Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свердловина. Потрібна порада.

Sokol :)

Рекомендовані повідомлення

в сусідній темі розглядаю можливість водопостачання через насосну станцію з колодязя загального користування, але не цілком задовольняють ті варіанти, що можливі в тому випадку.

 

підкажіть по свердловинам...в даному питанні взагалі не орієнтуюсь.

 

цікавлять які варіанти є по свердловинам та ймовірна ціна реалізації даних проектів.

 

село знаходиться в житомирській області, 30 км від Коростеня...можливо порадите сайт чи фірму яка цим займається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю,что в вашем случае сделать водоснабжение из колодца,не так сильно ударит по карману ,как водоснабжение из скважины.А разница там существенная.:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю,что в вашем случае сделать водоснабжение из колодца,не так сильно ударит по карману ,как водоснабжение из скважины.А разница там существенная.:D

але все ж таки з цифрами та більш детальним поясненням по свердловинам це твердження було б сприйнято)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для ознакомления:

(ссылка устарела) :D

знов таки це не бюджетний варіант) це для людей які будують будинки за містом...а я кажу про варіант для села і бабусі.

 

весною бурили по 100-120 за метр з трубою 120 мм...але телефону не знайшов(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знов таки це не бюджетний варіант) це для людей які будують будинки за містом...а я кажу про варіант для села і бабусі.

 

весною бурили по 100-120 за метр з трубою 120 мм...але телефону не знайшов(

если найдете телефон сбросте плиз в личку:beer::D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

весною бурили по 100-120 за метр з трубою 120 мм...але телефону не знайшов(

 

И не ищите... Эти трубы были ворованные и они уже давно "сидят"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ех...може й так) я лиш кажу те що мені сказали по телефону два сусіди що бурили собі =)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ех...може й так) я лиш кажу те що мені сказали по телефону два сусіди що бурили собі =)

не понимаю два соседа бурили и телефон оба за были:D, а вдруг со скважиной что то не то (кому звонить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не понимаю два соседа бурили и телефон оба за были:D, а вдруг со скважиной что то не то (кому звонить)

визивав один сусід, другий бурив домовившись на місці...тей що визивав зараз на камчатці)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам там або свій колодязь викопати або на пісок скважинку пробурити неглибоку (це бюджетно). Якщо глибше - на граніт попадете біля Коростеня :-). А там уже піде ціна.... А 120 гривень за метр з трубою це щось ціна з далекого минулого... Якщо буде цікавити то пошукаю контакти знайомого буровика з Житомирщини.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

визивав один сусід, другий бурив домовившись на місці...тей що визивав зараз на камчатці)

просто в вышгородском районе меньше 240 грн с 125 нвпх не берутся или я лениво искал (но не тороплюсь жду в засаде:rolleyes:, а потом пробурю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто в вышгородском районе меньше 240 грн с 125 нвпх не берутся или я лениво искал (но не тороплюсь жду в засаде:rolleyes:, а потом пробурю)

 

Ага, ждите! Горючее дорожает, трубы дорожают, таможенные расходы дорожают (импортные трубы), аренда дорожает, уровень жизни дорожает (зарплата )... Как только будет по 540 грн. - сразу бурите! А то потом будет резкий скачёк. Свой "экономический минимум " в мае 2010г. вы уже "проклоцали"...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, ждите! Горючее дорожает, трубы дорожают, таможенные расходы дорожают (импортные трубы), аренда дорожает, уровень жизни дорожает (зарплата )... Как только будет по 540 грн. - сразу бурите! А то потом будет резкий скачёк. Свой "экономический минимум " в мае 2010г. вы уже "проклоцали"...

во первых как разяснил мамай трубы которые мне нужные выпускают в броварах

во вторых вы думаете 2011 год станет лучше сомниваюсь, а так посмотрим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

во первых как разяснил мамай трубы которые мне нужные выпускают в броварах

во вторых вы думаете 2011 год станет лучше сомниваюсь, а так посмотрим

 

Сировину для виготовлення нПВХ труб завозять з-за кордону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам там або свій колодязь викопати або на пісок скважинку пробурити неглибоку (це бюджетно). Якщо глибше - на граніт попадете біля Коростеня :-). А там уже піде ціна.... А 120 гривень за метр з трубою це щось ціна з далекого минулого... Якщо буде цікавити то пошукаю контакти знайомого буровика з Житомирщини.

 

цікаво...особливо бюджет)

 

скважину на пісок це як?) які мінуси такого варіанту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто в вышгородском районе меньше 240 грн с 125 нвпх не берутся или я лениво искал (но не тороплюсь жду в засаде:rolleyes:, а потом пробурю)

 

не рівняйте вишгород і перефірію) різні речі різна купівельна спроможність населення...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво...особливо бюджет)

 

скважину на пісок це як?) які мінуси такого варіанту?

 

Ось Вам контакт : (099) 7368618. Звати Денис. Працює у Житомирській області. Думаю все Вам пояснить і розкаже. Тільки не впевнений що візьметься до зими. Говорив, що замовлень достатньо і кінець сезону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, ждите! Горючее дорожает, трубы дорожают, таможенные расходы дорожают (импортные трубы), аренда дорожает, уровень жизни дорожает (зарплата )... Как только будет по 540 грн. - сразу бурите! А то потом будет резкий скачёк. Свой "экономический минимум " в мае 2010г. вы уже "проклоцали"...

 

Ой, только не надо "грузить".:fool::fool::fool:

В харьковской области готовы бурить с НПВХ по 180 грн "на ура".

Я сдуру позвонил, теперь задолбали своими предложениями.:D

Забудте NEPTUN про 300 грн/м.

Годика этак на четыре....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, только не надо "грузить".:fool::fool::fool:

В харьковской области готовы бурить с НПВХ по 180 грн "на ура".

Я сдуру позвонил, теперь задолбали своими предложениями.:D

Забудте NEPTUN про 300 грн/м.

Годика этак на четыре....

 

Не хочу ёрничать, но дай Бог, что б через четыре года столько буханка хлеба не стоила...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу ёрничать, но дай Бог, что б через четыре года столько буханка хлеба не стоила...

Давайте жить сегодняшним днем. И поменьше думать о том, что сколько будет стоить через 5 летю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не рівняйте вишгород і перефірію) різні речі різна купівельна спроможність населення...)

 

так я вам скажу что в киеве тоже живут люди разных достатков ( у вас что топливо в 2 раза дешевле или трубы в 2 раза дешевле нет, просто у людей апетит чуть меньше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...