Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Адміністратор

Пользователи
  • Публікації

    69
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Адміністратор

  1. Збудоване приміщення літньої кухні-гаража розмірами 8х12, до якого спереду і ззаду мають бути прибудовані дві тераси під спільним плоским дахом. На фасаді 9х6,25 (парковка) і з двору 9х5 (барбекю). (1 м. - бокова консоль). Основна частина будівлі накрита пустотними плитами, далі планується пиріг: пароізоляція (?), ЕППС, бетонна стяжка, мембрана. Стоїть питання над тим, як організувати перекриття терас. Одна сторона, на яку можна опертися - стіна будівлі, з іншої сторони по два цегляних стовпчики 1500х380. Планую літерою П залити залізобетонний прогін 300х380 від стіни до стовпчиків, далі класти двотавр 12 або 14 (?) (проліт майже 6 м над парковкою, майже 5 м над барбекю) з кроком 1 м, по двотавру дерев'яні бруски (обрешітка), або метал з розуклонкою, далі ОСБ і мембрана. Дайте пораду, чи нормальний варіант?
  2. Я за цеглу, як акумулятор тепла/прохолоди і матеріал з хорошою звукоізоляцією
  3. Будинок цегляний одноповерховий на свайно-ростверковому фундаменті. Читаю форум давно, підвал дуже не хотів. Враховуючи ситуацію, під основною частиною будинку сваї (просто непотрібно понад 200 кв м підвалу). Під господарською частиною враховуючи що буде котлован роблю підвал на 80 кв з блоків ФБС. Прораховували фундамент, сваї повинні стояти на материковому грунті. Першочергово планував знімати весь шар чорнозему.
  4. Ситуація така, що після викосу кущів на новому масиві виявилося, що ділянка на 0,5-1 м нижча, ніж сусідні. Грунти 1,2-1,4 м чорнозем. Було прийнято рішення зняти чорнозем під плямою забудови і використати на підсипку ділянки під майбутній сад. Зняли верхній шар сантиметрів 30-50. Далі знову ж таки йде чорнозем, але мокрий, маслянистий. Бобкат вже не справляється. Виникло питання чи є сенс знімати ще 50-70 см чорнозему. В Україні палка, встромлена в землю може прорости, але чи буде щось рости на такому чорноземі. Можливо немає сенсу далі знімати, а по ньому проводити підсипку привозним грунтом? Зараз знятий родючий шар лежить на нетронутій частині ділянки і бачу, що треба ще піднімати. Якщо закагатувати родючий шар на одну величезну гору, чи не вплине це негативно на якість грунту, скільки часу так можна зберігати? Зараз розглядаю варіант засипки майбутнього саду ось цим "нижнім" чорноземом, а тоді розгорнути родючий. Чи варто це робити, чи простіше нижній шар чорнозему не зачіпати і по ньому проводити підсипку? Чи є сенс перед зворотньою засипкою плями забудови привозним грунтом покласти геотекстиль, дати шар піску і щебня? Грунтових вод не видно, ділянка не підтоплювалася.
  5. На рахунок кешбека. Іноді з мобільного додатку дешевше купити ніж через кеш-бек сервіс. Потрібно порівнювати ціни з компа (найдорожче), мобільного додатку і кешбек-додатку. Особисто часто купую просто з айпеда без кешбека, бо отримую знижку вже і зараз.
  6. Дуже цікава стаття білоруського архітектора Олександра Бородіна 1) realt.by/news/article/15347/ 2) (ссылка устарела)
  7. Земельна ділянка в с. Маяки Луцького району площею 0,63 га в зручному місці як для будівництва житлового будинку, так і під відпочинково-розважальний комплекс або для іншої комерційної діяльності. Крайній будинок в існуючій лінії забудови на об'їзній дорозі м. Луцьк. Державний акт, усі 0,63 га - під забудову. Електроенергія на ділянці, оплачено пайовий внесок за газ, 400 м. до річки Стир. Вуличне освітлення, поруч магазин, зручна транспортна розвязка. Продаж від власника без посередників, ціна 50000, ТОРГ. Можлива розстрочка платежу, обмін. тел. о678972592
  8. А я тут викладав свій проект на обговорення з двома санвузлами і одним гостьовим туалетом, то мене запитали, чи там табір циган буде жити хоча навіщо їм взагалі санвузли
  9. Яка буде стіна? Газоблок, а наверх? Чому обрали саме газоблок, а не цеглу?
  10. Дякую, дійсно проект дуже близький до того, що я малював. Виникає питання з терасою. Наприклад в таку жару як зараз перебувати в другій половині дня на терасі, що розташована на північному заході буде некомфортно? На яку сторону по "феншую" має бути орієнтована тераса з кухні?
  11. Вітальня на першому і три спальні на другому, разом 4 житлових кімнати. Таунхаус побудований в середині 90-х, один з перших в місті. В санвузлі обов'язково має бути вікно!!! Тільки повернувся з озера Світязь, відпочивав у друзів на дачі. Закрив двері в санвузол, і замок не відкрився. Поверх перший, віконце маленьке під потолком і майже 2-метровий цоколь. Довелося вилазити по позиченій в сусідів драбині
  12. Передивився z500, кілька варіантів за основу відібрав. Вихід на терасу і планувався з кухні через "вікно", а через техприміщення в холодну пору року. На даний час живу в таунхаусі, порахував кількість дверей - 21 і гаражні ворота. Ніколи раніше не задумувався що їх багато.
