Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Руфлекс(Катепал)-Керабит что лучше

OHRIM

Рекомендовані повідомлення

Всё в точности как описал Готя ранее.www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2146021&postcount=20

Катепал и Керабит это два разных финских производителя,не зависящих друг от друга!!!!

Но,есть чисто хитрож...я московская корпорация ДИАНА,которая была эксклюзивным дистрибьютором этих марок на территории СНГ!Потом она клеила ими придуманую торговую марку Руфлекс на Катепал в Украине,и на Катепал и Керабит в России,что бы все привыкли.

Также,очень важно для понимания,под ТЕМ ЖЕ брендом Руфлекс продаётся Икопал(Польша) и ещё американская оксидированная БЧ.Т.е. хитрые маркетологи примазывают всё,что они продают,остальные сомнительные битумки,к идеальному,проверенному временем,качеству Катепал и Керабит и специально путают этим потребителя.Вот таки методы маркетинга некрасивыеЖ-)

Поэтому я всегда говорю,что я монтирую/комплектую только Катепал и Керабит,а не Руфлекс!

 

1.)під брендом Руфлекс продається американськая ДВОХСЛОЙНАЯ БЧ, яка по своїй суті не може бути СБС,

2) станом на сьогодні Руфлекс РБП не можна порівнювати з Катепал/Керабіт так як ціінові категорії різні, ціни в грн а не ЄВРО.

3) На Катепал гарантія 20 років від заводу, на Руфлекс 35 від ДІАНИ-КИЇВ, яка включає і безкоштовну доставку і заміну продукції. Також гарантія на продукт діє якщо використовувати інших постачальників підкладку, КНК, ендові...

4) станом на сьогодні у Руфлекса РБП кольорів і порізок більше ніж у Катепала, синій і іній є на складі, а не заказна позиція як у МКМ.

5) Діана-Київ вже рік як не імпортує з заводу ICOPAL (Польша) БЧ під брендом Руфлекс Мінт, завод на пряму возив у Епіцентри під брендом Roofok. Станом на сьогодні Епіцентр перестав завозити від них даний продукт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...