Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який екскаватор краще

Шкоднік

Рекомендовані повідомлення

Є 2 варіанти копати рови під фундамент:

екскаватор з ковшом 50 см. (маленький маневрений)

екскаватор з ковшом 80 см.

Сам фундамент шириною 40 см.

В 1 плюси - чистіше і акуратніше вириє, легше зробити все необхідне (фундамент ступінчастий в глибину, перепади висоти), не потрібно потім багато землі засипати збоку фундаменту.

В 1 мінуси - не впевнений чи нормально буде в такій ширині рову знизу заступами розширювати до 80 см. для подушки, також не впевнений чи можна буде запихнути вниз вже звязану наверху арматуру для подушки, і чи можна буде гідроізоляцію впихнути (на невеликій частині будинку буде котлован)

В 2 плюси - нема проблем з розширенням внизу на подушку, в запихані арматури, гідроізоляції

В 2 мінуси - багато потім землі назад засипати, меньш акуратно та чисто вириє рови, котлован напевно потрібно буде ще чистити.

 

Ваші думки?

Може хто рив 50 см ковшом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лопатой . проще нанять людей , ручная копка обойдется примерно столько же и будет аккуратнее и такая как надо .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лопатою не варіант - перепад висот, в деяких місцях дуже глибоко треба рити.

Цікавить більше за і проти по варіантам ковша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є 2 варіанти копати рови під фундамент:

екскаватор з ковшом 50 см. (маленький маневрений)

екскаватор з ковшом 80 см.

 

Тут еще важно учесть глубину траншеи, общий объем земляных работ и плотность грунта (может осыпаться). Возможно, предложение использовать в вашем случае лопату может быть вполне приемлемым вариантом.

 

Имею следующий опыт. Размеры фундамента 11х17 м.

Объем:

- 115 м3 (если рыть по варианту 1), ручная копка - 6900 грн.;

- 200 м3 (если рыть по варианту 2), ручная копка - 12000 грн.

 

Начал рыть маленьким траншейным экскаватором JCB (ширина ковша 80 см, у меня максимальная ширина пятки фундамента 90 см, фундамент из блоков шириной 40 см). На мою глубину - 2,1-2,4 м - еле хватало вылета стрелы. На такой глубине рыть ровно было сложно - не хватало бокового упора. Землю я не вывозил, поэтому сразу начались сложности с ее откидыванием за пределы фундамента. Экскаватор проработал почти смену, а отрыл только один угол. Цена ошибки - 1900 грн. (ноябрь 2010).

 

Следующим был Atlas, который имел ширину ковша 1 м и при этом был достаточно мощным, что остальную часть котлована сделал за 6 часов, при этом еще и в два этапа переместил вынутую землю на края участка. Цена смены - 1600 грн. (ноябрь 2010). Траншея была более широкая и потребовалась зачистка вручную и последующая засыпка пазух - 95 м3, цена 5700 грн.

 

Мой вывод - экскаватор (как и кран) должен быть мощным и иметь большой вылет стрелы.

1065118351_.thumb.JPG.728b2b2d386756bd9339ebca2f2ce291.JPG

67813573_.thumb.JPG.1a423153a53bb6254ac8a626f924b24f.JPG

Змінено користувачем mjul
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайдіть до вояк хай проведуть учебку по копанню окоп і обійдетесь могоричем:D Якщо будете розширяти під подушку то почне обвалюватись і стане дорожче,гідроізоляцію виконати буде неможливо,якщо зроблять то неякісно.Найкращий варіант ковш 80,траншею прийдеться планувати вручну в різних варіантах.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я скажу что мне копали лопатой , практически без доработок , тоже был перепад высот , самый глубокий под 2 м . Зато лили прямо в землю . А по цене практически одинаково .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут еще важно учесть глубину траншеи, общий объем земляных работ и плотность грунта (может осыпаться). Возможно, предложение использовать в вашем случае лопату может быть вполне приемлемым вариантом.

 

Имею следующий опыт. Размеры фундамента 11х17 м.

Начал рыть маленьким траншейным экскаватором JCB (ширина ковша 80 см, у меня максимальная ширина пятки фундамента 90 см, фундамент из блоков шириной 40 см). На мою глубину - 1,5 м - еле хватало вылета стрелы. На такой глубине рыть ровно было сложно - не хватало бокового упора. Землю я не вывозил, поэтому сразу начались сложности с ее откидыванием за пределы фундамента. Экскаватор проработал почти смену, а отрыл только один угол. Цена ошибки - 1900 грн. (ноябрь 2010).

 

Следующим был Atlas, который имел ширину ковша 1 м и при этом был достаточно мощным, что остальную часть котлована сделал за 6 часов, при этом еще и в два этапа переместил вынутую землю на края участка. Цена смены - 1600 грн. (ноябрь 2010). Траншея была более широкая и потребовалась зачистка вручную и последующая засыпка пазух.

 

Мой вывод - экскаватор (как и кран) должен быть мощным и иметь большой вылет стрелы.

 

 

А где вы нашли такой Atlas дешовый ? я за смену атласа в марте 2010 отдал 2500 грн и был счастлив :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где вы нашли такой Atlas дешовый ? я за смену атласа в марте 2010 отдал 2500 грн и был счастлив :(

По этому контакту, кажется: Валерий, 564-85-54. Он прислал экскаватор.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что я вам скажу, 50 % работы - это правильная техника, а остальные 50% - это те кто управляют техникой.

 

Мне копали траншеи под фундамент на этой неделе обычным "петушком" - за 4 часа вырыли 60 - 70 кубометров земли. Цена вопроса - 800 грн.

Все аккуратно раскидали по сторонам - за что респект и уважуха трактористу.

Да - придется немного поработать лопатами, но это так - подправить.

И еще скажу - ройте на всю ширину подушки, потом легче будет вязать арматуру и уложить пленку или рубероид по стенам траншей. Лить просто в землю - не правильно, вода из бетона очень быстро уйдет в грунт. Лучше потом сделаете засыпку обратно. Такую засыпку можно сделать любым эскаватором с отвалом часа за 2-3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Завершив земляні роботи і залив подушку.

Ділюсь досвідом:

Рив англійським екскаватором з шириною ковшу 60 см., реально рів получався до 65 см. Відповідно ще вручну внизу розширювали по 7 см. в бік до ширини 80 см на подушку.

Висновок - дуже добре що не рив маленьким на 50 см! тоді була би взагалі повна жопа. І так замахались розширювати.

Слідуючий раз би рив Коматсу з шириною ковша 80 см. Не треба було б розширювати взагалі, а потім після блоків би засипати легше чим розширювати. Просто в англійського були тільки ковші на 60 см і 90 см. 90 вже забагато. Прийшлось 60 см рити. Але наступний раз би відправив англійський нафіг і попарився пошукав би Коматсу з 80 см ковшом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...