Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Термобудинок під Кам'янець-Подільським

tiholaz

Рекомендовані повідомлення

Молодець, земляче! Справді надихає! Здоров'я, удачі тобі друже, завершите втілення власної мрії.

Поміж тим виникає питання наявності часу, адже щоб роби все самотужки потрібно багато часу, а ще потрібно ж десь заробляти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за такі побажання. Часу пока в мене вистачає, я тільки частково зайнятий. Фінансова підтримка звичайно є. Смета вже приближається до 300тис.грн. з них моїх трохи більше 50000.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні чистив колодязь, бо з водою були конкретні проблеми. Отже колодязю років 20 вже, того року я наймав двох хлопців для чистки його, бо там взагалі було ціле кільце мусору(кірпіч, каміння, якісь блоки з мучки.) потім допишу, малий не дає сидіти за комп'ютером.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже вони почистили половину кільця і сказали мені, все, вже дойшли до дна, ніби там вже дно плоским камінням викладене. А вчора, я осмілився туди сам полізти, а там ще біля 30см сміття, а я вже користувався цією водою... Добре хоть зворотній осмос для питної води, та приготування їжі. Я то все вичистив, дойшов дісно до кінця останнього кільця, вкопався ще глибше, до 50см, а там почалася глина, така рідка як густа сметана. Далі не копав, було дуже страшно. Отже води так і немає, капало тільки в одному місці з під кільця, я розчистив поширше трохи, та підкопав під кільце, то почало в пару місцях капати. Вже думав підійматися на поверхню, але вирішив ще просвердлити пару отворів в бетонному кільці останньому. І накінець з цих отворів вже потекла вода трохи краще, насвердлив штук 15 та й втік... фффух. На землі все ж приємніше знаходитись, ніж під нею.

І ще, про подачу свіжого повітря, я його пилосмоком подавав через шланг резиновий. Тому, що, на такій глубині, кажуть можуть скопичуватися гази і можна опритомніти там... Заходи безпеки :)

119668287_-0159.thumb.jpg.0ddbca94a8638d1529b34e9246c2e477.jpg

1912864507_-0160.thumb.jpg.7fbaad3c17e169243f00566f73708881.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Респект и уважение!Так держать!

А где конкретно домик находится?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Респект и уважение!Так держать!

А где конкретно домик находится?

 

с.Довжок, недалеко от конечной остоновки 8 маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, стики між пароізоляцією не клеїв нічим, 150мм внахлест, ще можна проклеїти наприклад двостороннім скотчем, а чи варто?

 

обязательно проклейте.

отсутствие проклейки пароизоляции для утеплителя хуже, чем её полное отсутствие.

+ обязательно нужно сделать нахлёст на стены, если его нет

 

и всё будет гуд :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проклеїти, як я казав проблеми не має, але в мене інше питання: я хочу добавити ще 100мм мінвати, отже що мені робити з тою плівкою що вже є? зривати не хочеться, бо поки що вся вата на ній і лежить, я би ще один шар добавив, а чи не буде це проблемою? І ніяк в голову не приходить ідея, дешево і без лишньої роботи приліпити ту вату до даху. На даний час в мене така ситуація: стропіла підбита паробар'єром і між ними вата, треба добавити ще вати і підшити ГКП. Підкажіть просту схему.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в чём проблема,земляк?Стукните ко мне в личку и в течении получаса я у Вас на обьекте с кучей умных советов,причём абсолютно бесплатно.Как раз завтра буду ехать мимо Вашего дома к тёще в Орынин.И полюбому буду иметь наглость даже без Вас посмотреть Ваш дом.:beer:.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в чём проблема,земляк?Стукните ко мне в личку и в течении получаса я у Вас на обьекте с кучей умных советов,причём абсолютно бесплатно.Как раз завтра буду ехать мимо Вашего дома к тёще в Орынин.И полюбому буду иметь наглость даже без Вас посмотреть Ваш дом.:beer:.

 

Так а зачем тогда приглашение:) Заезжай

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

tiholaz,

Хорошо расписал про дом!

Кайф!Поздравляю с новосельем!

Мечты сбываются!Я знаю!

А МОЖНО ФОТОГРАФИЙ С ОКОНЧАТЕЛЬНЫМ ВАРИАНТОМ СКИНУТЬ?Так интересно посмотреть как ты его доделал!

А если не секрет сколько обошлась коробка с окнами крышей и внешней отделкой?

Я вот хочу сначала дом полностью внешне отделать сколько по опыту приблизительно мне у.е. надо размер дома 11х9 и площадь 143 м2 ???

Кстати как считаешь из чего лучше всего строить мой проект?

Спасибо =)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слишком много вопросов в столь позднее время.

Фото с окончательным вариантом скинуть не могу, так как до этого варианта еще очень далеко. На сегодня у меня первый этаж весь с ремонтом (кроме тамбура и лестницы) и необходимой мебелью, все комуникации.

За поздравление спасибо.

Мечты сбываются физически и психологически ОЧЕНЬ тяжело.

Сколько стоит моя коробка с внешней отделкой это пока и для меня секрет. Фасад не доделан, ''поддашья'' нет, водостока нет, цоколь голый и без отмостки...

В твой проект не вникал, из чего строить каждый выбирает сам.

Хочеш знать приблизительную цену коробки закрытой с фасадом - береш проект, выбираеш материалы, береш калькулятор в руки и ориентир на цены в инете по этим материалам, и тогда узнаеш.

Если хочеш дешего, надо делать все своей головой и руками, если к чему-то не готов, то не гони лошадей. В этом деле ошибки дорого обходятся.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас занимаюсь шкафом купе, но пока только внутрянку делать буду, двери для меня пока дорого обходятся. Вот такой себе нарисовал, это первый будет из шкафов моих, потом хочу еще один делать, уже побольше.

100_7279.thumb.jpg.5528ff0319b207b9820458411fe2d13b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще меня интересуют строительные леса, хочу купить себе пару секций. Может кто подскажет, какие популярные, ходовые, чтоб потом может продать после работ. Так как в оренду дорого, работы на высоте на пару месяцев. Кто как выходит с такого положения ''буджетно''?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Готовлюсь к зиме, и спасаюсь от жары. И такой вопрос, я решил внутри стены делать из ГКП на каркас, и вот думаю на сколько будет правильно в тот каркас положить еще 5см ваты? по верху все обтянуть паробарером.

100_7731.thumb.jpg.d2fa9a1fe07af28d833c7493f12d30b0.jpg

100_7733.thumb.jpg.bdd37341ea66c0174a6195b430ebd37f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
  • 4 місяці потому...
Готовлюсь к зиме, и спасаюсь от жары. И такой вопрос, я решил внутри стены делать из ГКП на каркас, и вот думаю на сколько будет правильно в тот каркас положить еще 5см ваты? по верху все обтянуть паробарером.

 

Доделали доутепление мансарды?

Есть подробный поэтапный фотоотчет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Ще хочу сказати про об'єм використаного газу. Запуск звичайного двоконтурного котла був у жовтні 2013, зараз на лічильнику 1400 кубічних метрів. Котел мені обігріває два поверхи взимку і гріє воду на ГВП. 2 контур під'єднав до входу в бойлер 150л і він вже вночі догріває воду якщо в цьому є потреба. Плита електрична. Думав буду вмикати електрокотел на допомогу газовому, щоб вкластися в ліміт 2500 кубів, але бачу що це буде зайвим.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...