Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Інвертор Volter 3000W - несправність

Demontager

Рекомендовані повідомлення

Є такий інвертор - Volter 3000W. Десь після року експлуатації у нього переодично зʼявляється несправність, а саме, інвертор відключає навантаження та починає видавати 4 звукових сигнала через кожну секунду. Його можливо знову вмикнути на навантаження натиснувши кнопку On/Off, але він продовжує видавати 4 звукових сигнала. Щоб зовсім прибрати звук, треба відʼєднати акумулятори та мережу. На сайті volter знайшов інструкцію к подібним низькочастотним інверторам але там немає опису такої помилки (сторінка 27, зумер). Також зняв цю поведінку на відео.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось забагато стало китайського Volter.
То бесперебійники, тепер інвертори...
Що там с гарантією ? Звертались ?
Якщо скінчилися то звертайтеся до сервісу хто ремонтує схожі девайси-по меню схоже на гібрідні інвертори.
Не думаю що там щось сильно складніше.
І все ж не завадило б звернутися до СЦ Volter та запитати про проблему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, dneprstab сказал:

Що там с гарантією ? Звертались ?

Не звертався, купував саме у Volter новим, я вже не памʼятаю яка там була гарантія, не залишилось ніяких документів, він у мене вже 3 роки. У цього інвертора з функцією ДБЖ видалено функцію гібриду, тут немає входу від  сонячних панелей. Тут ще така проблема, що ця несправність зʼявляється рандомно, він може працювати і тиждень і два, і нічого не трапляється. Зараз я його не експлуатую, повісив замість нього гібридний інвертор Powmr 4.2квт. Але хочеться знайти в чому справа і щоб був у запасі як робочий.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Demontager сказал:

Не звертався, купував саме у Volter новим, я вже не памʼятаю яка там була гарантія, не залишилось ніяких документів, він у мене вже 3 роки. У цього інвертора з функцією ДБЖ видалено функцію гібриду, тут немає входу від  сонячних панелей. Тут ще така проблема, що ця несправність зʼявляється рандомно, він може працювати і тиждень і два, і нічого не трапляється. Зараз я його не експлуатую, повісив замість нього гібридний інвертор Powmr 4.2квт. Але хочеться знайти в чому справа і щоб був у запасі як робочий.  

треба спішити, бо скоро і повервмер почне просити уваги до себе

По запиту, то Маст, якщо коду помилки нема, ну хіба лиш записати відео і запитати у виробника, можна не у Вольтера, хоча вони мали б допомогти, а як не скажуть то у MustPower

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...