Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як реалізувати дистанційне керування котлом Viessmann Vitopend 100 WH1B

Lyolik

Рекомендовані повідомлення

Прошу, будь ласка, поради стосовно встановлення дистанційного керування котлом Viessmann Vitopend 100 WH1B.
Порадьте, будь ласка, автоматику, яка дасть змогу налаштовувати таймер, реагувати на температуру в кімнаті, а в ідеалі ще й мати доступ до керування через wifi.
Буду вдячний за будь-які рекомендації стосовно цього. Дякую 

Змінено користувачем Lyolik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Lyolik змінив заголовок на Як реалізувати дистанційне керування котлом Viessmann Vitopend 100 WH1B
5 часов назад, Lyolik сказал:

Порадьте, будь ласка, автоматику,

Я поставив термостат з вайфай і можу бачити і регулювати ,але тепл пол особо і не треба регулювати,якщо у вас радіатори ,то це ше більш корисніше буде 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, mib сказал:

Если управляется сухим контактом то как вариант

отака штука має підійти?
image.thumb.png.8228a6bfba4cc46bb102683bfe86ac04.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да но если без остальных девайсов то она не знает про температуру и позволит только вкл/выкл через телефон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене термометри є Tuya... тому можна думаю до них прив`язувати
Ви ж про ці девайси?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Lyolik сказал:

В мене термометри є Tuya... тому можна думаю до них прив`язувати
Ви ж про ці девайси?

Те что по моей ссылке те под ewelink так что вам нужно найти подобное с сухим контактом под тую, но я не пользовался не знаю как там в туе с сценариями, но скорее там тоже есть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mib сказал:

Те что по моей ссылке те под ewelink так что вам нужно найти подобное с сухим контактом под тую, но я не пользовался не знаю как там в туе с сценариями, но скорее там тоже есть

точно... це я провтикав, що ewelink... так зрадів, що за мене все вже знайшли :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Lyolik сказал:

точно... це я провтикав, що ewelink... так зрадів, що за мене все вже знайшли :)

Под тую мне кажется больше девайсов, я давненько ищу IR пульт под ewelink хочу кондерами управлять :-) сейчас могу только вкл/выкл так вот этих пультов под тую поппдается полно, а под ewelink нету, а две экосистемы держать совсем не хочется

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, mib сказал:

Под тую мне кажется больше девайсов, я давненько ищу IR пульт под ewelink хочу кондерами управлять :-) сейчас могу только вкл/выкл так вот этих пультов под тую поппдается полно, а под ewelink нету, а две экосистемы держать совсем не хочется

судячи з усього треба брати щось отаке?
a.aliexpress.com/_EIUQKm1

Чи таке все ж?
www.hotplace.com.ua/shop/termoregulyatory-dlya-kotlov/besprovodnoj-wifi-termostat-dlya-kotlov-gazovyh-i-elektricheskih-ecoset-ac8048rf-g-wifi-wifi-tuya-version/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Lyolik сказал:

судячи з усього треба брати щось отаке?
a.aliexpress.com/_EIUQKm1

Сильно не вникал и могу путать, но мне кажется он подключается проводом к котлу тоесть этот провод шибо должен быть заложен в помещение где должен стоять термостат, либо регулировка будет по температуре в топочной

6 минут назад, Lyolik сказал:

Чи таке все ж?
www.hotplace.com.ua/shop/termoregulyatory-dlya-kotlov/besprovodnoj-wifi-termostat-dlya-kotlov-gazovyh-i-elektricheskih-ecoset-ac8048rf-g-wifi-wifi-tuya-version/

Этот уже с выносным сухим контактом тоесть можно его поставить повесить где угодно

Но похоже вы в поисковик вбиваете термостат туя, а нужно вбивать реле сухой контакт туя

Можно конечно взять любое реле и добавить контактор с сухим контактом но это дороле плюс они заметней клацают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, mib сказал:

Сильно не вникал и могу путать, но мне кажется он подключается проводом к котлу тоесть этот провод шибо должен быть заложен в помещение где должен стоять термостат, либо регулировка будет по температуре в топочной

Этот уже с выносным сухим контактом тоесть можно его поставить повесить где угодно

Судячи з усього і там, і там з сухим контактом. Але незрозуміло чи є різниця між ними у користуванні... чи лише на дизайн дивитися? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Lyolik сказал:

Судячи з усього і там, і там з сухим контактом. Але незрозуміло чи є різниця між ними у користуванні... чи лише на дизайн дивитися? :)

Я же выше написал у одного нужен провод между панелью и котлом, у второго вместо провода к котлу подключается приемник, а термостат работает уже по радио

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

Я же выше написал у одного нужен провод между панелью и котлом, у второго вместо провода к котлу подключается приемник, а термостат работает уже по радио

так в обох так... вони за принципом однакові :) є приймач, який підключається дротом і є панель керування, яка на радіоканалі (+потім з панеллю керування є можливість зв'язку телефона через wifi)
Ми щось не розуміємо одного чомусь. Перепрошую за це

image.thumb.png.55ce3aeee8e57095282567825eca88bb.png
image.thumb.png.7a7a71a66f3b0dd1b05116d54a1abddf.png

Змінено користувачем Lyolik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Lyolik сказал:

так в обох так... вони за принципом однакові :) є приймач, який підключається дротом і є панель керування, яка на радіоканалі (+потім з панеллю керування є можливість зв'язку телефона через wifi)
Ми щось не розуміємо одного чомусь. Перепрошую за це

Да да это похоже я в первом не увидел, показалось что он проводной, так что в теории любой подойдет и судя по всему сможете управлять с панели и через приложение

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...