Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

куда всунуть трудовую книжку?

leone

Рекомендовані повідомлення

З приводу стажу

1. відкладайте гроші ,

2. або свій біз,

3. або в село на старість, земля прогодує

Щось мені підказує - не буде кому нам пенсій платити , навіть мінімальних:D

 

 

Да вот-же иждивенцев собралось:D

я надеюсь, когда эта дебильная страна обанкротится вам никто не копейки пенсии не заплатит:D

С людей сдирают 35% зарплаты на пенсии родителям, произведших этот сброд:D

Во быдло.

Буду голосовать пох за кого, кто отменит ЧП:D

А я проти всіх ;),

В мене так - тут "картон" зливаю готівку через банкомат,а гроші там (і то не персональний рахунок у закордонному банку - порушення закону немає ).

Маю ЧП але навіть і ті нещасні 200 грн не сплачую(не писав заяви), скидаю нульовки, не бачу жодного сенсу працювати ТУТ в білу,

бо законами крутять в залежності кому скільки треба вкрасти.

Хоча маю білу офіційну, і не малу ЗП - але то не я сплачую податки. :)

А сплачувати податки для "профі", які не можуть навіть розмовляти ні російською, ні українською. Про англійську, та навіть "албанську":) - можна взагалі помовчати.

 

Немає сенсу сплачувати податкі - ці гроші банально крадуть і вони мені не повернуться ніколи,

 

бо навіть зараз , треба тобі електрика - тягни високовольтну лінію і став ТП, треба газ - тягни магістралку, треба загальна дорога - роби за свії кошт, втратив роботу - маєш право на соцвиплати - але в житті це далеко не факт і державні уроди-клерки-карлики це тобі навіть доведуть - "Я чьота ніхфіга непойняв" - А нахріна я тоді податки сплачую:fool:

 

Їм шкода, їх гризе сумління, вони ведуть боротьбу - ліва з правою рукою, та навпаки, але все не можуть зупинитися красти, то хай крадуть але не мої, вони відмежувалися від мене - я від них :)

 

соррі за оффтоп

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В Пенсионном фонде есть добровольное пенсионное страхование. Я точно не помню, но обьявления видела точно. Советую сходить и спросить там.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

есть 2 варианта: более дешевый (ссылка устарела) То что видела Тоська, только надо внимательно разбираться почему вы не есть зобовязаным и имеете право претендовать.

 

и более дорогой и требует наличия у вас нет знакомого бухгалтера (директора): несете в фирму трудовую, клянетесь на крови отдавать сумму наличными деньгами этой фирме, а в качестве гарантии пишете заяву об увольнении без даты (как крайняя мера). В этом случае вы кроме пенсионного обеспечения платите еще и в соцстрах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...