Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общестроительные расценки Киев

Зигзаг Удачи

Рекомендовані повідомлення

С той же бригадой? Насколько % пришлось Вам поднять расценки?

 

C той же... в где-то на 20-30%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему же это вы, интересно, считаете, что если человек строитель, то обязательно без вышки? Это что стандарт??? Многие из них точно так же по пять лет учились... Не всем же по клавиатуре стучать и только...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цены не реальные, слишком низкие расценки, так как заказчик всегда хочет лучше чем есть, а за такие деньги это не возможно!!!

Попахивает подготовкой школы СС...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему же это вы, интересно, считаете, что если человек строитель, то обязательно без вышки? Это что стандарт??? Многие из них точно так же по пять лет учились... Не всем же по клавиатуре стучать и только...

Поддерживаю100%

Некоторые считают что строитель обязательно должен быть без образования , ну и хотя бы в половину меньше зарабатывать .

так закатайте белые манжеты и идите стройте .

когда за чашку кофе платят 99 грн.или в салоне за маникюр 250

то их это не смущает .а вот зарплата строителя спать не дает.

обсуждалась уже эта тема ....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, господа, заметил ошибку...:oops:

Этот пост:

Попахивает подготовкой школы СС...:D

предназначался для Murav'ы на его:

 

Предлагаю за избыточное цитирование показательно расстреливать из рогатки шариками жеваной бумаги!

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня бы как заказчика такие цены вполне бы устроили! Некоторые позиции мне делают дешевле, другие дороже! Впрочем мне тяжело прокомментировать смету. Но цены вполне реальные!

 

Услуги автокранов 25-40т. без выходных, круглосуточно.Работа любой сложности, крановщики—АСЫ. Огромный опыт работы за границей .Выезд техники 4часа работы-800 гривень,8-1500 гривень, каждый последующий час 200 гривень. Доставка техники по городу-БЕСПЛАТНО.

Оплата по договоренности, возможно на долгосрочной договорной основе с большими скидками. Вся техника в отличном состоянии. Наличный, безналичный расчёт. Низкие цены. Звоните- договоримся ВСЕГДА.

 

80445876386, 80632419436 Сергей Аркадьевич kiev.avtokran@yandex.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю100%

Некоторые считают что строитель обязательно должен быть без образования , ну и хотя бы в половину меньше зарабатывать .

так закатайте белые манжеты и идите стройте .

когда за чашку кофе платят 99 грн.или в салоне за маникюр 250

то их это не смущает .а вот зарплата строителя спать не дает.

обсуждалась уже эта тема ....

 

Прикольно - "білі манжети" стають робітниками. Здається таке вже було в 17 році минулого століття. Тоді всі стали ГОЛОЖОПИМИ - не було тих, хто платив тим самим робітникам.

Другий варіант: "білі манжети" стають робітниками, а робітники на їх місце: - яка буде пісня у нових "білих манжетів"? Да, та сама, що і у теперішніх білих манжетів. Тільки одне но: "нові манжети" бабла не зароблять - для цього потрібно і освіту мати, і вміти, і хист до цього мати.

 

П.С. я особисто був випадково на одній стройці (приїхав у гості до свого товариша, який будував собі хату) і приїхав трохи раніше, за обумовлений час. Поки чекав хазяїна, гуляв по будівництву, заглядав туди-сюди. Мене робітники питають, мов хто ти і для чого тут. А я візьми да і скажи, що мов з гуцульщини - домовлятись за роботу своєї бригади :)

Пісець - зразу: "кажи мов такі і такі ціни, бо скажеш нижче - приб"емо. А я мов, нашій бригаді вистачає заробітку по таким то цінам з головою (в цінах на роботи я дійсно орієнтуюсь).... А вони, мов це у вас там вистачає, а у нас мало... А я - так яка різниця? і тут і там однаково робиться раствор і кіло ковбаси однаково в магазині коштує.... " Но комент - "грядка" незрозумілих аргументів, які на голову "не налазять".

Робіть, панове будівельники, висновки... ;)

Змінено користувачем Роман 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно - "білі манжети" стають робітниками. Здається таке вже було в 17 році минулого століття. Тоді всі стали ГОЛОЖОПИМИ - не було тих, хто платив тим самим робітникам.

Другий варіант: "білі манжети" стають робітниками, а робітники на їх місце: - яка буде пісня у нових "білих манжетів"? Да, та сама, що і у теперішніх білих манжетів. Тільки одне но: "нові манжети" бабла не зароблять - для цього потрібно і освіту мати, і вміти, і хист до цього мати.

 

П.С. я особисто був випадково на одній стройці (приїхав у гості до свого товариша, який будував собі хату) і приїхав трохи раніше, за обумовлений час. Поки чекав хазяїна, гуляв по будівництву, заглядав туди-сюди. Мене робітники питають, мов хто ти і для чого тут. А я візьми да і скажи, що мов з гуцульщини - домовлятись за роботу своєї бригади :)

Пісець - зразу: "кажи мов такі і такі ціни, бо скажеш нижче - приб"емо. А я мов, нашій бригаді вистачає заробітку по таким то цінам з головою (в цінах на роботи я дійсно орієнтуюсь).... А вони, мов це у вас там вистачає, а у нас мало... А я - так яка різниця? і тут і там однаково робиться раствор і кіло ковбаси однаково в магазині коштує.... " Но комент - "грядка" незрозумілих аргументів, які на голову "не налазять".

