Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок своїми силами!!!

artem-foxik

Рекомендовані повідомлення

С второго поста ТС мне стало интересно чем закончится затея.

Сам начинал строиться в 2006 г. Меня хватило только на фундамент, а своих наемных помощников выгонял на первый же день.

Один лопатой не умеет махать, второй успевал засыпать пока я отвернусь или отойду куда-то, а еще два парня хоть и трудяги были, но вот любили пивко и по умничать, мол зачем так крутить арматуру если надо так.

А здесь вся сложенность действий, как хочу так и леплю, за все буду отвечать сам.

Смело!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
А в грудні накрив металочерепицею!!!(На мою думку вийшло непогано!!!(А на вашу???))

1479573492_207.thumb.jpg.61f0557b2c7ceaffc815fd4f9455868a.jpg

1764904757_208.thumb.jpg.a30eb236f7a8d9653803e7b2e06e026a.jpg

893366331_209.thumb.jpg.056e62e0401b10424fc2cda0a44a5646.jpg

1708392390_210.thumb.jpg.3c5c1c2698cfcf1df920f3ff041808cd.jpg

800097678_211.thumb.jpg.c24eb50436694c00e3fee6534cb93198.jpg

405800439_212.thumb.jpg.1b0558a637632e143bf8cc836f5dbab1.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в грудні накрив металочерепицею!!!(На мою думку вийшло непогано!!!(А на вашу???))

Не просто непогано а навіть дуже гарно.

Чувствуется что вы не новичок в строительстве.

Не ответили по камню на фундаменте, что это за камень?

Запил на стропилах я бы сделал поменьше-3 см, слишком ослабили, да и прикрепить их уголками к мауэрлату нужно.

Если можно, озвучте стоимость материалов.

Какая общая площадь дома?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из серии очевидное-невероятное. Даже не верится, что есть на свете такие удальцы-молодцы :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно підтримую, все можна зробити самому, якщо не сильно боятись, мати непохитне бажання це робити, відкинути страх, почастіше всіх про все питати але мати свою думку. сам буду таке робити також майже все сам, звичайно з допомогою. Як в роботі газоблок АЄРОК? не крихкий? яку брав міцність і ширину? Загалом НЕ ЗДАВАЙСЯ ЗЕМЛЯК!!!!!, бухі і тупі будівельники з сіл точно не зробили би краще або хоча б на рівні, а грошей би взяли і вкрали на 2 таких будинки!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не просто непогано а навіть дуже гарно.

Чувствуется что вы не новичок в строительстве.

Не ответили по камню на фундаменте, что это за камень?

Запил на стропилах я бы сделал поменьше-3 см, слишком ослабили, да и прикрепить их уголками к мауэрлату нужно.

Если можно, озвучте стоимость материалов.

Какая общая площадь дома?

 

Ні в будую я вперше!!! Але з допомогою свого діда!!! Йому 77р і він вже трішки пожив і багато що знае і вміє!!! на рахунок камння, це взагалі то такі блоки виготовленні з відсіву з добавкою фарби!!! коштують 6грн 1штука! на рахунок запилу так ви праві!!! але робив вперше і так вийшло!!! фото робилось раніше потім я скобами стропила закріпив до мауерлату!!!

матеріали: болки 530 грн куб (приблизно пішло 48 кубів)

дерево(балки. крокви+доски які залишились при обрізці) 4900грн

клей для блоків приблизно 1500-2000 грн точно непамятаю бо брав багато разів

металочерепиця Zarmet(Польща) 17000грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно підтримую, все можна зробити самому, якщо не сильно боятись, мати непохитне бажання це робити, відкинути страх, почастіше всіх про все питати але мати свою думку. сам буду таке робити також майже все сам, звичайно з допомогою. Як в роботі газоблок АЄРОК? не крихкий? яку брав міцність і ширину? Загалом НЕ ЗДАВАЙСЯ ЗЕМЛЯК!!!!!, бухі і тупі будівельники з сіл точно не зробили би краще або хоча б на рівні, а грошей би взяли і вкрали на 2 таких будинки!!!

 

на рахунок блоків!

аерок хороші блоки(при муруванні рівні, і міцні)

бо потім невистачило добирав стоунлайт. вони мені несподобались!!! аерок крепші і менше вбирають вологу!!! розмір блока 300*200*600 міцність 500

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на рахунок блоків!

аерок хороші блоки(при муруванні рівні, і міцні)

бо потім невистачило добирав стоунлайт. вони мені несподобались!!! аерок крепші і менше вбирають вологу!!!

