Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

сдам хорошую 3-х комнатную, Оболонь

Руся777

Рекомендовані повідомлення

эта инфа могла бы быть очень полезна потенциальным съемщикам

 

П.С. краны и стиралки иногда ломаются

 

мне просто неприятно об этом говорить. хамства и наглого вранья в глаза не переношу, теряюсь просто.

безусловно, дело не в поломках, они могли произойти и при мне.

просто у людей изменились планы, они решили остаться на старой квартире, которая гораздо дешевле и находиться в жутком р-не, а сказать об этом не смогли, не захотели, вобщем, так не делается, не красиво и не интеллигентно

просто я из-за них потеряла время, нервы, силы и деньги.

но сейчас не об этом.

если интересно, пишите в личку, договоримся о просмотре. я живу постоянно за городом, в городе бываю наездами, в ближайшую среду готова показать квартиру всем желающим, затем оставлю ключи приятельнице.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне просто неприятно об этом говорить. хамства и наглого вранья в глаза не переношу, теряюсь просто.

безусловно, дело не в поломках, они могли произойти и при мне.

просто у людей изменились планы, они решили остаться на старой квартире, которая гораздо дешевле и находиться в жутком р-не, а сказать об этом не смогли, не захотели, вобщем, так не делается, не красиво и не интеллигентно

просто я из-за них потеряла время, нервы, силы и деньги.

но сейчас не об этом.

если интересно, пишите в личку, договоримся о просмотре. я живу постоянно за городом, в городе бываю наездами, в ближайшую среду готова показать квартиру всем желающим, затем оставлю ключи приятельнице.

 

Я з дружиною:crazy:, сином (9 років =@) та собакою (1,4 роки, боксерша O:-)) плануємо з вересня знімати квартиру. Відповідно звідси питання: чи може бути прийнятним для Вас такий термін в'їзду в квартиру та чи підходимо ми під нові умови кастингу?:rolleyes:

P.S. А яка в основному література в бібліотеці і чи можна нею користуватись?

P.P.S. Яка на сьогодні вартість комунальних послуг для даної квартири?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...