Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом в колониальном стиле

AJAX

Рекомендовані повідомлення

в каком стиле внутренний дизайн планируете?

 

что-то в таком стиле с обилием плетеных деталей и немного из ацтекской культуры, но это пока мысли - вопрос пока открыт

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за планировку. Но соглашусь с arca, лестница будет не из дешевых. И очень много изогнутых стен. А так все в порядке, как по мне.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за планировку. Но соглашусь с arca, лестница будет не из дешевых. И очень много изогнутых стен. А так все в порядке, как по мне.

 

лестницу буду делать из бетона, точно в 4$ вложусь без декора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

моё мнение дом с изюминкой, просто супер, а вот над функцыональностью поработать нще немного нужно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
моё мнение дом с изюминкой, просто супер, а вот над функцыональностью поработать нще немного нужно

 

Спасибо за коменты, они мне помогли!

повторюсь, проект коммерческий, поэтому каждый заказчик подкорректирует под себя. Основу я задал :)

Он уже вышел по цене 77к. Как построю потом скину фото готового.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якшо розміри приладів в санвузлах коректні(масштабні) то можу сказати,що в процесі експлуатації виникне дискомфорт (позиції 17,18). Тісновато в санвузлах, стіна-унітаз-біде-стіна - виглядає що не витримані ергономічні відстані. Будуть проблеми при стикуванні кутової ванни і душової кабіни таких рішень я завжди уникаю (17).

А при виході із санвузла першого поверха будете шпортатись об першу сходинку сходів.

Якшо зменшити трошки діаметр сходової клітки то на другому поверсі отримаєте нормальну прямокутну кімнату без незрозумілих півкруглих виступів в інтер'єрі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...