Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Камін на дрова - як тут організувати

Nobel

Рекомендовані повідомлення

НА етапі будови не запланував димохід в кімнаті під камін на дровах.....а тепер на етапі внутрішнього ремонту - хочу :o

 

Як організувати камін на дровах? Точніше як організувати комин у вже збудованому будинку???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ясно що "молча",....як простыше/ефективніше/дешевше ???:cry:

 

дайте-ка ментально просканирую ваш дом .... так вижу стены , вижу кухну .... фух . перетрудился . теперь просканируем ваш мозг .... так мысли не о том , не о том ... блин сам не знает где его собрался поставить .

 

понятнее ?

 

лучше всего пригласить каминщика и по месту он определит где поставить и как провести трубу .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НА етапі будови не запланував димохід в кімнаті під камін на дровах.....а тепер на етапі внутрішнього ремонту - хочу :o

 

Як організувати камін на дровах? Точніше як організувати комин у вже збудованому будинку???

Такі питання потрібно вирішувати по місцю. Можна перечитати купу літератури, отримати безліч порад та прийде майстер і зробить все посвоєму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НА етапі будови не запланував димохід в кімнаті під камін на дровах.....а тепер на етапі внутрішнього ремонту - хочу :o

 

Як організувати камін на дровах? Точніше як організувати комин у вже збудованому будинку???

нужен дымовой канал - сделать можно по разному. В любом случае -выбор за вами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НА етапі будови не запланував димохід в кімнаті під камін на дровах.....а тепер на етапі внутрішнього ремонту - хочу :o

 

Як організувати камін на дровах? Точніше як організувати комин у вже збудованому будинку???

 

Да собственно проблем то нет в это ни каких. :beer:

Для начала скажите вот, что:

Этажность дома?

Высота от чистового пола под конек крыши?

площадь помещения? (а еще лучше проэкт или на худой конец план хотя бы от руки)

Если камин на первом этаже то есть ли под ним подвал или гараж? ( вопрос для устройства фундамента)

И еще очень много вопросов............:rolleyes:

 

А вообще то определяетесь с мастером, их тут благо много и вперед!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От ссилка на тему про мою будову www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=19759&highlight=%EC%E0%EB%E5%ED%FC%EA%E0+%E1%F3%E4%EE%E2%E0

 

Площа кімнати - 35кв.м., висота від підлоги до конька - 7м, під цим поверхом - підвальні приміщення. Перекриття - пустотні панелі. Над цим поверхом - мансардний жилий поверх + "холодний трикутник даху" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От ссилка на тему про мою будову www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=19759&highlight=%EC%E0%EB%E5%ED%FC%EA%E0+%E1%F3%E4%EE%E2%E0

 

Площа кімнати - 35кв.м., висота від підлоги до конька - 7м, під цим поверхом - підвальні приміщення. Перекриття - пустотні панелі. Над цим поверхом - мансардний жилий поверх + "холодний трикутник даху" :)

 

если там внизу подвал , смотрите в сторону закрытых топок , фундамент не на что будет поставить . классический камин может весить и 4 тонны .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм...ну таку вагу на панель (навіть при стіні) ставити не ризикну...

 

прийдеться таки ставити електричний....з імітацією, і простіше і дешевше..

 

 

ех, а так хотілося на дровах :cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм...ну таку вагу на панель (навіть при стіні) ставити не ризикну...

прийдеться таки ставити електричний....з імітацією, і простіше і дешевше..

ех, а так хотілося на дровах :cry:

 

Вы можете поставить закрытую топку ( металлическую ) на дровах . 4 тн весит камин с открытой топкой .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы можете поставить закрытую топку ( металлическую ) на дровах . 4 тн весит камин с открытой топкой .

Откудав вес камина 4 т? Можно вес расчитать - в среднем обычный камин -это около 400 кирпичей+раствор, засыпка и фурнитура. 4 тонны - ну никак. Думаю не более 2-2,5 тонн. Плюс вес равномерно перераспределяется на основание, стены и перекрытие. Так что все не так печально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От ссилка на тему про мою будову www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=19759&highlight=%EC%E0%EB%E5%ED%FC%EA%E0+%E1%F3%E4%EE%E2%E0

 

Площа кімнати - 35кв.м., висота від підлоги до конька - 7м, під цим поверхом - підвальні приміщення. Перекриття - пустотні панелі. Над цим поверхом - мансардний жилий поверх + "холодний трикутник даху" :)

 

А вы не рассматриваете вариант углового камина? В гостинной с правой стороны стены, где распологаются два оконных проема шириной 1400 мм, вполне можно поставить камин открытый, а не чугунку или электро. На мой взгляд это не камины.

Дымохода нет, поэтому можно пройти всю высоту нержавейкой. Оставшиеся пару метров "сэндвич". Я смотрю, вроде, в этот угол балки перекрытия и страпила не попадают. Хотя я могу ошибаться

Размер портала или габариты топочного отвенстия можно взять 75 см шириной и 60 см высотой, под такой портал диаметр трубы нержавейки 25 см

Массу можно расчитать, чтоб сделать ее миниматьной: не больше 1,2-1,5 т. Опять таки для угла, где нагрузку можно распределить более равномерно это вообще мизер

Второй по счету камин в моей галерее сделан угловым, на втором этаже

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а труба нержавійка буде йти попри фасад??? Чим її ізольовувати??? Я так розумію, вона ж буде нагріватися, а фасад в плані пінопласт + "баранчик"...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а труба нержавійка буде йти попри фасад??? Чим її ізольовувати??? Я так розумію, вона ж буде нагріватися, а фасад в плані пінопласт + "баранчик"...

 

Нержавейку можно запустить внутри дома в указанном мной углу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перша кроква стоїть на "косій стіні" потім через 70см. А що то за нержавійка??? Бо бачив труби в Епіцентрі...біля камінів, але щось вони мені не внушили довіри...таке враження, що воду з даху відводити, а не дим і тепло від вогню...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перша кроква стоїть на "косій стіні" потім через 70см. А що то за нержавійка??? Бо бачив труби в Епіцентрі...біля камінів, але щось вони мені не внушили довіри...таке враження, що воду з даху відводити, а не дим і тепло від вогню...

 

За качество отвода дыма не переживайте. :) Эти трубы уже проверены опытом. Конечно не дешево, всетаки за 200 грн однослойная труба за погонный метр. Но в вашем случае это, смотрю единственный выход, и к тому же шаг стропил тоже позволяет безболезненно пройти кровлю.

 

Конечно может кто то другие варианты предложит. Я же не последняя инстанция

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За качество отвода дыма не переживайте. :) Эти трубы уже проверены опытом. Конечно не дешево, всетаки за 200 грн однослойная труба за погонный метр. Но в вашем случае это, смотрю единственный выход, и к тому же шаг стропил тоже позволяет безболезненно пройти кровлю.

 

Конечно может кто то другие варианты предложит. Я же не последняя инстанция

+1 согласен. В данном случае двухслойные трубы - самое оно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...