Робіть, панове будівельники, висновки... ;)

і тут і там однаково робиться раствор і кіло ковбаси однаково в магазині коштує.... ВЫ САМИ ОТВЕТИЛИ НА СВОЙ ВОПРОС.колбасу покупаете ТУТ-значит платите столько,сколько она стоит ТУТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вы же не хотите строится ТАМ.а хотите ТУТ.может еще хотите участок ТУТ купить по ТАМошней цене?????тысяч так за 5 грн.где то в Конча- Заспе.И попробуйте продавцу впарить мульку о 17 годе и колбасе своей.По рогом надает без базара.

 

ВЫ когда эту колбасу в магазине покупаете, тоже 17-й год вспоминаете?:lol::lol:

какие выводы делать?

Вы свои большие аппетиты и финансовые неудачи хотите повесить на строителей ?

ЦЕНЫ БУДЕТ ДИКТОВАТЬ РЫНОК!!!!!!!!!!!

А не десяток жлобов желающих нажиться под шумок.

был недавно заказ:

бюджетникам урезали зарплату.вместо 5 получает 1.5 через старые клееные окна сквозняк дует В доме ребёнок маленький .Поставили окна чуть не за пол цены!!!!!

она БАССЕЙН НЕ СТРОИТ!!! НЕ НА ЛИШНИЙ ГАРАЖ ПРОСИТ СКИДКУ!!!!!!!!!!!!!!как некоторые

Змінено користувачем rrrew6762
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Услуги автокранов 25-40т. без выходных, круглосуточно.Работа любой сложности, крановщики—АСЫ. Огромный опыт работы за границей .Выезд техники 4часа работы-800 гривень,8-1500 гривень, каждый последующий час 200 гривень. Доставка техники по городу-БЕСПЛАТНО.

Оплата по договоренности, возможно на долгосрочной договорной основе с большими скидками. Вся техника в отличном состоянии. Наличный, безналичный расчёт. Низкие цены. Звоните- договоримся ВСЕГДА.

 

80445876386, 80632419436 Сергей Аркадьевич kiev.avtokran@yandex.ru

 

Во вторник проверим соответствие сказанного действительности? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і тут і там однаково робиться раствор і кіло ковбаси однаково в магазині коштує.... ВЫ САМИ ОТВЕТИЛИ НА СВОЙ ВОПРОС.колбасу покупаете ТУТ-значит платите столько,сколько она стоит ТУТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вы же не хотите строится ТАМ.а хотите ТУТ.может еще хотите участок ТУТ купить по ТАМошней цене?????тысяч так за 5 грн.где то в Конча- Заспе.И попробуйте продавцу впарить мульку о 17 годе и колбасе своей.По рогом надает без базара.

 

ВЫ когда эту колбасу в магазине покупаете, тоже 17-й год вспоминаете?:lol::lol:

какие выводы делать?

Вы свои большие аппетиты и финансовые неудачи хотите повесить на строителей ?

ЦЕНЫ БУДЕТ ДИКТОВАТЬ РЫНОК!!!!!!!!!!!

А не десяток жлобов желающих нажиться под шумок.

был недавно заказ:

бюджетникам урезали зарплату.вместо 5 получает 1.5 через старые клееные окна сквозняк дует В доме ребёнок маленький .Поставили окна чуть не за пол цены!!!!!

она БАССЕЙН НЕ СТРОИТ!!! НЕ НА ЛИШНИЙ ГАРАЖ ПРОСИТ СКИДКУ!!!!!!!!!!!!!!как некоторые

 

Дядя, я не збиваю ціни своєю бригадою :) Я "білий манжетик", з нормальною фінансовою вдачею :) - машиною, ділянкою (не в Конче Заспі), двома квартирами в Києві, дружиною - красунею, будинком, що будую...

У мене будівельники заробляють в місяць стільки, як деякі робітники заводів в Києві за пів-року не зароблять. Але, вони з Волині. Таки як Ви їх ще називають "гуцулами". Да, вони дешевше за Вас на 20-25 %. Але їм з головою вистачає на ту саму ковбасу, а Вам все мало....

 

Я просто цитував факт, що мав місце в моєму житті. А ви так розхвилювались, неначе це у Вас я заробіток віднімаю...

 

П.С. Вміння заробляти гроші, це ї є вміння їх заощаджувати. Я так і роблю, і від цього точно не прогадую :) :) ;) А жлобство це, шановний, це трохи інше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Что входит в стоимость укладки плитки? Параметры качества?

 

Где-то вот такое качество...

DSC_6544.thumb.jpg.9ade82b8d97438c96432cc4857640df9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по такому фото тяжело оценить - но фризики зачетные :rolleyes:

 

Моя жена до сих пор за ними вздыхает :D

Пришлось пообещать в новом доме сделать еще красивее :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...