Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як з'єднати ФБС між собою?

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Вирішив зекономити на опалубці, роботі, і бетоні і поставити як цоколь фундаментні блоки 60 см висотою а поверх них залити армопояс.

Проблема така: буде робитись монолітний фундамент 1 метр глибини до рівня землі (підвалу або цокольного поверху не передбачається), а на нього планую поставити фундаментні блоки ФБС 24.4.6.т.

Питання, чи можна якось з"єднати ці блоки між собою для монолітності конструкції і як це реально буде виглядати? фундамент 9х9, виходить так, що під кожну стіну буде по 3 блоки, а на кутах я заллю бетон в опалубку. Я собі подумав так, просвердлити на однаковій висоті і глибині отвори і в них вставити відрізки арматури і потім сполучити блоки між собою, але потім думаю а якщо не попаду точно, а потім як за допомогою крану їх разом сполуати? брати 2 крани? а це лишні гроші... впринципі можна було б їх і не сполучати, але хочеться краще, все ж для себе роблю)));)

В кого які поради?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если два ряда блоков, то лучше на углах перевязать блоками а дозалить в середине.

Никак не связывать блоки, запечатывать раствором, и поверх блоков - залить небольшой армопояс.И будет крепко и надежно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если два ряда блоков, то лучше на углах перевязать блоками а дозалить в середине.

 

та ні, всього 1 ряд блоків висотою 60 см і десь ми 20 армопоясочку, щоб вийти на висоту цоколя 80 см, а внизу монолітний бетон шириною 50 см і глибиною 1 метр з пісчаною подушкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне - это лишняя возня соединять 1 ряд сборных блоков между собой, если сверху будет противодеформационный армопояс, он и будет воспринимать на себя основные усилия от деформации грунта/фундаментов. Фундаменты из сборных бетонных блоков работают как единой целое за счет перевязки вертикальных швов - т.е нужно как минимум пару рядов блоков по высоте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMHO. бЛОКИ продать, дерево на опалубку купить - залить монолит и сверху тоже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если два ряда блоков, то лучше на углах перевязать блоками а дозалить в середине.

Никак не связывать блоки, запечатывать раствором, и поверх блоков - залить небольшой армопояс.И будет крепко и надежно.

+1 Недавно считали стоимость фундамента ленточного монолитного vs сборного. Разница в цене - около 30% в пользу сборного. Разницы в прочности - никакой. То же и с перекрытиями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Как по мне - это лишняя возня соединять 1 ряд сборных блоков между собой, если сверху будет противодеформационный армопояс, он и будет воспринимать на себя основные усилия от деформации грунта/фундаментов. Фундаменты из сборных бетонных блоков работают как единой целое за счет перевязки вертикальных швов - т.е нужно как минимум пару рядов блоков по высоте.

Если внизу монолитная армированная подушка, то зачем еще один армопояс поверх блоков?

Это лишняя трата денег. Достаточно связать блоки между собой раствором и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если два ряда блоков, то лучше на углах перевязать блоками а дозалить в середине.

Почему на углах залить нельзя? Себе углы именно и проливал (у меня ряд блоков между двумя армопоясами) т.к. у ФБС марка бетона М100, а углы залил М250.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если внизу монолитная армированная подушка, то зачем еще один армопояс поверх блоков?

Это лишняя трата денег. Достаточно связать блоки между собой раствором и все.

В принципе и нижнего армопояса достаточно, но если сделать армопояс и сверху то мы закрепим ФБС-ы 2-мя дисками жесткости что благоприятно влияет на конструкции фундамента в целом. А вообще нужно знать какой будет дом, какие грунты и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив зекономити на опалубці, роботі, і бетоні і поставити як цоколь фундаментні блоки 60 см висотою а поверх них залити армопояс.

Проблема така: буде робитись монолітний фундамент 1 метр глибини до рівня землі (підвалу або цокольного поверху не передбачається), а на нього планую поставити фундаментні блоки ФБС 24.4.6.т.

