Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок своїми силами!!!

artem-foxik

Рекомендовані повідомлення

Продуктивненько Вы отпуск провели, однако :shock: :D

 

Це точно!!! Сам навіть не думав що зможу!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балка 150*170! довжина 8м! Дякую і вам також!

Мне кажется, маловато будет. Шаг балок у вас 80-90см, пролет 8м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, маловато будет. Шаг балок у вас 80-90см, пролет 8м?

 

Що саме мало??? посередині перестінок тобто балка опираеться посередині на стіну!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, ну вы так и говорите, какой у вас пролет максимальный. А то написали "длинна 8м".

 

длина балки 8 м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теряю былую легкость(с), не могу донести свою мысль до чужого сознания. Пожалуйста укажите не длину балки, а длину просвета между стенами, на которую она опирается.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теряю былую легкость(с), не могу донести свою мысль до чужого сознания. Пожалуйста укажите не длину балки, а длину просвета между стенами, на которую она опирается.

 

длина просвета 4м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Далі настала черга армопоясу!!!

Довго читав, довго думав, поговорив з спеціалістами вирішив залити армопояс 10см!!! Спочатку думав буде мало!!! Але послухав старших! і зрозумів що під мою кришу цього достатньо!!! Ось що вийшло:

2037508470_199(1).thumb.jpg.08ea8dedff81d21ceddf6a5955120b13.jpg

954777268_199(2).thumb.jpg.a32d13b4ad0e5458ceebf82700415193.jpg

1181787382_199(3).thumb.jpg.115c55c5d19ccb4be5975fe198511c2c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дав трішки вистоятись армопоясу!!!(1 тиждень) І робота пішла далі!: закріпив мауэрлат і приступив до монтажа стропильної системи!!! По моєму вийшло непогано!(так як я ніде невчився і роблю це вперше)! (якщо надумаєте критикувати за скоби то я їх ще невспів змонтувати) а це викладаю на вашу критику!!!:

16189910_200(1).thumb.jpg.e30f12c36820daedf3b1807428fedc05.jpg

413414031_201(2).thumb.jpg.ce51045596dc997281bbc05c99d25c0e.jpg

257441756_201(9).thumb.jpg.0bf2c8d6ec5454d02da9c292cdbb0e50.jpg

1715290208_201(8).thumb.jpg.e3fe3cfc6e50bc64b2574d7ba4add2a0.jpg

1323627129_201(17).thumb.jpg.0845bfe84414493ff60450c08145571b.jpg

29650356_201(16).thumb.jpg.9000c0326e25d91a19fa3906cebe3e90.jpg

713422249_201(7).thumb.jpg.8cf5e5be0a13c54a689cd97da97288d8.jpg

232656917_201(10).thumb.jpg.fc09e8c8d7fd057699d116ad5b4c4a52.jpg

1323864852_201(15).thumb.jpg.26ec68a52c2c4df9516963248635b4df.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі настала черга армопоясу!!!

Довго читав, довго думав, поговорив з спеціалістами вирішив залити армопояс 10см!!! Спочатку думав буде мало!!! Але послухав старших! і зрозумів що під мою кришу цього достатньо!!! Ось що вийшло:

 

Аккуратненько. Зачет! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дав трішки вистоятись армопоясу!!!(1 тиждень) І робота пішла далі!: закріпив мауэрлат і приступив до монтажа стропильної системи!!! По моєму вийшло непогано!(так як я ніде невчився і роблю це вперше)! (якщо надумаєте критикувати за скоби то я їх ще невспів змонтувати) а це викладаю на вашу критику!!!:

 

А чего стропила(балки) зеленые?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

молодец.. а критику думаю треба слухати ,адже щось цікаве скажуть люди з опитом.... ех де б мені знайти такого роботящого голуба , щоб крила росли звідки треба ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дав трішки вистоятись армопоясу!!!(1 тиждень) І робота пішла далі!: закріпив мауэрлат і приступив до монтажа стропильної системи!!! По моєму вийшло непогано!(так як я ніде невчився і роблю це вперше)! (якщо надумаєте критикувати за скоби то я їх ще невспів змонтувати) а це викладаю на вашу критику!!!:

 

Переделайте мауэрлат пока не поздно,он должен лежать на 15-18 см от края наружной стены,т.е. вровень с внутренним краем армпояса!!!...и по смыслу и по ДБНу!

