Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мені важлива Ваша думка

Адміністратор

Рекомендовані повідомлення

Перші проекти майбутнього будинку я малював ще навчаючись у школі на листочках в клітинку.

Років три тому думав, що колись буду будувати будинок з великим гаражем, басейном.

Це "колись" підходить, потрібно вже починати.

Я передивився тисячі типових проектів, перечитав багато інформації в Інтернеті, минуло чотири роки, як зареєструвався на цьому форумі, і нарешті готовий оприлюднити свій проект.

Плануємо там жити вдвох з дружиною, нам по 30 р., поки що. Далі можливо... діти і хтось з батьків з нами.

Ділянка придбана у 2006 році, у 2008 докуплено ще невеличку частину.Зараз маємо 0,63 га, на ділянці старий будинок (буде зноситися), світло, газ. Сусіди лише з однієї сторони, з двох сторін поле (ще можна буде докупити, хоча зараз думаю, що вже досить), по фронту асфальтова дорога (трошки є трафік, тому будинок буде в глибині ділянки).

Спочатку планую зробити будинок, а потім залежно від фінансових можливостей робити гаражі, басейни, фонтани і т.д.

Викладую варіант з холом на два світла.

Розглядаю також простіший варіант, без двоповерхового хола. Тоді можна взагалі зробити тільки перший поверх, а другий залишити на потім, коли виникне потреба в додатковій жилій площі. На другому поверсі тоді можна буде зробити не дві, а три кімнати (одна з вікном над парадним входом).

Які є зауваження до проекту?

Stage1.jpg.452d29a18f6bcd49cc085a117e1eee5b.jpg

Stage2.jpg.6feb71d281f0b44d63e625b9c53e95fe.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходных данных маловато.

Неплохо было бы общие формы представить.

Дом мансардный,или два полных этажа?

Для двоих,как по мне,великоват будет.И четыре

санузла - перебор.

Планировки можно оптимальнее сделать,но это к

специалистам.А вот помещение на втором этаже в виде

колбасы не понял,извините.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык про атриум понятно.Непонятно как раз

назначение длинной узкой комнаты через весь

южный фасад второго этажа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приміщення по південному фасаду -це горище. Там я думаю буде зручно сушити білизну, або зробити ще одну кімнату. В таунхаусі, де я зараз живу, горище розділене на дві частини. Одна з яких - бібліотека, в іншій частині сушимо білизну. Це дуже зручно. На другому поверсі у ванній стоїть пральна машинка, забрав білизну, піднявся на поверх вище і розвісив.

Тому і планую в будинку приміщення для сушіння білизни. До речі в переважній більшості типових проектів сушки немає. Так що, вивішувати білизну надворі, на огляд сусідів?

Стосовно санвузлів, переконаний, що до кожної спальні має бути окремий санузол.

А як можна ще оптимізувати планування?

Хочу йти до архітектора і точно знати, що я хочу

Виложую посилання на якісніші малюнки

sportmercedes.narod.ru/Stage1.bmp

sportmercedes.narod.ru/Stage2.bmp

А про атріум мені сподобалося

ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%83%D0%BC

Змінено користувачем Адміністратор
доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По первому этажу- я б сделал прямой вход с кухни в зал - бегать через коридор неудобно. Предпочтительней чтоб окна зала смотрели на сад(лес) а не на дорогу. Возли спальни гардеробная тоже пригодилась бы
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
По первому этажу- я б сделал прямой вход с кухни в зал - бегать через коридор неудобно. Предпочтительней чтоб окна зала смотрели на сад(лес) а не на дорогу. Возли спальни гардеробная тоже пригодилась бы

 

Стіл планується поставити в кухні-столовій. В зал тарілки не буду носитися. На першому поверсі вже є гардероб. А для спалень на другому під гардероб можна використати піддаховий простір, як тут називали "ковбасоподібне приміщення".

Вікна залу будуть дивитися на дорогу, до якої метрів 100. Якщо територію перед будинком засадити деревами, то якраз і буде невеличкий ліс.

Дякую за зауваження, а то я вже думав, що проект ідеальний, оскільки ніхто не критикує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...