Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю трубу Rehau

Legalize

Рекомендовані повідомлення

Речь о стабиле ?

Тогда потом речь пойдет или о евойных конусах под коллектор ... или о соединениях.... Может выложите сразу весь список?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Речь о стабиле ?

Тогда потом речь пойдет или о евойных конусах под коллектор ... или о соединениях.... Может выложите сразу весь список?

 

Був би я сантехніком - сам би розпланував все, а так доводиться по ниточці витягувати.

 

Насправді потрібна металопластикова труба 16мм для 8 контурів теплої підлоги, відповідно 16 шт фітінгів, щоб підєднати їх до колекторів (3/4"?). Потрібен колектор теплої підлоги з ЦН, 3-х ходовим клапаном, термостатичною головкою з датчиком виносним, розходомірами, повітряними клапанами, термометрами (може ще туди шось треба ставити, я поки не знаю, читаю теорію), колекторний шкаф приставний, куди це все нормально влізе і буде феншуй в санвузлі (окремого приміщення для котельної немає).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, что-то Вы лезете в глубокие дебри, причем идя по очень дорогому пути ...

 

Если не лень - найдите меня в асе или скайпе (в профиле есть).... Одно скажу сразу - не нужна Вам такая труба от рехау... разве что это религиозное требование из религиозной любви к немцам...:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Дякую Murava за допомогу в купівлі труб, фітінгів, і весь процес - легко, з гумором, зате конструктивно.

Наступний тендер на колектори)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Тендера на колектори не вийшло... чиста корупція.

 

Дякую Murava за допомогу в купівлі колекторів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...