Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Радіатори опалення "Термія" думки ???

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Що можете сказати про радіатори опалення Термія???

 

(ссылка устарела)

 

Є звичайні і є з подвійним теплообмінником. Цікавлять звичайні стальні...ціни досить непогані, гарантія 10р.

 

Стосовно ТЕрмія електроконвекторів - 4-тий сезон в селі працюють і в кількох знайомих - претензій по роботі немає...

 

Моя вимога до радіаторів: обовязково висота 40см (не більше), помірна ціна...

 

Або порадьте недорогі аналоги, висотою 40см...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю как стальные , а медные у меня работают - доволен , думаю стальные будут не хуже .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По одному объекту обратил внимание на то, что производительность не соответствует заявленной в паспортах. Сделайте поправку +20 %, не ошибетесь. А так стоят пока уже 5 лет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По одному объекту обратил внимание на то, что производительность не соответствует заявленной в паспортах. Сделайте поправку +20 %, не ошибетесь. А так стоят пока уже 5 лет.

 

та то ясно...+ всі виробники пишуть кВт при температурі 70, а на таку температуру рідко коли "кочегаримо..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я кочегарю на 80 и меньше пока не собираюсь , при другом раскладе просто деньги на ветер .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я кочегарю на 80 и меньше пока не собираюсь , при другом раскладе просто деньги на ветер .

 

 

тобто при приміром 60 градусах теплоносія толк від тих батарей нульовий???...

 

якщо так - то погано :(...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дома стоят стальные конвекторы Термия КСК 40/... При подаче 60 градусов греют отлично:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто при приміром 60 градусах теплоносія толк від тих батарей нульовий???...

 

якщо так - то погано :(...

 

Не совсем так - при 60/45/20 тепловая мощность батареи становится в 2,25 раза меньше чем при 90/70/20

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ещё у этой фирмы есть тёплый плинтус. Где-то хвалили его. Может у кого стоит, какие впечатления?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та то ясно...+ всі виробники пишуть кВт при температурі 70, а на таку температуру рідко коли "кочегаримо..."
Вообщето производители радиаторов отопления дают тепловую мощьность для температур 90-70*С и если вы возьмёте даже с запасом на 20% то это маловато.Также если вы делаете отопление из ПП труб то они расчитаны на температуру теплоносителя 70-80*С ну а если выше то уменшается срок безопасной експлуатации.Возьмите с 50% запасом,как говорится много немало всегда можно уменьшить краниками.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з 50% запасом брати не вийде...я їх просто не буду мати де монтувати...

 

кімнати невеликі, утеплені будуть по повній програмі...

 

+ мені потрібні 40см висоти, а щоб брати з 50% запасом - то вони будуть довжиною під 2м....:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з 50% запасом брати не вийде...я їх просто не буду мати де монтувати...

 

кімнати невеликі, утеплені будуть по повній програмі...

 

+ мені потрібні 40см висоти, а щоб брати з 50% запасом - то вони будуть довжиною під 2м....:shock:

Надеюсь вы их хоть в ниши небудете прятать?Ато прийдётся считать запас на ниши +20% и +20% запас по мошьности,также если подводка нижняя то +10% есчё.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, не в ніші...просто під підвіконниками...

 

так в Термій в усіх нижнє підключення (маю на увазі стальні радіатори, а не мідно-алюмінієві)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подоконник недолжен перекрывать радиатор.Тогда вам надо +30% минимум +20% к общей расчётной мощьности радиаторов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...