Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як я майстрував камін своїми руками

val1

Рекомендовані повідомлення

купив чавунну топку , посидів тиждень в інтернеті на форумах і вирішив не буду платити 500 у.е. за спорудження каміна.В самого руки не із одного місця так сказать....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далі обклав подіум вогнетривкою цеглою, щоб зробити уступ і обклеїв задню стіну спеціальною ватою.

4.JPG.e6ddfe7253db447601ad2a65c444f552.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зробив перегородку в теплозбірнику проклеїв її ватою і абсолютно усі шви по ваті проклеїв скотчем з фольги , обшивав я каркас магнезітовою плитою на яку клеїв листи мінвати (Парок) і так само все проклеєно фольгою (скотч)

24.JPG.9b82cba3077759beb8f934df823ce193.JPG

26.JPG.1d3d4f56d565d66d31a79b86108869d2.JPG

27.JPG.d220204a2f2b75ee1fc94ea8d95f48d4.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім облицьовував вогнетривку цеглу, натуральним мрамуром порізаним як плитка і відшліфованим, а знизу проста плитка під чеглу.Доречі по магнезітовій плиті ще дав гіпсокартон, тому що плита там де решітка пожовтіла і ту плиту не пошпаклюєш і не пофарбуєш , а гіпсокартон - друге діло.

DSCN1806.thumb.jpg.e97485773c4143066667d14ff3d7c8e2.jpg

DSCN1815.thumb.jpg.b370775b54013b9aaeb2ec79111fec63.jpg

DSCN1817.thumb.jpg.ab9c2ae54d7aa1f341be8b47b5c0b438.jpg

DSCN1808.thumb.jpg.a96f0cab40bd405898528149db314474.jpg

DSCN1807.thumb.jpg.2376d7465126cfa822bd3f76d5b2e746.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

камін експлуатується буквально щодня , гріє супер і радує око також просто супер.Проблем не створює, так що на запитання відповім , кому цікаво , критику фахівців сприйму також нормально , робив камін ще раз повторюсь вперше , ну і шляхом (інформація інет, два знайомих "бачили як то робиться", консультант в магазині), старі книги по пічкам по правилам пожежної безпеки, власна голова і руки.Писав я від себе , насправді робили ми двох я і тесть , фахівець в камінах такий як і я.
  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво.

Мне сейчас делают камин, кроме заказчика я снабженец и дизайнер, опыта нет, уж не говоря о том чтобы самому сделать. Вначале имел намерение обустраивать его облицовочным кирпичом, но потом переиграл, купил в Эпицентре готовый портал. Есть вопросы.

1) Скотч-фольга как выглядит, где покупали?

2) Можно ли в верхней части конуса поставить пластмассовые вент. решётки (температура)?

3) Стена зашита гипсокартоном, можно ли на неё изоляцию (firerock), или убрать гипсокартон (дальше кирпич)?

4) У вас топка немного углублена, не мешает что дверцу нельзя открыть более чем на 90градусов?

5) Как с загрязнением стекла?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

далі топку обклав вогнетривкою цеглою із зазором 2-3 см.

 

Будьте добры, опишите подробно как делали перемычку (какой раствор, что закладывали арматуру, уголок....). Тоже буду скоро с отцом обкладывать. ОЙ, еще интересует на какой клей плитку ложили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво.

Мне сейчас делают камин, кроме заказчика я снабженец и дизайнер, опыта нет, уж не говоря о том чтобы самому сделать. Вначале имел намерение обустраивать его облицовочным кирпичом, но потом переиграл, купил в Эпицентре готовый портал. Есть вопросы.

1) Скотч-фольга как выглядит, где покупали?

2) Можно ли в верхней части конуса поставить пластмассовые вент. решётки (температура)?

3) Стена зашита гипсокартоном, можно ли на неё изоляцию (firerock), или убрать гипсокартон (дальше кирпич)?

4) У вас топка немного углублена, не мешает что дверцу нельзя открыть более чем на 90градусов?

5) Как с загрязнением стекла?

Спасибо.

 

1)Скотч фольга продвється в любому магазині бачив "епіцентр" "нова лінія" , але я купував в спец магазині "Печи і камини" там була акція скотч і вата "Парок"

2)пластмасову не бачив , температура там конкретна, і нашо пластмасову тож спеціальних металевих є ціла куча.

3)якшо вогнетривкий то можна оставити а такий то я би забрав , все одно його не буде видно

4) не мішає так і було задумано , я маю на увазі заглиблення.

