Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

outdoor24

Пользователи
 • Публікації

  3 310
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  3

Усі публікації користувача outdoor24

 1. Оновлено. Під час заходу наступного блоку журналістів Володимир Зеленський заявив, що Олегу Татарову не повернули повноваження. Імовірно він уточнив цю інформацію під час перерви у глави Офісу президента Андрія Єрмака. «Жодних повноважень Олегу Татарову щодо співпраці з НАБУ, прокуратури та СБУ йому не повернули. Важливий момент, пані Марія Жартовська, тому мені здається, що вона помилилася», — додав президент. з вас малювали?
 2. все може бути, але Байден же потиснув. я його тут не захищаю, просто оці розмови про узурпацію державної влади Єрмаком, то рівень черги у Собєс.
 3. то виходить, що у статті Time брехня про те, що Зеленський все вирішує і перешкоджає альтернативним планам завершення війни?
 4. не маю на це відповіді, спитайте у Зеленського, але це ніяк не ознаки наявності у нього державної влади. чи ви думаєте, що якщо Байден потиснув йому руку, то всі інституції підпорядковані Президенту України за Конституцією, мають почати виконувати його словесні розпорядження? так, він сірий кардинал (скоріш за все), але поки Вова своєю рукою не підпише Наказ чи Розпорядження, то воно не є обов'язковим до виконання. а те, що Аль Капоне ноги людям в цемент замуровував, ніяк не робило з нього Президента США. пані Ірино, якщо ви вирішили показати свої інтелектуальні здібності, то вам це погано вдалося - я ж просив Наказ чи Розпорядження за підписом Єрмака, що могло б бути свідченням наявності у нього ознак державної влади (якщо шо, то нагадаю - є 3 гілки влади - законодавча, виконавча і судова). підпис бамазі с терористами - це брудна гра, бо всі чудово розуміють ціну цього підпису в якості представництва інтересів держави Україна.
 5. ну ви ж чогось не пишете, що він діяв всупереч Конституції
 6. ну ми ж не у 30-ті роки. зараз без бамазі з підписом ніхто не підставляється зайвий раз і тим більше не поспішає виконувати якісь доручення. тому про владу це мимо, а вплив так, не заперечую, він є.
 7. ну давайте об'єктивно - є у вас під рукою накази чи розпорядження підписані Єрмаком?
 8. спрямували всі сили навздогін Vinsol
 9. у мене самого SPC, і він не є ідеальним матеріалом для всіх сценарієв застосування, але всі його обмеження відомі, тому можу сказати, що ви не об'єктивні: 1) такий самий отвір від ножа є в мене на ламінаті в квартирі. а перед цим теж був на ламінаті від носика праски, що впала. 2) в мануалі до мого SPC зазначено, що меблі мають бути з м'якими прорезиненими роликами.
 10. державний апарат в своїй більшості залишився не змінним, те, що міняються декорації, не означає, що міняються лялькарі. 1 людина нічого не вирішує - його всі можуть послати нах (що скоріш за все і роблять) і нічого їм не буде. тому не у Зеленському справа.
 11. Vinsol штоль? окруженіє при Пєтрушкє (ПОП) теж було не філантропами. он навіть у адвоката руки чухаються, а тут такі гроші навкруги.
 12. так Шмигаль же бреше завжди
 13. А до чого тут він? Це казав Шмигаль, і ця цифра включає всі типи, а не тільки FPV. ну а це було б непогано підкрипити розрахунками з урахуванням реальної ефективності 20%.
 14. він, як Баба-Яга - завжди проти. не звертайте уваги.
 15. я б дивився в сторону Ryobi. сам маю лінійку Bosch 12V, але вона не є оптимальною по ціні.
 16. Світ повен протиріч. Деякі адвокати теж допомагають рейдерити замість захисту.
 17. Ну так, маю. Але така зміна тональності за 1 рік не на пустому ж місці? Так просрати кредит довіри і популярності треба вміти.
 18. Не хвилюйтеся так, думаю обійшлося без резинових баб.
 19. Взагалі - чим більше варіантів, тим краще. Але якщо обирати газ-пічка, то газ без варіантів. Електрика - за замовченням.
 20. В цьому випадку я маю більше довіри до Times ніж до будь-кого з ОП.
 21. Це ціна інвертора і нормальної батареї, якої не вистачить на обігрів навіть кондиціонерами. В поточних реаліях 2кує зовсім не велика ціна.
 22. Але про всяк випадок ви вирішили перейти на українську😂
 23. Тобто, коли Зе на обкладинці, то це Times, а коли неприємні речі - їбанутий сусід?
×
×
 • Створити...