Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

на каком рисунке правильно?

A&T

Рекомендовані повідомлення

подскажите пожалуйста правильное соотношение уровней фундамента ,"цокольного кирпича" и пола:)

 

РИСУНОК 1

(ссылка на изображение устарела)

 

РИСУНОК 2

(ссылка на изображение устарела)

 

РИСУНОК 3

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста правильное соотношение уровней фундамента ,"цокольного кирпича" и пола:)

 

По мне так 3-й предпочтительнее

Змінено користувачем InSAn
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б вообще кирпич после фундамента не ложил - залил бы выше бетоном. Когда пол заливать - клеенку класть с выпуском на стены 10-15 см!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетонний фундамент, як правило, повинен закінчуватися на 5 см нижче від чистової підлоги, з наступним прокладанням 2 шари гідроізолу, а вже потім кладка стіни (цегла, блоки, тощо.). Це пов"язано з усуненням передачі капілярної вологи з бетону на стіну. Крім того гідроізоляція, що вкладається по основі, повинна обовязково заводитися на стіни на висоту не менше 10-15 см. А використання цегли нижче рівня чистової підлоги я б не рекомендував, з часом вона розсипиться. А чому в середині приміщення ви використовуєте силікатну цеглу? Наскільки я знаю, це не зовсім хороший матеріал для житла, вона краще підходить для промислового будівництва. Чому ви вибрали саме таку конструкцію стіни (керам. цегла-блок-силікатна цегла)? Який блок? Теплопровіднсіть стіни Ви рахували?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетонний фундамент, як правило, повинен закінчуватися на 5 см нижче від чистової підлоги, з наступним прокладанням 2 шари гідроізолу, а вже потім кладка стіни (цегла, блоки, тощо.). Це пов"язано з усуненням передачі капілярної вологи з бетону на стіну. Крім того гідроізоляція, що вкладається по основі, повинна обовязково заводитися на стіни на висоту не менше 10-15 см. А використання цегли нижче рівня чистової підлоги я б не рекомендував, з часом вона розсипиться. А чому в середині приміщення ви використовуєте силікатну цеглу? Наскільки я знаю, це не зовсім хороший матеріал для житла, вона краще підходить для промислового будівництва. Чому ви вибрали саме таку конструкцію стіни (керам. цегла-блок-силікатна цегла)? Який блок? Теплопровіднсіть стіни Ви рахували?

Когда делаете пол, перед заливкой бетона укладываете гидроизоляцию. Сбоку сделайте выступы чтобы пол касался стены через гидроизоляцию. Или я чего-то не понимаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. А використання цегли нижче рівня чистової підлоги я б не рекомендував, з часом вона розсипиться.

 

Неправда. Бетон выдумали только 100 лет назад.

До этого фундаменты зачастую делали из кирпича.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетонний фундамент, як правило, повинен закінчуватися на 5 см нижче від чистової підлоги, з наступним прокладанням 2 шари гідроізолу, а вже потім кладка стіни (цегла, блоки, тощо.). Це пов"язано з усуненням передачі капілярної вологи з бетону на стіну. Крім того гідроізоляція, що вкладається по основі, повинна обовязково заводитися на стіни на висоту не менше 10-15 см. А використання цегли нижче рівня чистової підлоги я б не рекомендував, з часом вона розсипиться. А чому в середині приміщення ви використовуєте силікатну цеглу? Наскільки я знаю, це не зовсім хороший матеріал для житла, вона краще підходить для промислового будівництва. Чому ви вибрали саме таку конструкцію стіни (керам. цегла-блок-силікатна цегла)? Який блок? Теплопровіднсіть стіни Ви рахували?

 

спасибо за ответ:),стена такто планировалась в блок бетонный 200*200*400.-с пустотами внутри+снаружи красный кирпич пустотелый,но после некоторых размышлений подумал что внутри маловато массивности стены ,тоесть мало инерционности тепла:rolleyes: вот,

Что посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во втором и третьем вариантах пол в помещениях будет промерзать.

а почему?:)там же у меня разделителный утеплитель,как бы пол не касается ничего:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неправда. Бетон выдумали только 100 лет назад.

До этого фундаменты зачастую делали из кирпича.

 

:):):) как говорил известный персонаж известного мультика "не смешите мои подковы! (обувь!)"еще храмы древней Греции и Рима строились из бетона! а строения из кирпича в нашем понимании появились ГОРАЗДО позже! Ну и раз уже мы углубились в историю, то РАНЬШЕ фундаментов либо не делали (большинство построек, самый яркий пример - "мазанка"), либо делали из ПРИРОДНОГО КАМНЯ! гранитного либо известнякового происхождения, либо какой-нибудь местный вариант!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда делаете пол, перед заливкой бетона укладываете гидроизоляцию. Сбоку сделайте выступы чтобы пол касался стены через гидроизоляцию. Или я чего-то не понимаю?

