Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Так все-таки: пінопласт клеїти на клей-піну чи на клей?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

В черговий раз піднімаю це питання. Можливо зявився в кого новий досвід використання матеріалів...

 

 

В липні потрібно приступати до фасадних робіт. Буду виконувати роботу я + підсобник.

 

Знайомому лоджу утепляли...клеїли на клей-піну. В принципі зручно/швидко. Але про розхід в 10кв.м./балон вони "погарячились". При тому, що стіни були рівні і попередньо поштукатурені...максимум я 5-6 кв.м. з балона "витягував"...

 

Використовувати дешеві фасадні клей-цементи чи клей-піну...?

 

 

Цікавить, як буде вести сбе та клей-піна приміром років через 10? Ну і власне таке ж питання, що буде з клей-цементами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В черговий раз піднімаю це питання. Можливо зявився в кого новий досвід використання матеріалів...

 

 

В липні потрібно приступати до фасадних робіт. Буду виконувати роботу я + підсобник.

 

Знайомому лоджу утепляли...клеїли на клей-піну. В принципі зручно/швидко. Але про розхід в 10кв.м./балон вони "погарячились". При тому, що стіни були рівні і попередньо поштукатурені...максимум я 5-6 кв.м. з балона "витягував"...

 

Використовувати дешеві фасадні клей-цементи чи клей-піну...?

 

 

Цікавить, як буде вести сбе та клей-піна приміром років через 10? Ну і власне таке ж питання, що буде з клей-цементами

 

На Заході клеїв під гребінку на клей ,політ нормальний . В себе так само буду робити .

Не відомо як пінка буде тримати через 10 років ? ? ?

На мою думку пінопласт має висіти впритик зі стіною . Погано коли лопухами стіну рівняють .

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни рівні...але "під гребінку" клеїти не вийде...стіни то не поштукатурені...так що прийдеться якщо клеїти на клей-цемент - то клеїти на по контуру листа і в середині 3-4 "точки" + "зонти"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не силён в украинском

вот приклейка на цементный клей www.n-dom.ru/build/7/

www.n-dom.ru/build/8/

и т.д.

вот на клей-пену www.n-dom.ru/build/13/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я — особа зацікавлена, тому: на якісний клей-піну. :)

 

 

який саме??? явки/адреси/паролі/реальний розхід балона ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Себе делал так. Наносил по периметру листа клей СТ-85 ляпухами по 3 на каждую сторону а между ними еще и пену TITAN-SINCRO для пенопласта.Расход пены один баллон на 6-7 листов.Расход клея 1 мешок на 15-20 листов,сверху сетку и клей.Дом из пеноблока еще совдеповского,очень кривого,приходилось топором рубить. Два года полет нормальный.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і тим і тим клеїти - не хочу...стіни в мене рівні... так що великого розходу ні клею ні піни не буде...

 

а от чим клеїти - поки в роздумах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клеили на СТ-84,не знаю как по долговечности,но отодрать от стены полистирол практически невозможно,ПБС-25 отрывается с "мясом".

В заявленый расход-балон на 6м2,вкложились без проблем,и это притом что строение советских времен.

По ровной стене где то 9 квадратов

В работе очень удобно,особенно на лесах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і тим і тим клеїти - не хочу...стіни в мене рівні... так що великого розходу ні клею ні піни не буде...

 

а от чим клеїти - поки в роздумах

 

Тут нема над чим роздумувати,пінопласт який до цегли- на клей,а от декор(карнизи,молдинги,колони і т.д.)можна на піну,говорю Вам як людина,яка безпосередньо цим займається.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добре, з бюджетних, але якісних цементних клеїв що порадите?

 

Kema,kabe,mitech,chemiplast,kreisel(не зовсім бюджетні,але надійні) ну хоча б Scanmix.Ceresit теж не поганий,але за таку ціну краще взяти вищенаписане.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Kema,kabe,mitech,chemiplast,kreisel(не зовсім бюджетні,але надійні) ну хоча б Scanmix.Ceresit теж не поганий,але за таку ціну краще взяти вищенаписане.

А конкретней о вышенаписанных? У каждого производителя множество разных клеев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...