Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Поліуретановий декор. "За" і "Проти". Цікавить Ваша думка.[/b] Спілкуємось, радимось. Теорія і практика)) Змінено користувачем BlackAlex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліуретановий декор. "За" і "Проти". Цікавить Ваша думка. Спілкуємось, радимось. Теорія і практика))
Разшифруйте плиз вопрос

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліуретановий декор. "За" і "Проти". Цікавить Ваша думка. Спілкуємось, радимось. Теорія і практика))

 

"За" - легкость матерала, простота в монтаже "Против" - ЦЕНА по сравнению с гипсовым декором:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавлять нюанси монтажу - на який клей краще? Що робити, щоб не тріщав на стиках?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавлять нюанси монтажу - на який клей краще? Що робити, щоб не тріщав на стиках?

 

Уважаемый! Такими вопросами, только на" вшивость " проверяют. Если вы мененджер по продаже этого "павидла" , то должны ВЫ нам подсказывать как, да на что эта "хрень" клеится. А ели не знаете , то я бы вас на этой должности не держал:(

П.С. Поищите по форуму и найдете ответ на свой вопрос.

П.П.С. Без обид:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый! Такими вопросами, только на" вшивость " проверяют. Если вы мененджер по продаже этого "павидла" , то должны ВЫ нам подсказывать как, да на что эта "хрень" клеится. А ели не знаете , то я бы вас на этой должности не держал:(

П.С. Поищите по форуму и найдете ответ на свой вопрос.

П.П.С. Без обид:)

Тема форуму створюється для обміну досвідом, знаю я - не знаю? яка різниця...ну а я не зовсім майстер, і цікаво почути різні варіанти, в т.ч. і альтернативні. Ви, Бурулька, досить активний учасник форуму. Досвід - ваш незаперечний козир. Тому - краще б щось підказали замість висміювання моєї компетентності (а може некомпетентності):rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема форуму створюється для обміну досвідом, знаю я - не знаю? яка різниця...ну а я не зовсім майстер, і цікаво почути різні варіанти, в т.ч. і альтернативні. Ви, Бурулька, досить активний учасник форуму. Досвід - ваш незаперечний козир. Тому - краще б щось підказали замість висміювання моєї компетентності (а може некомпетентності):rolleyes:

 

Компетентный вы или некомпетентный не мне решать, а вашим покупателям или заказчикам. Просто , я посчитал, что вопрос поставлен некоректно. Если бы вопрос звучал от заказчика(застройщика), это было бы понятно и простительно. Но когда вопрос задаёт человек который работает в этой отрасли, то он звучит как издевательсто. Без обид, но если бы я задал вопрос " Грунтуете ли вы стены перед нанесением венецианки? И почему?" Как вам такой вопросик от меня который представляет себя мастером - декоратором.?:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...