 

Дуже дивно, а особливо при порівнянні АЄРОК і СТОУНЛАЙТ, всі, кого я запитував і будували з СТОУНЛАЙТ і потім добирали АЄРОК, то так само говорили, але навпаки, що стоунлайт крепший і ліпший за аєрок, і що аєрок дуже крихкий....... я вже нічого не розумію.....:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дивно, а особливо при порівнянні АЄРОК і СТОУНЛАЙТ, всі, кого я запитував і будували з СТОУНЛАЙТ і потім добирали АЄРОК, то так само говорили, але навпаки, що стоунлайт крепший і ліпший за аєрок, і що аєрок дуже крихкий....... я вже нічого не розумію.....:o

 

Я незнаю хто і що вам казав а кажу з особистого досвіду!!! при розгрузці аероку(розгружав карою) ставили пачку на пачку і потім коли будував знімав блоки з висоти 2м і штук 10 впало ніодин нерозбився!!! А СТОУНЛАЙТ розвантажував в ручну і в пачці спочатку було 5 шт тріснутих!!! Ось мій висновок!!! Можливо різні партії блоків по різному!!! За всіх казати небуду і небуду нічого рекомендувати(розумієте чому)!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже гарний будинок у вас вийшов! На яку висоту піднімали мансарду?

 

мансарда піднята від балки перекриття на 5 блоків тобто 1м потім 10см армопояс, потім мауерлат 17см!!! мій ріст 186см я спокійно стою за 20см біля стіни!!! ще треба враховувати кут даху!!!! в мене приблизно 45 град.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я незнаю хто і що вам казав а кажу з особистого досвіду!!! при розгрузці аероку(розгружав карою) ставили пачку на пачку і потім коли будував знімав блоки з висоти 2м і штук 10 впало ніодин нерозбився!!! А СТОУНЛАЙТ розвантажував в ручну і в пачці спочатку було 5 шт тріснутих!!! Ось мій висновок!!! Можливо різні партії блоків по різному!!! За всіх казати небуду і небуду нічого рекомендувати(розумієте чому)!!!

 

Абсолютно підтримую, партія може бути різною треба просто брати і ту партію яку хочеш брати превірити на міцність, як кажуть "на зуб":good:

А взагалі важко було все самому робити? Одразу так вирішив чи потім так склались обставини?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В1таю!

В ц1лому робота достойна. Як для початк1вця. Але деяк1 промахи допустили. Армопояс на всю ширину ст1ни - м1ст холоду. По мауерлату зауваження в1д Крышника про1гнорували даремно.

А ще запитання - як робили перетинки над в1кнами 1 дверима?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю, симпатичный домик получается. Сил и терпения.. в нашем нелегком деле (дом своими руками) :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно підтримую, партія може бути різною треба просто брати і ту партію яку хочеш брати превірити на міцність, як кажуть "на зуб":good:

А взагалі важко було все самому робити? Одразу так вирішив чи потім так склались обставини?

 

Взагалі то важко але якшо нікуди неспішити і помаленьку то все реально і дуже цікаво!!! Вирішив одразу бо фінансів на робочих немає!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В1таю!

В ц1лому робота достойна. Як для початк1вця. Але деяк1 промахи допустили. Армопояс на всю ширину ст1ни - м1ст холоду. По мауерлату зауваження в1д Крышника про1гнорували даремно.

А ще запитання - як робили перетинки над в1кнами 1 дверима?

 

перетинки над вікнами блоки U-образні на клей потім заливаєш і все!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
  • 2 місяці потому...
Я не строитель, но проверьте вот этот момент, допустимая ли нагрузка на блок в этом месте.

541245734_0078.jpg.513f25b95afe9e4f1d56d781593a07d5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось на днях поставив гаражні ворота!!! На мою думку вийшло непогано!??

 

Можна поцікавитись де брали? По чому? Який розмір??? :rolleyes:

Теж збираємось ставити...не знаємо від чого відштовхуватись:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна поцікавитись де брали? По чому? Який розмір??? :rolleyes:

Теж збираємось ставити...не знаємо від чого відштовхуватись:o

 

Розмір 2600ширина*2450висота!! 800 евро з автоматикою! Doorhan!!!(якість хороша(мені сподобалось!!!)(в знайомого якісь китайські, повне фуфло!!! в порівняння не годиться))!!! Раджу брати Doorhan!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...