обмотано металевою сіткою оО...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, мастерок сказав:

ТС з самого початку не вірно поставив задачу,"утеплювач як матеріал щоб трималася штукатурка фасаду",це дурня повна,якщо хочете штукатурити фасад,то нафіга Вам той утеплювач,беріть та й штукатурте.Абсолютно усі каркасні будинки в Америці та Канаді так зроблені,або сайдінг,або штукатурка,частіше комбіновано,ще й з каменем,мільйони будинків,і тількі українці видумують щось своє.

На фото особисто моя робота в Канаді.

20220317_124438.jpg

20220317_124447.jpg

20220317_124556.jpg

Ви створили більше запитань ніж відповідей. Що це за технологія? Є якийсь її опис? Як формуються кути? А так що можна було???

Ніколи не бачив такого виконання як в нас, так і в пігодогів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, мастерок сказав:

ТС з самого початку не вірно поставив задачу,"утеплювач як матеріал щоб трималася штукатурка фасаду",це дурня повна,якщо хочете штукатурити фасад,то нафіга Вам той утеплювач,беріть та й штукатурте.Абсолютно усі каркасні будинки в Америці та Канаді так зроблені,або сайдінг,або штукатурка,частіше комбіновано,ще й з каменем,мільйони будинків,і тількі українці видумують щось своє.

На фото особисто моя робота в Канаді.

20220317_124438.jpg

20220317_124447.jpg

20220317_124556.jpg

Це воно? Скажіть як називається технологія, щоб хоч загуглити можна було.

Питання до вас як того хто це робив:

Яка сітка підходить? 

Чим кріпити щоб не проявлялося з часом на штукатурці, як часто?

Чи можна робити на osb, чи обов'язково на мембрану?

Як формувати кут, чим?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Надежда сказал:

Если бы я не наклеила ППС на магнезитовую плиту, а просто как в Канаде поштукатурила свой дом, то сейчас бы имела фасад с треснувшей штукатуркой. Особенно после того, как на соседнюю улицу прилетела ракета, а в 700 метрах от дома стояла наша артиллерия. А наклеила я ППС после того, как имела возможность каждый день смотреть каркасный домик на нашей улице,  который поштукатурили по ОСБ " как в Канаде" и штукатурка треснула, разорвав сетку.  Одно дело выкладывать фотки фасада каркасника, построенного в Канаде из качественного сухого бруса,  через 10 дней после штукатурки, а я выложила фотки своего фасада через 12 лет после штукатурки по ППС.

Мне осталось только снять перед Вами шляпу,Вы ведь ещё на этапе строительства уже знали за ракеты и снаряды и сделали всё возможное чтобы минимизировать риски.Только есть ещё один небольшой нюанс,я рад что Ваш дом простоял 12 лет под пенопластом,но он точно под ним не простоит 100 лет,просто сгниёт.А вот 100 летние каркасники под штукатуркой я видел.Сейчас мой сын штукатурит дома в Канаде,сегодня он рассказал наш диалог прорабу,тот сказал что категорически нельзя нарушать КОДЫ,и если б он такое и сделал,то инспектора в тот же день забрали лицензию и вышвырнули нафиг из строительного бизнеса.Кстати,точно по такой же технологии,через вощёную бумагу и сетку,лично я штукатурил железобетонное здание систем жизнеобеспечения на территории посольства США в Киеве,о чём подробно писал в своё время на форуме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, klegionk сказал:

Це воно? Скажіть як називається технологія, щоб хоч загуглити можна було.

Так,це вона,на відео ж люди кажуть,стако,це і є штукатурка,якщо по нашому.Там в принципі не буває іншої штукатурки.

Питання до вас як того хто це робив:

Яка сітка підходить? 

З наших,оцинкована просічно-витяжна.

Чим кріпити щоб не проявлялося з часом на штукатурці, як часто?Скоби десь через 20-25 см.

Кріпиться спочатку краї на цвяшки,основне тіло на спеціальні скоби,пневмостеплером.

Чи можна робити на osb, чи обов'язково на мембрану?

Обов'язково на мембрану,ще може бути і вощена бумага.

Як формувати кут, чим?Зазвичай вони цим не паряться,і прямо на місці гнуть кут з більш мілкої сітки,також нею обробляють усі відповідальні місця.А на великі наружні кути ставлять звичайні штукатурні кути з перфораціями,як і у нас під любу штукатурку.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, мастерок сказал:

Мне осталось только снять перед Вами шляпу,Вы ведь ещё на этапе строительства уже знали за ракеты и снаряды и сделали всё возможное чтобы минимизировать риски.Только есть ещё один небольшой нюанс,я рад что Ваш дом простоял 12 лет под пенопластом,но он точно под ним не простоит 100 лет,просто сгниёт.А вот 100 летние каркасники под штукатуркой я видел.Сейчас мой сын штукатурит дома в Канаде,сегодня он рассказал наш диалог прорабу,тот сказал что категорически нельзя нарушать КОДЫ,и если б он такое и сделал,то инспектора в тот же день забрали лицензию и вышвырнули нафиг из строительного бизнеса.Кстати,точно по такой же технологии,через вощёную бумагу и сетку,лично я штукатурил железобетонное здание систем жизнеобеспечения на территории посольства США в Киеве,о чём подробно писал в своё время на форуме.

У меня вентилируемый фасад, в стенах нет никаких пленок, так что за мой дом не переживайте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...