Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Настройки гібридного інвертора MUST PV18-1012 VPM 1 кВт

сергей максимюк

Рекомендовані повідомлення

Придбав такий інвертор підключив до нього гелевий акамулятор 12 вольт 200 Аг , сонячну панель 160 Вт. 12 вольт , мережу 220 . Дав навантаження 160 ват, все працює нормально. Відключив мережу 220 , перейшов в режим роботи акб + сб , пропрацював інвертор  годин 16 , відключивсь по низькому заряду акб. Включив мережу , заряд пішов від сонячний панелі і мережі , пройшло годин 10 по таблу показує що акумулятор заряджений , але діод жовтий що показує заряд-розряд мига постійно. Так пройшло десь з тиждень , і тут бац вимкнули мережу і мого акумулятора вже хватило на 2 години. Дали напругу я переставив цей акумулятор на старий інвертор також MUST потужністю 600 ват , зарядив також по показнику на інверторі до повного. Вимикаю мережу , нагрузка на інвертор 160 ват і результат 2 години. Цей акумулятор проробив трохи більше року. Мені цікаво чи просто співпало що акб вийшов з ладу , чи виной є неправильна настройка інвертора , і чому морга індикатор заряд - розряд. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.10.2023 в 15:15, сергей максимюк сказал:

Мені цікаво чи просто співпало що акб вийшов з ладу

Які налаштування інвертора ?
Яка АКБ маркування ? - тільки не кажіть що автомобільний гель

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акумулятор GEMIX GL12-200 12V 200Ah GEL  В настройках параметри відповідають характеристикам акб. Можливо що я вже рік користувався дбж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...