Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вікна з євробрусу у Львові

Alexlviv

Рекомендовані повідомлення

два роки тому в підсумку зупинився на фірмі Екран (Робітнича 1), вставив два вікна, до цього часу все ок. На той час в них була найкраща цінова пропозиція ну і відповідна висока якість (порівнював з Грифоном і Бук-Холдингом). Цього року знову будуть потрібні вікна, мабуть знов до них звернусь
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу розповісти також про фірму "Модерн" у якої за рік часу імпости чорніють, а про фашу фірму я і взагалі не чув, скиньте свій сайт цікаво почитати та проаналізувати, можливо я зробив помилковий вибір :))))))

 

а можно фото или координаты объекта? Поставлю под сомнение этот заявление...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
а чому ціни на вікна у Ваших представників в різних областях категорично відрізняються?

 

У нас розничная цена по всем регионам одинаковая. Может незначительно отличаться стоимость установки и дополнительных опций(гидро/паробарьеры) в зависимости от используемых материалов. Также размер скидки на усмотрение руководителей филиалов(логистика, транспортировка, моменты монтажа). В каком регионе Вы находитесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я знаходжусь в Івано-франківській області, представники з Львівської та Івано-Франківської областей на одні і ті ж вікна (скинув одинакові параметри) дали різні ціни, як можете це пояснити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що ціни різні тому, що офіційні представництва (офіси виробника) ведуть єдину цінову політику, але ще існують представники-ділери, які є самостійними суб'єктами, вони можуть відхилятися від "лінії париії".:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я знаходжусь в Івано-франківській області, представники з Львівської та Івано-Франківської областей на одні і ті ж вікна (скинув одинакові параметри) дали різні ціни, як можете це пояснити?

 

Вы общались с нашими диллерами. Официальное представительство находится во Львове(2 выставочных зала).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...