Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выдержит ли швелер 7 тонн

koku

Рекомендовані повідомлення

добрыи день даите пожалуйста совет, хочу построить второи етаж из керамблока на старом доме стены из шлакоблока пол блока ,получаетса стена второго етажа не по несущим стенам первого етажа длина 10 метров есть перегородка на первом по середине, посоветуите как можно зделать,есть предложение в стену первого етажа поставить швеиллер в высоту где будет стена второго етажа а в длину поставить балку двухконтурную 20 заране благодарен
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрыи день даите пожалуйста совет, хочу построить второи етаж из керамблока на старом доме стены из шлакоблока пол блока ,получаетса стена второго етажа не по несущим стенам первого етажа длина 10 метров есть перегородка на первом по середине, посоветуите как можно зделать,есть предложение в стену первого етажа поставить швеиллер в высоту где будет стена второго етажа а в длину поставить балку двухконтурную 20 заране благодарен

 

Это с телефона писано? Нечитабельно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрыи день даите пожалуйста совет, хочу построить второи етаж из керамблока на старом доме стены из шлакоблока пол блока ,получаетса стена второго етажа не по несущим стенам первого етажа длина 10 метров есть перегородка на первом по середине, посоветуите как можно зделать,есть предложение в стену первого етажа поставить швеиллер в высоту где будет стена второго етажа а в длину поставить балку двухконтурную 20 заране благодарен

 

Якщо швелер то 2 шт зварити в квадрат всередину арматуру і залити бетоном м-400,получиться колона.Під колони фундамент (стакани),колон має бути стільки згідо навантаження на них.По колонах армопояс.

Краще та дешевше колони з цегли з армуванням 3-5 ряд.

Таким чином будете мати 2-й поверх незалежний від 1-го.

Самостійно не ра***те а звернітся до конструктора.:(

Ви ж для себе робите а не для тещі:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...