Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

залить фундамент

torik

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, уважаемые форумчане! Интересует вопрос по реальной стоимости заливки ленточного фундамента (работа +материалы). Дом 10,5*11,5 м. Проект прилагается (www.homeplans.ru/projects/index.php?info=F-0244-1).

И подскажите скоько времени нодо ему отстоятся. Буду благодарен за ответы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красивенький.

Нагрузку проектную бетон начинает воспринимать через 28 суток!

А по просчету,необходимо считать!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такой дом реализован на Форумхауз, правда цены там российские, но представление об объемах получить можно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви не поспішаєте, то самим кращим варіантом буде, щоб фундамент перетояв зиму, до середини наступної весни. Таким чином ви позбавитесь від чатини його усадок та просідань.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви не поспішаєте, то самим кращим варіантом буде, щоб фундамент перетояв зиму, до середини наступної весни. Таким чином ви позбавитесь від чатини його усадок та просідань.

Как по мне так глупое утверждение. И корни его идут скорее всего из времен, когда под фундамент использовались бутовые камни и без армировки. В случае с бутовыми камнями нужно было дать улежаться каждому камушку, так как они не работали как одно целое. В случае с фундаментом, так он работает как единое целое, и рассчитывается исходя из геологических данных ваших грунтов и веса дома со всеми нагрузками. Просто нужно подобрать правильную площадь пяты фундамента, и ему будет абсолютно всеравно когда вы его загрузите: через 28 дней либо через год.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думку, "корні даного твердження", ростуть з того що грунти - це деформативні основи, деформації яких уникнути неможливо. Постійні навантаження від фундаментів таких будинків можуть складати 20-50% всіх навантажень. А найбільші деформації основи відбуваються після першої зими під навантаженням, відповідно після першого промерзання і розмерзання грунту.

До того ж, засипані пазухи котловані за цей період додатково ущільнюються.

Звичайно, якщо заармувати фундаменти так, щоб виключити його деформації при просіданні грунту не вцілому, а під окремими йогоділянками, то можна починати будувати і за 1-2 тижні. Але арматура трохи дорога та й прорахувати це досить таки складно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо, но я так и не услышал о реальных стоимостях заливки фундамента. Если можно кто строил или просчитывал сколько приблизительно обойдется строительство. Строюсь впервые. дом будет из газобетона
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хочу починати будівництво свого будинку в цьому році. Правда збираюсь робити то все сам, так що ціни за роботу не знаю, тільки матеріали.

Вам краще зробити геологічний звіт, можна не офіційно без печаток, якщо довіряєте людям (так дешевше ;) ). Потім домовитись з конструктором ( не з будівельником, який буде будувати), щоб він Вам порахував фундаменти для Вашого будинку, на Ваших грунтах. В його розрахунках має бути специфікація з витратами матеріалі (це вже краще робити офіційно і з печатками). А потім вже домовитись з нормальними будівельниками за ціну робіт в залежності від обєму. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майже всі чужі проекти приходиться перероблювати під конкретного замовника. Приходить замовник, приносить з собою плани фасади і каже:"Хочу такий будинок, але........." і тут начинається саме цікаве, цю стінку забрати, а вона виявляється несучою......і ще багато маленьких нюансів. Виходить "Точно тако й же, но с перламутровыми пуговицами"

Будинок - це як одяг, машина. Вам в ньому жити, тому і потрібно робити під себе, при чому краще порадитись з проектантами (часом щось путнє можуть порадити :D )

Вибачте за ліричний відступ. :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як я розумію проект для Росії.

моя порада, знайдіть конструктора котрий перевірить запроектовані фундаменти згідно з геологічними умовами на Вашій ділянці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, уважаемые форумчане! Интересует вопрос по реальной стоимости заливки ленточного фундамента (работа +материалы). Дом 10,5*11,5 м. Проект прилагается (www.homeplans.ru/projects/index.php?info=F-0244-1).

И подскажите скоько времени нодо ему отстоятся. Буду благодарен за ответы.

 

выкопать 70 грн м3

поставить опалубку цоколь, завязать арматуру, залить в землю и цоколь 240 грн м3

бетон 500 грн м3

3 недели, потом можно начинать строить дом, тк нагрузку на него вы сразу не дадите.

главное обильно каждый день поливать водой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...