Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

вагонка - дошка підлоги

orba1

Рекомендовані повідомлення

Шукаю вагонку безшовну (19 мм - буває дошка підлоги такої товщини), довжина не критична, а також дошку підлоги 35 мм, довжина до 6 м.

 

Доставка в Обухівський район

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукаю вагонку безшовну (19 мм - буває дошка підлоги такої товщини), довжина не критична, а також дошку підлоги 35 мм, довжина до 6 м.

 

Доставка в Обухівський район

 

не бывает доски пола толщиною 19 мм, на заказ нужно делать

по безшовной вагонке - тоже самое, заказная позиция

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бывает доски пола толщиною 19 мм, на заказ нужно делать

по безшовной вагонке - тоже самое, заказная позиция

 

Дякую, я просто десь в інтернеті бачив такі пропозиції - але фірма здається в Житомирі. Не підкажете, де можна замовити - мені насправдні небагато треба (замінити брак)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предлагаю на пол чистовую Массивную доску (паркетная доска) из лиственницы сибирской. Толщина 19мм., длина 990 мм., ширина 110 мм. Цена от 180 грн. до 340 грн. На лицевой поверхности паркетной доски имеется полукруглая фаска с четырех сторон. Место происхождение сибирской лиственницы: Россия (Приангарье, Байкал). И в личку
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, я просто десь в інтернеті бачив такі пропозиції - але фірма здається в Житомирі. Не підкажете, де можна замовити - мені насправдні небагато треба (замінити брак)

 

сорри, не подскажу, те контакты, которые мне известны с маленькими объемами работать не будут :-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...