Второе,край мауэра примурован к газоблоку,очень скоро стена в этом месте треснет,тепловое расширение материалов разное и дерево ещё подсохнет!

Ну и кроме того у Вас будут проблемы с деревянным перекрытием(трещины в стене),брус лежит на хрупком газоблоке,а должен на армпоясе шириной как блок и высотой 15-20 см,внутри армпояса 4 арматурины,и поперёк,через 20-30 см перевязаных кольцами из толстой проволоки или тонкой арматуры.

Газоблок это заполнитель,а не несущий материал!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газоблок это заполнитель,а не несущий материал!!!!!

Что-то такое по поводу газоблока я тоже заподозрила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і в скільки будиночок обішовся ???

 

Гроші йдуть тільки на матеріал!!! Так як всі роботи виконую сам деколи тільки наймаю помошніків!!! А на матеріали вже пішло приблизно 60 ... грн!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переделайте мауэрлат пока не поздно,он должен лежать на 15-18 см от края наружной стены,т.е. вровень с внутренним краем армпояса!!!...и по смыслу и по ДБНу!

Второе,край мауэра примурован к газоблоку,очень скоро стена в этом месте треснет,тепловое расширение материалов разное и дерево ещё подсохнет!

Ну и кроме того у Вас будут проблемы с деревянным перекрытием(трещины в стене),брус лежит на хрупком газоблоке,а должен на армпоясе шириной как блок и высотой 15-20 см,внутри армпояса 4 арматурины,и поперёк,через 20-30 см перевязаных кольцами из толстой проволоки или тонкой арматуры.

Газоблок это заполнитель,а не несущий материал!!!!!

 

Якщо ви так розбираєтесь в будівництві то ви б мали зразу побачити, що мауерлат не вмурований встіну а лежить під її краєм і основна площа блоку а так і всієї стіни(фронтону) лежить на армопоясі!!! Тому я можу зробити висновок що ваше зауваження некоректне!!! Можу підтвердити це визначенням терміну слова тиск(фізика 7клас) тиск- це одиниця сили яка діє на певну площу поверхні!!! Тобто якщо навіть і дерево всохне то нічого там не трісне так як на нього нічого неопирається!!!! а на рахунок мауерлату якщо, ви десь це читали в нормативних документах то зробіть будь-ласка ссилку на неї!!буду вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А еще есть такое понятие, как парусность крыши. Вы учли его? Может это тоже может как-то повлиять на то, что сказал Крышник.

 

По биозащите понял, спасибо!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли надумав будувати будинок, постало питання з вибором проекту (дуже серйозне питання)!!! Багато передивився в інтернеті проектів але нічого підходящого, ну тобто щоб мені подобалось незнаходив!!! Тоді вирішив пошивилити мозгами і придумував самостійно!!! скачав програму архікад і почав! Довго я малював і ось що вийшло:

 

Молоток! Взял и построил. Мужчина!

Где служил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

артем поздравляю с началом не поделитесь где приобрели программу для самостоятельного черчения дома:beer:

 

Архикад продается на Петровке. Я купила и тоже сделала проект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архикад продается на Петровке. Я купила и тоже сделала проект.
- Я вот тоже его купил, но понял,что быстро сам его не освою. А Вы сами учились?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Я вот тоже его купил, но понял,что быстро сам его не освою. А Вы сами учились?

 

Да. Но, там в программе есть Хелпы. Если у Вас русскоязычная версия должно быть проще.

Я мучилась с выбором проекта с весны. мой вывод таков. Сперва определиться с концепцией дома. (кол-во человек и образ жизни), т.е. кому что нужно. Финансовые возможности. После этого выбрать стиль здания. (мансардный, двужэтажный, одноэтажный). Сделать внутреннюю планировку. Это сложно. Я использовала Оффис паблишер. Эта программка предназначена для других вещей, но не требует специальной подготовки. Всё просто. Изменения вносятся простым перетягиванием кубиков на листе их растягиванием или сжиманием. Если внутренняя планировка пляшет, значит можно переходить в Архикад.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...