5)трохи проблема треба подраяти , але мускул пробував 5 хв чекаєш і шуруєш жорсткою мачалкою , потім простою тряпкою. Шукаю якийсь може є спец засіб від сажі на скло - поки шо не знайшов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьте добры, опишите подробно как делали перемычку (какой раствор, что закладывали арматуру, уголок....). Тоже буду скоро с отцом обкладывать. ОЙ, еще интересует на какой клей плитку ложили.

 

Простий цементно піщаний розчин, давав просту арматуру, на фото показано як робив перемичку ставив на зроблений шаблон, Плитка на клей для плитки Ансерглоб для плитки для теплих підлог.Для вати суміш проста для клейки вати по моєму церезіт.Температура там не висока тим більше все обкладено ватою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простий цементно піщаний розчин, давав просту арматуру, на фото показано як робив перемичку ставив на зроблений шаблон, Плитка на клей для плитки Ансерглоб для плитки для теплих підлог.Для вати суміш проста для клейки вати по моєму церезіт.Температура там не висока тим більше все обкладено ватою.

А чем крепили спец.вату к стене и к профилю?..Сам профиль крепили к стене простыми дюбелями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем крепили спец.вату к стене и к профилю?..Сам профиль крепили к стене простыми дюбелями?

 

Профіль до стіни простим дюбілем профіль до профіля простим саморізом.сам профіль з серединищільно заклав ватою "парок" аналог (фаерок) вата до стіни і на магнезітову плиту звичайна суміш для поклейки вати до стін церезіт (по-моєму СТ190).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

змурував подіум для топки з отвором від стіни

Доброго дня.

Я планую у себя зробити щось таке на основі камінної топки: (ссылка устарела) з конвекцією внутрішнього повітря.

Під полом (у грунті) буде йти повітряпровід, звідти повітря буде попадати в портал (основу) каміна, де проходячи каналами з цеглини трохі підігріватися. Питяння як "подати" це повітря у саму топку? Ті моделі чавунних топок, що я бачив у магазині "сосуть" повітря з фасаду для горіння :( Як мімімізувати "викид" холодного повітря у кімнату?

 

Також на відміну від вас, планую ставити трубу з рефлектором над каміном , щоб збільшити тепловіддачу. Не зовсім зрозумів навіщо перегородка у теплообміннику зверху? Щоб уповільнити рух повітря?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під полом (у грунті) буде йти повітряпровід, звідти повітря буде попадати в портал (основу) каміна, де проходячи каналами з цеглини трохі підігріватися. Питяння як "подати" це повітря у саму топку? Ті моделі чавунних топок, що я бачив у магазині "сосуть" повітря з фасаду для горіння :( Як мімімізувати "викид" холодного повітря у кімнату?

 

Також на відміну від вас, планую ставити трубу з рефлектором над каміном , щоб збільшити тепловіддачу. Не зовсім зрозумів навіщо перегородка у теплообміннику зверху? Щоб уповільнити рух повітря?

 

Сорі але я повторюю я не фахівець , заддумав в себе камін от і зробив його , дякуючи інтернету та консультаціям фахівців , або шо роблять вигляд фахівця,Я не хочу робити вигляд фахівця, пошукай в інтернеті , скрізь в інструкціях ставлять перегородку , може для того щоб все тепло не ішло на стелю , бо температура там конкретна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Я планую у себя зробити щось таке на основі камінної топки: (ссылка устарела) з конвекцією внутрішнього повітря.

Під полом (у грунті) буде йти повітряпровід, звідти повітря буде попадати в портал (основу) каміна, де проходячи каналами з цеглини трохі підігріватися. Питяння як "подати" це повітря у саму топку? Ті моделі чавунних топок, що я бачив у магазині "сосуть" повітря з фасаду для горіння :( Як мімімізувати "викид" холодного повітря у кімнату?

 

Також на відміну від вас, планую ставити трубу з рефлектором над каміном , щоб збільшити тепловіддачу. Не зовсім зрозумів навіщо перегородка у теплообміннику зверху? Щоб уповільнити рух повітря?

 

Топки есть разных конструкций. Для одних нужен подвод воздуха снаружи, через воздуховод в топку. Для других не нужен. они берут для горения воздух из помещения. Отталкивайтесь от конкретной модели, которую или думаете купить или купили. И потом можем обсуждать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Спасибо, очень хороший отчёт. Тоже планирую установить камин своими руками. Подскажите есть ли у вашей конструкции шибер? и если есть то как он реализован?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...