  13. Шановні форумчани, ви навіть не уявляєте скільки я їх передивився: каталоги, cd-диски (коли інтернет ще не був поширений), перелопатив усі українські, польські і російські каталоги, переходжу до німецьких, фінських. Тут нещодавно в сусідній темі виклали проект невеликого двоповерхового будинку із ліжками на підвищеннях, так він опублікований був ще у журналі "Работница" понад 20 років тому, який я читав іще будучи дитиною (а читав все підряд). Z-проекти подобаються в цілому. Конкретно цей проект не підходить для мене (якби не начитався форуму, то може б і не звертав уваги на такі нюанси), навіть якщо його розвернути зеркально: кухня на південь, спальня на північ, туалет "вмонтований" у кімнату. Де повісити зимовий одяг, у спальні 16 кв.м? Маю приклад, знайомий ще в радянські часи побудував величезний будинок за проектом особи, яка тривалий час була гол. архітектором обласного центру. Будинок всього лиш забули віддзекалити, так і живуть: кімнати на північ, глуха стіна на південь. Варіанти? Занавески в спальні і с/в замість дверей? 13 точно, треба зробити 12 або 14:) По унітазах. Зараз у житлі де проживаю, 2 унітаза, на першому і на другому. І ще 1 ванна в підвалі, ввечері якраз кинув в неї гумовий басейн (похолодало на вулиці). Інколи обидва зайняті, особливо коли родичі приїзджають в гості. А ще не дуже комфортно, коли чужі люди, які бувають в хаті, користуються сантехнікою, хоча якщо хтось звик до одного на всю комуналку, має на це право. Згадайте перші мильні опери, там в кожній спальні - свій санвузол
  14. Зранку прокинувся і зрозумів, що до ідеалу далеко. Але як додати вікон в санвузлах і холі? Переходити від прямокутної концепції до Г-подібної форми? Щодо кількості дверей погоджуюсь, у вітальню можна зробити арку. Наскільки важливим є розміщення мокрих зон в одній точці? Будинок виходить по внутрішніх площах 15х12 приблизно, стіни не рахував.
  15. Хочу почути конструктивну критику ПЛАНУВАННЯ одноповерхового будинку. Перечитавши відповідні теми на форумі не один раз зробив для себе висновок, що будинок буде: 1. Одноповерховий. 2. Спальні на схід. 3. Вітальня на південь/захід. 4. Кухня/столова окремо від вітальні. 5. Індивідуальний санвузол та гардероб із батьківської спальні. 6. Окремий санвузол для дітей. 7. Гостьовий туалет. 8. Тамбур і гардероб для верхнього одягу при вході. 9. Велика котельня із місцем для системи очистки води і іншого приладдя. 10. Гаражі, сауни, хлівчики окремо від будинку. Типові проекти не підходять гаражами, загальними кухнями із вітальнею, кімнатками-коморками, розкиданими мокрими зонами, хоча деякі елементи можна із них почерпнути. Для того, щоб іти до архітектора, потрібно знати точно, що ти хочеш. Адже він намалює, а жити нам. Підготовлене лише є напрямком для подальшого проекту, тому дуже потрібно обговорити планування приміщень. Ділянка рівна, великої площі, будинок розташовуватиметься не при дорозі, а в глубині. Фасад на південь. «IMG_1012.JPG» на Яндекс.Фотках Фасад подобається такий «IMG_0238.JPG» на Яндекс.Фотках
  16. Чисто по планировке напишу имхо о недочетах: 1. Гараж нах (строительство же бюджетное), ну и 3 двери в тамбуре 2х2. 2. На кухне рыбу жарить будете или только чай кипятить? 3. Хде туалет? 4. Привходе в дом двери в спальню, прям как в совестких квартирах, но там же хоть от входа ещё лестничная площадка. Без ориентировки по сторонам света тема ниачьом.
  17. Будинок ще в продажі, ціна значно знижена 30 000 дол.
  18. На мою думку це очевидний мінус а не плюс. Поєднувати вітальню та кухню можна лише коли немає можливості їх зробити окремо. Яку б потужну витяжку поставити на кухні, запах буде поширюватися. Невже Вам подобається, коли тюль і штори будуть пахнути запахами з кухні? Невже всім іншим членам сім'ї цікаво вечері сидіти в кухні-вітальні і спостерігати за тим, як мама смажить рибу і дивиться "Міняю жінку" на 1+1. Напевно чоловікові було б цікавіше сидіти в окремій вітальні та дивитися футбол. В одному фільмі бачив, що ванна стояла на кухні. Можна ще поставити унітаз і зробити кухню-санвузол.Один їсть борщ, а інший сидить ... та читає книжку, один одному не заважають. ИМХО. На мою думку таке поєднання можна робити в невеликій квартирі: кухня-вітальня (15-20 кв.м.), спальня, санвузол. Знайшов Неті цитату "Размещать дом на местности следует, по возможности, так, чтобы вход в него был расположен с южной стороны. Южная сторона здания не так завевается сугробами, и вход в зимнее время будет более доступен. Кроме этого, южная сторона не так сильно обдувается ветрами, а солнце будет обогревать террасу, расположенную на входе." www.mukhin.ru/stroysovet/framehouse/05.html Так що фасад на південь - це плюс.
  19. А взагалі фасад ділянки на південь це добре чи не дуже? На багатьох сайтах з проектами бачив окремо виділені проекти із входом з півдня. І не бачив з інших сторін. Чому саме з півдня виділяють в окремий розділ проекти?
  20. Повністю вмебльований дачний будинок площею 121 кв.м. на березі мальовничого озера Пісочне с. Буцинь Старовижівського району Волинської області. Перша лінія від озера. Земельна ділянка площею 310,2 м.кв. в оренді до 01.03.2027. Рік побудови - 2002. Огороджена та охороняєма територія.Будинок ніколи не здавався в оренду. О5О437543О, Наталія Федорівна. dom.ria.ua/ru/realty-4150296.html
×
×
  • Створити...