Питання, чи можна якось з"єднати ці блоки між собою для монолітності конструкції і як це реально буде виглядати? фундамент 9х9, виходить так, що під кожну стіну буде по 3 блоки, а на кутах я заллю бетон в опалубку. Я собі подумав так, просвердлити на однаковій висоті і глибині отвори і в них вставити відрізки арматури і потім сполучити блоки між собою, але потім думаю а якщо не попаду точно, а потім як за допомогою крану їх разом сполуати? брати 2 крани? а це лишні гроші... впринципі можна було б їх і не сполучати, але хочеться краще, все ж для себе роблю)));)

В кого які поради?

 

 

Тут ще є один нюанс, як на мене. Перекривати чим будете і чи будуть у Вас стіни всередині коробки 9х9, оскільки від цього й залежатиме конструкція фундаменту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему на углах залить нельзя? Себе углы именно и проливал (у меня ряд блоков между двумя армопоясами) т.к. у ФБС марка бетона М100, а углы залил М250.

 

В этом-то и заблуждаются многие...

В техкартах написано, что промежутки между блоками нужно заливать из бетона ТОГО ЖЕ, т.е. М100... ну максимум М150...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив зекономити на опалубці, роботі, і бетоні і поставити як цоколь фундаментні блоки 60 см висотою а поверх них залити армопояс.

Проблема така: буде робитись монолітний фундамент 1 метр глибини до рівня землі (підвалу або цокольного поверху не передбачається), а на нього планую поставити фундаментні блоки ФБС 24.4.6.т.

Питання, чи можна якось з"єднати ці блоки між собою для монолітності конструкції і як це реально буде виглядати? фундамент 9х9, виходить так, що під кожну стіну буде по 3 блоки, а на кутах я заллю бетон в опалубку. Я собі подумав так, просвердлити на однаковій висоті і глибині отвори і в них вставити відрізки арматури і потім сполучити блоки між собою, але потім думаю а якщо не попаду точно, а потім як за допомогою крану їх разом сполуати? брати 2 крани? а це лишні гроші... впринципі можна було б їх і не сполучати, але хочеться краще, все ж для себе роблю)));)

В кого які поради?

 

Воаріант 1.

Для чого робити моноліт, а потім укладати блоки?

Зробіть фундамент з блоків. Знизу - стрічка з бетону, зверху - пояс...

 

Варінт 2.

Монолітний стрічковий фундамент.

Цоколь викладаєте з цегли...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воаріант 1.

Для чого робити моноліт, а потім укладати блоки?

Зробіть фундамент з блоків. Знизу - стрічка з бетону, зверху - пояс...

 

Варінт 2.

Монолітний стрічковий фундамент.

Цоколь викладаєте з цегли...

 

З блоків вийде дорожче, через вартість крану і роботи, а роблю так через бажання ЗЕКОНОМИТИ. бо виривши траншею і уклавши в ній плівку для фундаменту, я не роблю опалубки, а результат виходить такий самий)

 

цоколь з цегли також не хочу, бо бачив цеглу, яка через декілька років крошилась під стінами через свою незахищенність відопадів, близькість до землі і великий капілярний підсос, який просочує ВСЮ цеглу яка піддається замерзанню, і також низька якість цегли, просто візміть зараз любу більш-менш дорогу цеглу і порівняйте її з цеглою польською або австрійською (на заході такої цегли багато) так от польську цеглу не сила зламати, а теперішню ЛЕГКО! і от саме теперішня цегла не перевірена часом, а всі столітні будинки побудовані з СТАРОЇ цегли. тому для себе вибрав ГАЗОБЛОК))))) так само не перевірений часом, але хоч тепліший і легший за цеглу:-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом-то и заблуждаются многие...

В техкартах написано, что промежутки между блоками нужно заливать из бетона ТОГО ЖЕ, т.е. М100... ну максимум М150...

Ну понятно что незачем заливать промежутки М200-М-300 если сами блоки М100, но от того что зальешь М200-М-300 хуже не будет.

Я не промежутки между блоками заливал М-250, а от угла по 1,5 метра в каждую сторону + одну стенку залил полностью т.к. блоков не хватило!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...