Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гараж після пожежі . Потрібна порада

saschik

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня . Суть питання : ще в березні минулого року , під час рашистського обстрілу , в результаті прямого влучання був знищений мій гараж , і частково пошкоджені два гаражі , зліва і зправ .(це гаражний кооператив ). Разом з гаражем знищене і авто Субару Форестер , але зараз питання про гараж . Лише зараз з'явилась можливість зайнятись відновленням (точніше будівництвом майже з нуля ). Почав з демонтажу , і вигрібання сміття . Сусіди поки що нічого не робили . Я думав , що вони чекають поки я почну щось робити , бо відновлювати потрібно в комплексі , а виявилось , що в них нема коштів на відновлення . І як результат якийсь спритний дядько (я його навіть ще і не бачив , тільки в телефонному режимі) купив  (доречі за безцінь ) ті два гаражі. Зараз він зателефонував мені поміняти моє, по суті , місце під гараж , на сусідній (майже вцілілий). А в цього в такому разі буде два сусідніх гаражі . Для того щоб відновити той гараж , який він мені пропонує треба лише підрихтувати ворота , і побудувати перегородку між нашими гаражами (ну і штукатурка стін ). Здавалося б пропозиція вигідна. Але ось що мене бентежить : в тому гаражі теж було авто (жигуль) яке теж згоріло , а також згоріло все , що могло горіти в обох наших гаражах. Горіло дуже добре і дуже довго , і температура там була не дай Боже .  В результаті  силікатна цегла на тих  стінах , що вціліли (мова про сусідський гараж ) місцями відколюється пластами по 3-4 см товщиною , а плити перекриття ( пустонки) трохи прогнулись . Якщо проблему з цеглою , думаю , можно вирішити шляхом видалення проблемних ділянок  з подальшою штукатуркою , по питання з плитами мене трохи напружує . А все тому , що коли я прибирав свої , то вони виглядали більш-менш цілими (хиба що пару тріщин від падіння ). Але доки маніпулятор їх тягав, та частина плит , що була в епіцентрі горіння , порозсипалась майже на щебінь .  От тепер я і думаю : ті плити  то вони просто "від старості " прогнулись , чи все ж таки від пекельної температури ? І якщо я все ж таки поміняють , чи не впадуть згодом ті плити на моє авто (якого в мене ще нема , але сподіваюсь буде 🙂 ) , чи не дай Бог на когось з людей ? Маленьке доповнення - коли будувались ті гаражі , то мабуть з метою утеплення , по верх плит зроблена стяжка десь сантиметрів 15 завтовшки , а потім рубероід . Тобто певне навантаження на плити є.  У кого які будуть стосовно описаної ситуації ? Чи варто мінятись , чи краще все ж таки , хоть і витратити певну суму грошей , але відновити свій ?

Змінено користувачем saschik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кооперуйтеся з тим дядьком, зносьте і будуйтеся з 0, як і планували. ніхто вам гарантії ні на стіни, ні на плити не дасть. раз було влучання, то була і вибухова хвиля, так шо навряд чи там шось живе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, outdoor24 сказал:

кооперуйтеся з тим дядьком, зносьте і будуйтеся з 0, як і планували. ніхто вам гарантії ні на стіни, ні на плити не дасть. раз було влучання, то була і вибухова хвиля, так шо навряд чи там шось живе.

Ну зносити його точно ніхто не буде .  Бо якщо порахувати вартість демонтажу + побудову нового , то дешевше купити інший , не пошкоджений . Та і мені тоді який сенс  мінятись (хиба що зробити добро людині 🙂). Що до вибухової хвилі , то вона звісно була , але судячи з пошкоджень там більшого горя наробив вогонь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оскільки питання обміну  , все ж таки мене цікавить , бо як не крути а при нинішніх цінах на будматеріали , і на послуги техніки і будівельників , навіть будування гаражу задоволення не із дешевих . Та й часу займатись особливо нема . Ото ж поки тут пишу , мені в голову прийшла така думка - а що коли для того , щоб перестрахуватися від можливого подальшого просідання (а не дай Боже , руйнування )  перекриття , по середині гаражу , з обох боків збудувати два стовпчики  , а на них покласти моцний швеллєр , чи двутавр ? Як така ідея , має право на життя ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запропонуйте йому не просто помінятися, а з певною доплатою з його боку за демонтаж того напіввцілілоно гагажу над жигулем. Якщо йому дійсно потрібно 2 місця поряд то він має погодитись.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...