 

Наскільки я знаю підлога по грунту робиться таким чином:

1. Пошарово трамбований грунт

2. Щебенева підготовка (необов"язково)

3. Бетонна основа з бетону кл.В-7,5, мінімум 80мм

4. Гідроізоляція, яка заводиться на стіни на 10-15 см

5. Утеплювач (я рекомендую завжди екструдований пінополістирол) 10 см

6. Армована цементно-піщана стяжка сіткою 150*150 із арматури 4Вр-І.

7. А далі в залежності від покриття підлоги - якщо паркет, то ще шар вологостійкої фанери; якщо плитка керамічна, то можна відразу по стяжці на клею....

А підлога в будь-якому випадку не повинна з"єднуватися з конструкціями стіни (різні деформації).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во втором и третьем вариантах пол в помещениях будет промерзать.

 

Так, буде промерзати.

Я б зробив би так: між кострукцією підлоги і стіни проклав би пінополістирол товщ. 50мм. Але крім того ззовні фундамент утеплив теж пінополістиролом товщиною 100мм на глибину промерзання (тобто на глибину 80-120см, в залежності від регіону). Навіть є такі випадки, коли цке не можливо зробити, то вкладають утеплювач під відмосткою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо за ответ:),стена такто планировалась в блок бетонный 200*200*400.-с пустотами внутри+снаружи красный кирпич пустотелый,но после некоторых размышлений подумал что внутри маловато массивности стены ,тоесть мало инерционности тепла:rolleyes: вот,

Что посоветуете?

 

Я не розумію навіщо робити такий складний буитерброд.

Необхідно спочатку розібратися якої поверховості будівля, якого призначення, які прольоти між несучими стінами, яке перекриття, чи є монолітні пояси. Який конкретно блок, якої марки, які пустоти. Треба звернути увагу на те, що всі ці матеріали мають різні фізичні характеристики в числі і температурні і деформативні. Якщо ззовні використовувати пустотілу червону цеглу як утеплювач - нерозумно. Силікатна цегла всередині приміщень - тільки для ворога.

Крім того Вам в такому випадку необхідно передбачати ретельну перев"язку по всій висоті стіни. Не завжди масивність стіни тісно пов"язана з інерційністю тепла. Якщо ж у Вас будівля невелика, прольоти теж, я б зробив би стіну в один блок, товщиною 400мм а не 200мм. І ззовні утеплив мінватою товщиною не менше 100мм. Але необхідно спочатку подивитися в комплексі перед тим як приймати рішення про конструкцію стіни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я делал согласно вот такого проекта с некоторыми нюансами связанными с изменением глубины и использованием гидроизоляционных материалов от ЭКСО

1762899148_2008-06-1112-22-56_0038.thumb.jpg.3d82f9d51c02af1ddf7ac945dc3e4422.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я знаю підлога по грунту робиться таким чином:

1. Пошарово трамбований грунт

2. Щебенева підготовка (необов"язково)

3. Бетонна основа з бетону кл.В-7,5, мінімум 80мм

4. Гідроізоляція, яка заводиться на стіни на 10-15 см

5. Утеплювач (я рекомендую завжди екструдований пінополістирол) 10 см

Зачем под стяжку ЭППС 10 см?

Если делать щебнево-песчаную подготовку с последующим трамбованием то бетонную основу зачем??? Достаточно стяжки сантиметров 5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем под стяжку ЭППС 10 см?

Если делать щебнево-песчаную подготовку с последующим трамбованием то бетонную основу зачем??? Достаточно стяжки сантиметров 5.

 

1. щоб в ноги не було холодно, я не люблю коли до підлоги ноги "примерзають". Хоча кому як подобається.

2. Згідний, але краще бетон кл. В-7,5. і товщина не менше 80 мм. 50 мм - мало. (достатньо передивитись всі серії по підлогам чи технічну літературу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. щоб в ноги не було холодно, я не люблю коли до підлоги ноги "примерзають". Хоча кому як подобається.

2. Згідний, але краще бетон кл. В-7,5. і товщина не менше 80 мм. 50 мм - мало. (достатньо передивитись всі серії по підлогам чи технічну літературу)

А сколько Вы стяжку высотой делаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армована стяжка над пінополістиролом - 50 мм

 

тоже не вижу смысла бетонировать под пенополистиролом.... гравийно- песчаный слой, гидроизоляция , ППС, стяжка с армосеткой, теплый водяной пол, покрытие..... или я не прав ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже не вижу смысла бетонировать под пенополистиролом.... гравийно- песчаный слой, гидроизоляция , ППС, стяжка с армосеткой, теплый водяной пол, покрытие..... или я не прав ?

Я так и делал. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже не вижу смысла бетонировать под пенополистиролом.... гравийно- песчаный слой, гидроизоляция , ППС, стяжка с армосеткой, теплый водяной пол, покрытие..... или я не прав ?

 

Праві. Або бетонна підготовка, АБО гравійно-піщана підготовка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...